Плутон в Астрології

Колір: Чорний

Характер: Екстримальний Сила

Знак Зодіаку: Скорпіон & Діва

Метал: Вісмут

Дорогоцінні камені: Опал

Плутон уособлює собою війни і масові катастрофи, це планета величезною колективної енергії, повелитель атомної енергетики, магії, гіпнозу, крім можливостей людської волі. В астрономії Плутон вважають самою далекою планетою Сонячної системи. Період одного обертання Плутона навколо Сонця дорівнює 248 років. Плутон в астрології вважається вищим проявом планети Марс. На відміну від останнього, Плутон – планета колективна, і впливає на долі цілих поколінь людей.

Щоб правильно використовувати енергію цієї планети людина має володіти високим рівнем розвитку. Люди з сильним впливом Плутона, в гороскопі народження, зазвичай тісно пов’язані своєю долею з долями великих людських груп і спільнот (мафія, армія, спецслужби тощо). Плутонианцы за характером є лідерами, але в звичайній спокійною повсякденному житті їх здібності залишаються не затребувані, тому що весь їх потенціал розкривається тільки в екстремальних ситуаціях.

Це лідери, що висуваються до епохи воєн, революцій, різних катаклізмів. Вони не можуть жити спокійним життям і підсвідомо шукають екстремальну ситуацію. У спокійній обстановці люди з сильним Плутоном не дуже говіркі, колючими бувають і уїдливими в спілкуванні, часто не вписуються в суспільні стереотипи поведінки. У них багатий внутрішній світ, у них киплять і вирують пристрасті, але вони вміють керувати ними.

Зазвичай плутонианцы закриті і не пускають інших людей до себе в душу, зате добре відчувають емоції і переживання інших людей, що вміють грати на чужих почуттях. В екстремальній ситуації людина Плутона змінюється, коли оточуючі губляться, він починає діяти, часто тягнучи за собою інших людей. Він впевнений у своїх силах і заряджає цією впевненістю оточуючих. Плутон дає великі здібності в області магії та гіпнозу (Кашпіровський, Распутін). Вищі плутонианцы розвивають величезну волю, коли людини не можуть зламати ні які випробування, він йде до мети не зважаючи навіть з власним життям, стає сильнішим своїх інстинктів, перевершує самого себе.

Плутон є покровителем переробки та утилізації відходів. Має пряме відношення до звалищ і кладовищ. Бомжі також часто є нижчими плутонианцами. Плутон вважається покровителем підземного світу, вулканів, шахт, печер і катакомб. Найбільшу силу Плутон має в обителі у знаку скорпіона, сильний він також в обителі в знаку овна і в воздвиження у знаку лева.

Останнє проходження Плутона по скорпіону спостерігалося в період з 1983 по 1995 рік. Дуже небезпечний час, коли могла початися нова світова війна. Цей період залишився в історії як час бурхливого розквіту мафії і злочинних угруповань (Плутон вважається управителем мафії та злочинного світу).

Цей період ознаменований вибухом на Чорнобильській атомній станції 26 квітня 1986 року. В цей день Сонце стало в опозицію до Плутона. Про це не прийнято говорити, але радіоактивне забруднення після чорнобильського вибуху більш ніж в 100 разів перевищила забруднення від вибуху в Хіросімі.

Знаходження Плутона в знаку лева з 1937 по 1957 роки найбільш яскраво виявило всі його якості. Це період другої світової війни. 6 і 9 серпня 1945 року були скинуті дві ядерні бомби на міста Хіросіму і Нагасакі. Плутон і Сонце в цей час перебували у з’єднанні в знаку лева. Загинуло близько 200 тисяч осіб, у наступні п’ять років від ран і променевої хвороби померли ще близько 300 тисяч чоловік.

Вплив Плутона в знаку овна припадає на період 1820 – 1850 роки. Цей смутний час революцій і процвітання таємних товариств. У Росії це час царської реакції і небаченого свавілля людей, які перебувають при владі. Плутон знаходиться у вигнанні в знаках тільця і ваг, у падінні в знаку водолія.

У тельці і вагах руйнівна енергія Плутона входить в протиріччя з творчою сутністю цих знаків. Серед цих людей багато революціонерів (наприклад в. І. Ленін), вони прагнуть зробити світ кращим, але несуть руйнування і це часто приводить їх до внутрішньої дисгармонії. Останнє проходження Плутону за водолію це час Великої французької революції і повстання Омеляна Пугачова.

Плутонианские водолії люблять маніпулювати іншими людьми, отримують задоволення від влади і руйнування. Однак вони не леви, і рано чи пізно це призводить до внутрішнього конфлікту, адже їх природна демократичність нікуди не дівається і входить у суперечність із прагненням підкоряти інших. Вони починають кидатися з однієї крайності в іншу. Складне становище, особливо для чутливих людей.

Позитивні аспекти Плутона в гороскопі народження дають людині гарну фізичну силу, сталеву волю, уміння рішуче діяти, часто свідчать про потужну енергетику і вміння впливати на людей. Негативні аспекти можуть призводити до зіткнень і конфліктів з оточуючими, підвищують небезпеку травматизму, ймовірність аварій і катастроф. Такі люди можуть потрапляти під тиск і пресинг з боку, можуть конфліктувати з різними групами людей. Для них небезпечні заняття магією і гіпнозом. Транзитні аспекти Плутона вельми тривалі, можуть розтягуватися до трьох років.


Залишити відгук