Нептун у Скорпіоні

Взагалі це недобре положення Нептуна. В нижчій октаві Нептун туманит голову Скорпіону, яким і так нелегко розібратися в собі і точно налаштувати свою трансформуючу силу, тому Скорпіон стає невловимим, оманливим і підступним майже як Рак, а його впливу розмиваються: він погано розуміє, що треба робити і що, власне, він робить — емоційні переживання переповнюють і затьмарюють розум, а це може сильно знизить духовний рівень, не кажучи про схильність до медиумизму на нижчих плани, наркотиків, безладного сексу тощо, а також вчительства в цих областях.

З іншого боку, космічна любов вищої октави Нептуна складна для сприйняття Скорпіона, який налаштований на трансформацію або спалювання зла: Скорпіона дуже важко подолати поляризацію добро — зло і стати над нею, до чого його м’яко тягне Нептун, тому вища октава Нептуна доступна небагатьом, а це вже рівень голуба, але не орла. Тут йде найтонша трансформація на практично невидимий і неосознаваемом людському рівні, безпосередньо егрегором, а людині навіть спрямовувати увагу на об’єкт трансформації треба дуже обережно, на мінімальній енергетиці. Це положення Нептуна Діви Марії.

При негативному розвитку характеру такий людина повна пристрастей і підсвідомих імпульсів. Він прихований, потаємний, замкнутий, зарозумілий і запальний. Іноді він схильний до глибоких депресій і розчаровується у всьому на світі, з-за чого схиляється до зловживання алкоголем і наркотиками. Взагалі він тяжіє до зловживання задоволеннями, еротичним спілкуванням і психотропними препаратами. Прагне до отримання максимуму задоволення при зниженому почуття моральної відповідальності. Ментальність такого людини глибоко містична і пронизана високими осяяннями. Фантазія і уява глибокі й загадкові. Часто такі люди зарозумілі, самомнительны і надмірно горді, однак життєві випробування рано чи пізно приводять їх до смирення і єднання з ближніми.

Вища насолода для таких людей — реалізація інтересу до окультизму, таємницею медицині, проблем реінкарнації і трансперсональної психології. Це — сверхиндивидуалисты, які крім своєї волі прагнуть утвердитися в колективному середовищі. Такі люди інстинктивно відчувають слабкості оточуючих, не помічаючи своїх власних. Вони схильні до переоцінки своїх можливостей, самообманам і фанатизму, але причини їх поведінки залишаються загадкою навіть для них самих. Такі люди підсвідомо відчувають потребу у безперервній напруженості почуттів. Вони занурені у світ ілюзій і для того, щоб повернутися до дійсності, їм необхідна найактивніша емоційна включеність у ситуацію, нерідко досягається протиприродним вживанням алкоголю. Їм відомі висоти емоційних медитацій, як позитивних, так і провідних до саморуйнування.

Вони завжди прагнуть розібратися у собі і точно налаштувати свою трансформуючу силу, що вкрай нелегко. Вони мимоволі стають невловимими, оманливими і підступними. Вони не можуть спокійно ні жити, ні сприймати, ні думати — їм весь час настільки нудно, що вони пристрасно прагнуть порушити загальний спокій і рівновагу. Емоційні переживання переповнюють і затьмарюють розум, підсовуючи думки про самогубство, то плани черговий хуліганської витівки. Особливо дивно такі люди медитують над сексуальними відносинами. Їх почуття постійно перенапружені і заплутані, підсвідомість то і справа повстає з глибин, вносячи сум’яття в роздуми. Такій людині дуже важко подолати поляризацію добра і зла і встати над нею. Такій людині нелегко осмислити своє емоційне життя і навчитися її регулювати, так як саме вони і складають основний зміст існування такої людини.

Така людина не повинен тиснути свої почуття, але зобов’язаний вдосконалювати і збільшувати їх, безупинно контролюючи різні їх сторони і форми. Сприйняття ритмів і вібрацій світу такою людиною вкрай гострі і драматичні. Духовність він розуміє як пізнання і дослідження таємниці життя і смерті, — аж до проживання на самому собі. Така людина постійно коливається між застоєм і відродженням, між стагнацією і вибухом активності, він невпинно руйнує старе для того, щоб відкрити шлях процесів перетворення і оновлення. Майже завжди це мораліст і духовний лідер, що має масу власних емоційних і моральних проблем. Він вважає, що життя необхідно реформувати на духовному рівні, гармонійно вирішуючи проблеми еротичного характеру і звільняючи людей від влади наркотиків і алкоголю.

Це дуже тонкий, глибокий і піднесений людина, життя якого є вибухоподібне чергування злетів і падінь. Він привабливий своєю емоційністю і здатний до відродження з попелу. Він горячен в обговореннях нового і схильний до одержимості і прийняття нав’язливих ідей, особливо якщо якась думка глибоко запала йому в душу. Нерідко такі люди бувають гранично щирими на поверхні і замкнутими до зарозумілості всередині. Майже завжди такі люди дуже винахідливі, мудрі, наполегливі, потайливі і наполегливі. Вони володіють чудовим талантом в області езотеризм, правда нерідко схильні до шахрайства і шарлатанству — талант у них поєднується з чималою авантюристичностью. Вони вважають, що кожна природна потреба повинна бути задоволена, без чого неможливе духовне оновлення та освоєння внутрішніх законів життя.


Залишити відгук