Планета Риб

Риби – знак містицизму і мрій. Люди, народжені під знаком Риби, часто покладаються на свої почуття та інтуїцію, в житті найбільше цінують духовні цінності. Хоч раніше планетою знака Риби був Юпітер, зараз вважається, що планета-покровитель знака зодіаку Риби — Нептун. Це дві найбільші планети Сонячної системи.

З міфів Нептун асоціюється з повелителем морів, Водної стихії. Він розкриває у Рибах свої ніжні і в той же час могутні сили. Це і милосердя, доброта, бажання допомагати людям, а так само співчуття. Вони привертають до себе багато друзів, з якими він підтримує теплі душевні відносини. Частенько можуть стати жилеткою, в яку плачуться його близькі ділитися найпотаємнішим і при цьому, не боячись того, що їх секрети стануть надбанням публіки.

Слід зазначити, що Риби з правої руки Нептуна досить тактовні, скромні, не дозволяють собі безцеремонно ломитися в чуже життя. Після будь-яких подібних розмов по душах, Рибам необхідно певний час для відновлення витрачених сил і нервової системи, потрібен відпочинок, для того щоб хвилі перестали підніматися. Нептун дає сили Рибам і натхнення для творчості, народжує в їх серцях найяскравіші і життєздатні проекти. Він висловлює всі найкращі якості, для життєвої сили Риб. Відкриває чутливі риси, такі як сердечність і любов.

Планета Риб одержала назву Нептун на честь давньоримського божества морів. Разом з братами Плутоном і Юпітером вони скинули свого батька Сатурна, розділили його володіння, і Нептуну дісталися всі водні джерела і все, що приховано під водою. В астрології впливу Нептуна приписується все, що пов’язане з містикою і людською підсвідомістю, нематеріальним, духовним світом; ілюзії, ясновидіння, інтуїція, ворожіння, чаклунство і. т. п. — все це знаходиться під владою цієї таємничої планети. Не дивно, що для загадкових Риб планета Нептун є небесним покровителем.

Позитивний вплив Нептуна наділяє індивідуума відмінним уявою, надихає його на творення, дарує яскраво виражені творчі здібності, особливо до музики. Під впливом цієї планети Риб нестримно тягне мріяти, а на оточуючих вони часто справляють враження людей не від світу цього. Риби стають неймовірно сприйнятливими до будь-якого психологічного впливу, часто діють за інтуїцією, натхненням, створюють свій світ, куди ховаються від суворої дійсності. Люди знаку Риби відрізняються ранимостью психіки і схильністю до містики, парапсихології, люблять і вміють тлумачити сни.

Якими якостями наділяє Риб планета Нептун

Нептун – передостання, восьма за рахунком планета від Сонця. Діаметр Нептуна майже у 4-ри рази більше, ніж діаметр Землі. Як і всі планети, що мають великий діаметр (біля Нептуна він, до речі, становить 49000 км) Нептун теж має власну систему «кілець». Планета робить один оборот навколо своєї осі за 15 годин і 48 хвилин, одне коло навколо сонця – 164 земних року і 280 днів. Невелика характеристика планети: зеленувато-блакитна планета, яку неозброєним оком побачити неможливо, для цього знадобиться телескоп.

Натура: Боги Посейдон і Нептун. Посейдон – володар вулканів, землетрусів та інших стихійних лих, що символізує первозданні води. Нептун – бог озер, річок, океанів і море, втілює «темні» і творчі сили. Планета-куратор надає всім, що народилися під знаком зодіаку Риби чутливість, відводячи цих людей від земних проблем подалі в похмурі і темні глибини. У всій людській історії дуже багато пов’язано саме з водою.

Крім відомого всесвітнього потопу, про яке розповідається майже в кожній античній книзі, історики все частіше посилаються на первозданні води, і розглядають їх як джерело життя. У Книзі Буття згадується про диханні Бога, проскальзывающем над водою. Індуси в своїх текстах згадують про безмежних і нескінченних водах, в китайських записах також згадують про первісних водах. Бог Нептун уособлює родючість. У нього було безліч любовних зв’язків, і породжував Нептун, як правило, тільки чудовиськ.

Нептун втілює психічну активність, надприродні здібності, жіночу інтуїцію і медиумическую чутливість. Всі ці якості є і у представників цього знака зодіаку. Грецький бог Посейдон володів таким характером, який теж дуже добре відповідає всім цим особливостям. Риби, планета-покровитель яких Нептун, наділені сильною тягою до таємниць, гіперчутливістю і руйнівною силою. Сама по собі планета Нептун протегує романтиці, містики і споглядальності, і проявами її символіки є духовне спілкування, сни, підсвідомість, біополе людини, наркотичні галюцинації.

Якими якостями наділяє Риб планета Юпітер

На знак зодіаку риби планета Юпітер впливає так само сильно, як і великий Нептун. Він наділяє Риб щедрістю, широтою душі, шляхетністю, богобоязненностью, добротою, любов’ю до задоволень, поважних вільнодумством і справедливістю. А так же почуттям власної гідності, піднесеністю, толерантністю, прихильністю, любов’ю до дискусій. Якщо ж у Риб з’явитися протилежні почуття, то він буде наділений діаметрально відрізняються від перерахованих вище якостей. Наприклад, замість скромності – боягузтво, замість щирості наївною простоватостью, замість любові до краси — любов’ю до задоволень, замість щедрості – байдужістю.

Могутня планета Юпітер, так само символізує розширення, вихід за межі, розвиток, з того пов’язаний з подорожами. Ця планета – символ віри, адже коли говорять про позамежному, непоясненному, тільки та сама віра здатна вести людину вперед. Він вселяє в душі Риб релігію, дарує людині позитивний настрій, в деяких писаннях його порівнюють з духовним вчителем. Риби, завдяки впливу величезного Юпітера, можуть відчувати в собі сили, відчувають наповненість всередині себе.


Залишити відгук