Плутон у Водолії

Це покоління переглядає історичні традиції і змінює погляди на майбутнє і прогрес. У дисгармоничном варіанті це відбувається насильно або з елементами насильства, новатори розглядаються як злісні ренегати і бунтівники, причому з ними розправляються непропорційно жорстоко по відношенню до їхніх слів і справ у чисто зовнішньому плані, це означає, що фактично йде дуже серйозна війна на астральному плані і перебудова егрегора, в якому відмирають або замінюються новими застарілі частини.

Розвинений Плутон дає можливість переглянути типи відносин окремих колективів і людства в цілому з тонким світом, розв’язати дуже давні кармічні вузли і більш осмислено вести еволюцію Землі і космічне співробітництво. Це положення Плутона відкриває новий цикл самопізнання людства як частини єдиного космічного братства, про який поки що є самі уривчасті і туманні відомості.

При негативному розвитку характеру людина здатна використовувати будь-які, скільки завгодно сумнівні засоби для просування до мети і володіє агресивно-бунтарським, бентежно-революційним духом. При позитивному розвитку характеру така людина прагне до принципової перебудови існуючого стану речей, активно сприймаючи ідеї майбутнього і напористо руйнуючи все недосконале і віджиле. Імпульсом до його деструктивної діяльності може стати будь-які, скільки завгодно абстрактна ідея про кращому — він дуже легкий на підйом і прагне діяти відразу і до кінця. Така людина прагне брати участь в найширших соціально-політичних перетвореннях і охоче сприяє руйнуванню системи державного правління, як би передбачаючи більш досконалі, більш гармонійні форми організації влади, які повинні прийти на зміну старим.

Він стихійно пристрасний і безмежно рухливий, що призводить до швидкого розсіювання енергії в просторі. Така людина дуже багато дозволяє самому собі, хоча і не схильний зазнаватися або тиснути на інших. Він просто дуже яскравий, стрімкий і сильний. Борючись зі злом, він може зруйнувати півкварталу, а групова солідарність часом штовхає його мало не на злочинні дії. Активність такої людини дозволяє йому щось відроджувати з попелу, а щось звертати на попіл просто в лічені миті. Такі люди легко відмовляються від традицій, схильні до безцеремонності і епатажу, є абсолютно незалежними правдолюбцами і переконаними анархістами. Вони винахідливі, високо інтелектуальні, нетрадиційні. Більше всього на світі люблять свободу, обожнюють гуманітарні дисципліни. Це — вічні шукачі істини, які вміють у що б то не стало втілювати свої мрії та ідеї в життя.

Вони здатні до сенсаційних наукових відкриттів і реалізації ідей всесвітнього братства. Вони ратують за ідеали народовладдя, хоча самі живуть абсолютно самостійно і не бажають підкорятися нікому, навіть власного народу. Даний здається такій людині безнадійно нудним і застарілим, а майбутнє — небудь похмурим, або недосяжним. Така людина легко сприймає інформацію про застарілих і непридатних способи зв’язку з майбутнім і легко освоює нові методи оцінки того, що відбувається. Йому належить навчитися мислити по-новому в найглибшому сенсі цього слова. Для нього смирення полягає в прийнятті цього таким, яке воно є, а також в здатності відмовитися від як завгодно яскравої та оригінальної ідеї, якщо буде виявлено її неспроможність.


Залишити відгук