Плутон в Овні

Це положення енергетичних потоків, повертаючих розвиток суспільства на принципово нові шляхи, безжальної і детальної чищенням застарілого. Це покоління в Росії проводив реформу 1861 р., тобто фактично скасування рабства. Змінюється реальність буття як активного початку, що дуже відчувається сучасниками, але легко вислизає від нащадків і поверхневих істориків.

Плутон дає завершальну певний цикл трансформацію, а його транзит Барана символізує початок нового витка еволюції, який починається з зміни характеру найбільш потужних та активних енергетичних потоків, які впливають безпосередньо на маси, але водночас самих тонких і непомітних в окремій людині. В кожній країні і епосі ці зміни свої і складають розділ історичної астрології, поки ще майже не існує. В особистій карті Плутон в Овні дає потоки величезної (тонкої) трансформує сили, це природний вождь, психолог-гіпнотизер, маг.

При негативному розвитку характеру формується тип лютого, агресивного і ревнивого людини, схильного до деструктивного енергійному впливу на світ і завжди повного фрустрацій і розчарувань. При позитивному формуванні особистості зберігається агресивність, революційний дух і честолюбство, однак завдяки самодисципліні та самоконтролю людина здатна долати будь-які перешкоди, руйнувати всякі перепони на шляху досягнення поставленої життєвої мети. Він прагне до корінних змін у способі життя, в політиці і у владних структурах. Він люто оновлює систему управління і виступає «застрільником» нових напрямків в ідеології колективних дій. Така людина активно реалізує внутрішній потенціал, його пристрасті яскраві, взрывчаты і небезпечні як для оточуючих, так і для нього самого.

Для нього характерна важко стримувана активність, сильне прагнення до влади, зазіхання на абсолютне панування, несамовита міць і тенденція до безперервного пред’явлення претензій суспільству. Це — могутній військовий, переконаний у собі маг і природжений вождь. Це підкорювач вершин і завойовник нових сфер життя, часом не думає ні про виборі засобів, ні про можливі наслідки своєї надзвичайно бурхливої діяльності. Нерідко життя такої людини сповнене тяжких випробувань і гірких переживань, що обрушуються на голову такої людини з його ж власної вини. Йому дуже важко стримувати свої власницькі сильні і грубі прояви, хоча б тому що він закоханий в них. Деколи в ньому самі собою піднімаються хмари чорної злоби і непримиренної агресії до світу і лише з роками до нього приходить благодать смирення. Ця людина схильна брати участь у розгортанні суспільства на принципово нові шляхи, він охоче включається в безжальну чистку застарілого, обожнює різке протистояння з владою і напружену атмосферу боротьби та битви.

Він любить направляти енергію мас на руйнування старого і побудова нового, охоче займається ломкою усталених зв’язків і традицій. Це — яскравий індивідуаліст, безстрашний і відважний, вміє зібрати всю свою волю в руках і прокласти шлях через будь-які перешкоди до заповітної мети. Він гордо і незалежно прагне переробити весь навколишній світ разом з сміттям і мотлохом знищуючи дурні страхи і ущербні забобони минулого. Життя такої людини сповнена переворотів, вибухів і переломів. Він володіє величезним бажанням змін, потребою у владі і прагненням до помсти. Дуже рішучий і енергійний. Має безмежно яскравим уявою, для використання якого потрібна сувора самодисципліна. Несамовите прагнення до досконалості може інколи призводити до саморуйнування. Заради завоювання абсолютної свободи і встановлення нового стилю життя такі люди здатні долати найважчі перешкоди і відстоювати свої права навіть у найбільш невигідною обстановці.


Залишити відгук