Плутон у Стрільці

Плутонический Стрілець здійснює глибоку і тонку чистку фундаментальних суспільних уявлень, ідеалів, релігійних і наукових концепцій. Він виводить у суспільне (і особисте) свідомість той непотріб і сміття, який встиг накопичитися за найкращими ідеями і високими ідеалами. Відомо, що будь-яка ідея, будучи сприйнята масами, профанується, плутонический Стрілець покликаний компенсувати цей ефект. Покоління початку третього тисячоліття (тобто початку епохи Водолія) справить грунтовний перегляд всіх духовних, етичних і моральних цінностей, перебудує релігії, змінить їх роль в житті людей і остаточно поставить цивілізацію з голови на ноги, значна частина сучасної науки відімре і буде розглядатися істориками як забавне, але безглузде заняття типу спроби змоделювати реальну війну розіграшем ретельно підібраною шахової позиції. Закони карми стануть основою планування розвитку суспільства.

При негативному розвитку характеру формується непрактичний, непередбачувано химерний і наївно-романтичний людина, схильний до поспішних висновків і частим рассогласованиям з оточенням. При позитивному розвитку характеру формується тип піднесеного мислителя, здатного гармонійно трансформувати масштабні релігійні концепції та відкривати для поколінь нові шляхи духовного розвитку. Це — покровителі і розпорядники мас, які керуються вищими ідеалами і самим своїм присутні освітлюють будь повсякденне дійство. Вони неухильно прагнуть до розширення свідомості і всіма силами прагнуть втілити в конкретних досягненнях випробовувану ними в глибині душі щиру любов до Бога.

Такі люди активно беруть участь у створенні умов для вироблення нових цілей і напрямів розвитку суспільства. В тій чи іншій мірі вони стурбовані спробами побудови нової універсальної релігії і прагнуть згладжувати міжконфесійні суперечності. Їх здатність до самовіддачі пов’язана з духовною щирістю і шляхетністю задумів. Вони живуть в ім’я ідеї і вмирають заради блага майбутніх поколінь. Система цінностей таких людей досить незвичайна і пов’язана з входженням в життя нових релігійних основ. Вони сповнені патріотичного вогню і світлого ентузіазму, всіма силами намагаються об’єднати людей доброї волі. Вони краще інших усвідомлюють для чого вони живуть на світі і куди необхідно направити зусилля по перетворенню життя. Вони прагнуть направляти наявну в їх розпорядженні творчу міць на вирішення загальнолюдських проблем і постійно відчувають благодатну присутність вищих сил. Деколи вони бувають дуже самомнительны і зарозумілі, примушуючи оточуючих працювати на себе, точніше на втілення сповідуваної ними ідеї. Але все ж у глибині душі вони безкорисливі і самовіддані, а тому рідко сприймаються іншими як чванливі самолюбцы.

Такі люди постійно змушені проходити випробування власної внутрішньої чесності, періодично перевіряючи наскільки їх життя відповідає внутрішнім ідеалам і справді земні прагнення випливають з вищих поглядів. Найнеприємніше для них — відчути неузгодженість вищих завдань та їх практичної реалізації. Хоча, зрозуміло, повної гармонії між горних і дольними в цьому світі досягти вкрай важко. Протягом усього життя ці люди виробляють глибоке розуміння духовних цінностей і прагнуть до поширення єдиної світової релігії, що дозволяє кожному інтуїтивно відчути причетність Творця. Ці люди прагнуть оновити підстави всіх навчань і звільнити доктрини та концепції від глибинних моральних недоліків і иллюзийных неточностей. Ці люди глибоко переконані в тому, що людська природа світла і розумна — потрібно лише створити умови для вивільнення духу та надати йому повну свободу дій. Такі люди відчувають гостру потребу в особистій свободі, необхідної їм для реалізації їх численних талантів і гуманістичних програм. Вони щиро вірять в людину і людство, намагаючись наблизити існування до ідеалу досконалості.


Залишити відгук