Плутон у Близнюках

У 1890 році сталася подія, яка багато в чому визначило долю ХХ століття: у Близнюках з’єдналися Нептун і Плутон, ознаменувавши початок переходу до нової ери в мисленні і світосприйнятті. Плутон у Близнюках дає принципову перебудову всіх інформаційних потоків: відмирають застарілі, що залишилися, починають працювати по-новому. Навіть на фізичному плані у період 1884-1914 рр. з’явилися нові засоби комунікації: автомобіль і літак, не кажучи про радіо та зв’язку.

В плані розвитку духовності Плутон дав широке поширення ідей йоги (діяльність Вівекананди, книги Рамачараки і Йогананди і інших) і екзистенціальної філософії, які кардинально змінили погляди Європи та Америки на життя, поставивши під сумнів прямолінійний колективізм і матеріалізм ХVI-ХІХ ст. В індивідуальній карті Плутон у Близнюках дає неспокійний дух пошуків істини, постійне бажання бути змінені. При ураженні духовний нігілізм, войовничий атеїзм, сильний інстинкт смерті.

При негативному розвитку характеру людина стає спритним маніпулятором і підступним інтриганом, схильним до необачних вчинків, надмірного критицизму і духовного нігілізму, аж до войовничого безбожництва. При позитивному розвитку характеру формується чудова дивовижна винахідливість і кмітливість, прискіпливість і критичність, винахідливий дух і раціоналізаторські здібності. Така людина завжди ратує за створення глобальних інформаційних систем, за розвиток і широке ефективне використання засобів масової інформації з метою управління громадською думкою. Він схильний до найактивнішого політичній роботі і здатний впливати словом на свідомість великих груп населення.

Його відрізняє особлива пошукова активність, він вічно шукає нового і стурбований пошуками довершеності, може стати прикладом для наслідування в суспільстві. Людина гранично уважний, володіє психоаналітичними і пропагандистськими здібностями. Він володіє прихованим могутністю слова, магія мови дозволяє йому і руйнувати й творити цінності — без всяких зовнішніх зусиль. Його дух невпинно стурбований пошуками істини і постійним бажанням бути змінені. Всі удари долі, одержувані людиною, пов’язані з невірним характером його уявлень про світ. Часто його відрізняє ментальна гординя і бажання бути розумнішим за всіх. Така людина старанно займається докорінною перебудовою всіх інформаційних потоків як усередині, так і зовні себе.

Його нерідко відрізняє галас і суматошность, він ратує за використання могутніх засобів ідеологічної обробки, за «промивання мізків» цілим народом. Він руйнує невірні ментальні моделі реальності, довели свою неефективність в ході розвитку суспільства. Отакий зайдиголова і революціонер думки. Він сповнений завзяття і невгамовної енергії, володіє дивовижним педагогічним даром і здатний виховувати тих, кого можна назвати «людьми майбутнього». Цю людину відрізняє тверезий погляд на речі, ясність розуму і оптимізм. Він постійно перебуває в пошуках нових способів самовираження і прагне розширити свій інтелект будь-яким шляхом, будучи одночасно відвертим і щирим, але й саркастичним і критичним людиною.


Залишити відгук