Плутон у Терезах

Плутон змінює самі інтимні моменти внутрішнього устрою Ваг, центр їх естетичної і етичної програм. На високому рівні розвитку в питаннях, якими зайнятий Ваги (пошук шляхів врівноваження ситуація і створення гармонійних структур), не повинно бути ніякої особистої зацікавленості і навіть включеності. Плутон ретельно чистить Ваги, особливо їх шарнір, перетворюючи бруд залишилися особистих моментів в мастило безособового уваги і старанності і виробляючи їх тонке балансування згідно з етикою і естетикою кармічного егрегора.

Розвинений Плутон у Вагах дає можливість оцінювати і знаходити гармонійний вихід з найскладніших ситуацій, що включають життя і смерть, хоча за таких обставин та етика і естетика сильно змінюються (це, наприклад, ситуація армійського штабу, який планує масштабну операцію: тут ціна людського життя явно скінченна і порівнянна з ціною зброї). Нижча октава Плутона Вагах проявляється у служінні нижчим силам чорному навчанні з нелюдською етикою (особливо при ураженні. Людини може проявляти жорстокість, він може сповідувати ідеї типу євгеніки, геноциду і т. д.

При негативному розвитку характеру людина схильна до інтриг і до руйнування шлюбних відносин, як своїх, так і оточуючих людей. Він схильний до несподіваних змін у житті, що представляють небезпеку як для нього, так і для інших. Любить спиратися на обмежені й ілюзорні принципи колективної етики. При позитивному розвитку характеру людина володіє дивною любов’ю до ідеї об’єднання людей у всесвітнє братство, а також можливістю керувати як завгодно складними партнерськими відносинами. Він відкрито прагне до політичного панування і схильний тлумачити закон так, як йому заманеться. Він прагне до втілення принципів справедливості в усьому, володіє рідкісною сполучною всіх і вся міццю. Він здатний реалізовувати свої високі бажання навіть у найбільш несприятливому середовищі, вміло пристосовуючи оточення до своїм глибинним хотениям і намірам.

Така людина орієнтований на всебічну стабілізацію і гармонізацію відносин між людьми і групами. Це — дипломат величезного масштабу і впливовий працівник засобів масової інформації. Він схильний слідувати моді, досягаючи відчуття злиття з масою, що виражається у зовнішньому наслідуванні. Він вкрай потребує партнерство і прагне триматися за інших людей, правда, в той же час схильний до рішучої відмови від співпраці з тим, хто не задовольняє його явно завищених вимог. Ця людина спокійно і розсудливо ставиться до права та етикету, до війни і компромісів. Він активно стверджує принципи рівноваги, братерства і співпраці, прагне до миру і розрядки напруженості. Як лідер, він чудово комунікабельний, стриманий і ввічливий, здатний надавати допомогу навіть ворогам і більше всього цінує міцну і надійну дружбу. Дуже виражене почуття колективізму — общинність у поглядах повинна підтверджуватися з точки зору такої людини спільністю під зовнішній поведінці і навіть манері вираження.

Це — творець нової моралі та нового законодавства. Він завжди виглядає по-новому і по-новому себе веде, навіть у звичних, які стали стереотипними ситуаціях. Якщо така людина не знайшов себе у громадській діяльності, він схильний до заперечення влади закону і вимагає справедливості лише для самого себе. Не знайшовши застосування своїм творчим силам, така людина ризикує стати аморальною і збовтаним ледарем, тільки і займаються самовиправданням і звинуваченнями інших у недосконалості існування. Нерідко така людина глибоко розчаровується у своєму соціальному оточенні і рішуче відправляється на пошуки нової психологічної середовища. Він схильний глибоко переосмислювати і перетворювати загальноприйняті системи цінностей.

Уміє орієнтуватися в будь-якій ситуації і ненав’язливо ліквідувати лише одному йому помітні помилки і слабкості. Головне завдання такої людини — вироблення стійкої соціальної і моральної розпусти, бо в глибині душі він схильний «ходити в чужий монастир зі своїм статутом». Головна позитивна риса такої людини — орієнтація на мирний характер досягнення взаємних домовленостей і загострену увагу не до зовнішньої формі, але до глибинного змісту відносин. Така людина в глибинах власної душі відчуває незнищенну потяг до гармонії і рівноваги, але зазвичай його не задовольняє та краса і заходів, які пропонуються йому іншими.


Залишити відгук