Нептун у Тельці

Нептун надає більший, ніж Уран, вплив на тельцовский спосіб бачення світу форм, покриваючи їх містичним туманом. На нижчому рівні це веде просто до обману і нерозуміння Тельцем суті того, що відбувається, йому починає здаватися (всупереч його звичайного тверезого погляду), що за кордоном його відчуття форми є ще якась глибина, в якій і полягає істина… Тут він не помиляється, але знайти її все ж не може, а його єдиний контакт з формою втрачається, і це катастрофа і для нього, і в особливості для форм, які він починає сліпо спотворювати, приклад — селянський бунт.

Однак певне поглиблення тельцовского відчуття форм Нептун (хоча і великою ціною) дає, інше його позитивний вплив (на високому рівні опрацювання) полягає в тому, що створені нептунианским Тельцем форми (особливо релігійні тексти і твори мистецтва) можуть стати містичними шедеврами, прямо з’єднують людини з Богом.

При негативному розвитку характеру людина стає нестриманим і невпорядкованим, зазначається дивне відсутність смаку і почуття міри, недолік терпіння, можлива надмірна схильність до задоволень і насолод і часті невдачі в спекулятивних підприємствах. Надії на матеріальний добробут виявляються нереалізованими, у сфері повсякденного життя також людина на рідкість не впевнений у собі, він прагне знайти щастя без боротьби і праці, природно, так ніколи його і не знаходить. При гармонійному розвитку характеру формується тонкий художній смак і нестримна тяга до системного творчості у всіх сферах життя. Нерідко такі люди відчувають підвищену напругу еротичних умонастроїв. Їх ідеологія і філософська позиція вельми незвичайні, сповнені дивним містицизмом і відзначені печаткою фаталізму. Духовність незвичайним чином поєднується з прагматикою і матеріалістичними орієнтаціями. Фінансові інтереси не заважають художньому сприйняттю дійсності.

Така людина схильна до посилених занять дизайном, прикладним мистецтвом і відточуванню форм і методів своєї праці. Виражено прагнення до влади і зміцнення матеріального благополуччя за рахунок неухильного соціального зростання. Такі люди прагнуть всі свої інтуїтивні уявлення оформити, і оформивши втілити в матеріалі, створюючи реальні предмети, шедеври і цінності. Вони не стільки особисто беруть участь у духовних рухах, скільки схильні до благодійності та матеріальної підтримки їх лідерів. Всі свої наміри вони прагнуть здійснити в самих що ні на є речових формах. Їх інтуїтивні підсвідомі образи, натхнення та подання досить стійкі і конструктивні, а тому можуть застосовуватися при вирішенні практичних завдань повсякденного життя. Жадоба духовного задовольняється в спокійному спогляданні і спостереженні за зовнішнім ходом життя, приносячи глибоке і мудре розуміння ладу існування та порядку існують в світі процесів.

У вирішенні фінансових і матеріальних проблем такі люди нерідко сповнені ідеалістичних сподівань, вони не стільки багаті на ділі, скільки вважають себе такими. Хоча в загальному-то серед них чимало заможних людей. Вони зацікавлені в пошуках речовинно-матеріальних доказів реальності існування невидимого світу. Володіють глибоким художнім смаком, фантастичним почуттям ритму і рідкісних відчуттям пластики і композиції. Часом вони підпадають під владу ідеї накопичення матеріальних цінностей, що може зовсім отруїти їх існування. Вони обожнюють музику та образотворче мистецтво, високо цінують предмети антикваріату і полотна старих майстрів. Легко піддаються спокусі, якщо искушающее пропозицію грамотно сформульоване, тобто пов’язують духовні ідеали з речовими скарбами. Існує велика потреба в безпеці і надійності, які часто змушують таких людей схилятися до пошуку саме мирських благ, як зримих свідоцтв внутрішньої захищеності.

Для такої людини гранично небезпечна матеріалістична моральна установка, недбалість у веденні фінансових справ і самообмани у сфері релігійних пошуків. Така людина до явищ природи ставиться з духовним трепетом. В захист своїх переконань він проявляє рідкісний ентузіазм, в цілому характеризується як товариська, м’якосердий, терпляча і добродушна людина. Володіє даром популяризатора наукових знань, взагалі схильний до поширення інформації серед людей, нехай навіть ціною деякого її викривлення та спрощення. Нерідко володіє даром передбачення ходу матеріальних справ, що дозволяє чимало вигравати в спекуляціях і азартних угодах. Можлива надмірна схильність до вживання психостимуляторів, так як тяготи звичайному житті несприятливо позначаються на душевне здоров’я і призводять до відтоку сил.

Часом такі люди сподіваються, що фінансовий і промисловий розвиток можуть принести народу щастя та процвітання. Відзначаються також нерідкі спроби використати образи, сприйняті в трансових станах у справах практичної життя, і притому не без успіху. Така людина насолоджується сприйняттями матеріальних форм довго і неквапливо. Його самообмани пов’язані з неправильним ставленням до форми та надмірним акцентом на матеріальній стороні життя. Від особистого капіталу у нього паморочиться голова, всі відносини він розглядає як суто економічні і політичні.


Залишити відгук