Плутон у Леві

Це положення Плутона являє Льва в його самому сильному варіанті, коли його влада над зовнішнім світом максимальна, він розпоряджається долею, життям і смертю всього живого на землі, тут Плутон робить головну чистку спостережуваного світу за весь свій 250-річний цикл. Під час останнього транзиту по Леву пройшла друга світова війна, було винайдено і випробувано атомну зброю, в результаті чого стала реальною можливість одномоментного знищення життя на Землі, що кардинально змінило зовнішню реальність. Однак покоління, яке народилося в цей час, ще далеко не сказав свого останнього слова. Воно починає духовну трансформацію суспільства в практичної життя під гаслом епохи Водолія.

Нижча октава цього положення виявляється Лев, чорний вчитель, наділений тонкою трансформує магічну силу, здатний проникнути в саму інтимну глибину людської душі і витягти найтемніше і низьке, що там є, на поверхню, своїх учнів він перетворює таким чином у провідників кристаллизующей сили, слухняних маріонеток жорстокого егрегора або особисто своїх. Вища октава — духовні вчителі, які почнуть синтез наук і релігій в єдину світову релігію і підготують покоління, відкриває епоху Водолія.

При негативному розвитку характеру формується схильність до надмірного тиску на підлеглих і погано контрольовані амбіції. Така людина високо еротичний, абсолютно впевнений у собі і переконаний в необхідності використання авторитарної мощі, диктаторства і деспотизму. При позитивному розвитку характеру він відчуває себе розпорядником життя і смерті всього існуючого. Отакий координатор доль. Дуже сильно прагнення до влади і пристрасть до використання магічних прийомів впливу на оточення. Це яскравий вихователь, полум’яний лідер, важничающий командир і самозакоханий деспот. Така людина часто сприяє юним поколінням і сповідує одночасно як ідеали високого гуманізму і альтруїзму, так і віру у вседозволеність і можливість здійснення будь-яких вчинків лише на підставі власного бажання.

Така людина обстоює абсолютну свободу в любові і допущення реалізації будь-яких імпульсів пристрасті і прагнень. Така людина підсвідомо прагне до завоювання світового панування і мимоволі сприяє зміцненню всіляких тоталітарних структур. Він володіє могутнім внутрішнім потенціалом, колосальними пристрастями і сильною здатністю до самовіддачі. Він схильний абсолютизувати значення сили і енергії в житті, на все реагує дуже емоційно і в глибині душі переконаний, що краще за інших розуміє сенс любові і бажання. Майже напевно така людина досить самостійний і неподатлив до впливів ззовні. Він постійно потребує розрядки накопиченої енергії, ратує за змагання авторитетів і відкрито бере участь у переділі влади і впливу.

Нерідко такі люди стають основоположниками тоталітарних сект або могутніх злочинних організацій. Це — найактивніший творчий максималіст, енергійний і честолюбний, який ні в чому і ніколи не може мати остаточної задоволеності. Він здатний консолідувати і координувати колективну енергію, має вроджену схильність до підсвідомого використання магічних сил. Чим більше його влада, тим значніше його особиста енергія. Чим масштабніше натовп, керована ним, тим сильніше така людина. Він завжди прагне до максимального авторитету і яскравою выделенности з оточення. Він жадає нескінченних сил для глибоких перетворень, схильний до заходів величезного масштабу і володіє колосальною витривалістю. Він володарює, спрямовує і перетворює і людей, і природу. Він прагне простору і свободи дій. Майже завжди вільний від комплексів і «заморочок», сміливий, рвучко і пристрасний. Він здатний дивним чином оновлювати свої сили, страшний у гніві і великодушний у милості.

Така людина прагне все переробити по-своєму, без побоювань втручається в життя інших і зовсім не терпить заперечень. Це — практичний володар світу, здійснює і управління, і трансформації у відповідності з завданнями еволюційного розвитку. Він невпинно прагне конкретної влади над існуючим з метою його перебудови знизу доверху. Він легко створює імперативні ситуації жорсткого характеру, отримуючи пряму можливість маніпулювання будь-ким і будь-якою подією. Це — природжений адміністратор і царедворець. Його духовний розвиток йде по шляху спокійного, смиренного прийняття відмови від наявної влади. Смирення для нього означає прийняття зовнішньої влади світу над собою і вироблення безумовної поваги до неї. Ця людина схильна до глобального синтезу науки і релігії. Він сповнений власної гідності і підсвідомо прагне принести себе в жертву на благо інших. Він легко досягає успіху в професії, що викликає масовий інтерес до нього і робить його широко популярним. Це — лідер величезного масштабу, навіть якщо він живе досить скромно і непомітно.


Залишити відгук