День Народження 20 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Люди, що народилися 20 вересня, щиро турбуються про благо оточуючих, я, розуміючи природа робить вас дбайливим, уважним до потреб інших людей і завжди готовим прийти на виручку. Коли співчуття і розуміння спонукають вас відгукнутися на заклик про допомогу, ви з готовністю можете поділитися всім, що у вас є, включаючи й гроші. Чудовий організатор та керівник, ви багато робите для того, щоб всі проекти і справи, до яких ви маєте відношення, рухалися вперед гладко і без проблем.

Народжені 20 вересня зазвичай знають не тільки про фізичний стан свого тіла, але і про його безсумнівною красі. Народженим в цей день слід пам’ятати про важливість фізичних вправ і дієти для підтримки здоров’я і привабливої зовнішності. Вони повинні, однак, остерігатися надмірної зосередженості на нескінченному вдосконалення власного іміджу. Часом з-за цього вони можуть навіть наражати на небезпеку своє здоров’я, переусердствуя з химерними дієтами і надто напруженими формами вправ. Народжені в цей день повинні остерігатися будь-яких емоційних розладів, особливо викликають гормональний дисбаланс.

Народжені 20 вересня переконані в своїй спроможності впоратися з будь-якою ситуацією. Вони всерйоз переймаються інтересами своєї групи і зроблять все можливе для забезпечення гармонійного здійснення проекту, у який вони залучені. Для жінок це може означати повне занурення в світ сім’ї і домашніх цінностей, для інших — активну діяльність у громадських або ділових колах. Чоловіки, народжені в цей день, навіть не вникаючи в суть проблеми, можуть дати слушну пораду партнерам по бізнесу або друзям, але, повертаючись додому, вони вважають за краще скинути з себе тягар чужих проблем і повністю розслабитися в затишній атмосфері добре налагодженого побуту.

Знак Зодіаку 20 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Землі, які володіють наступними якостями: відповідальність, освіченість, копіткість, послужливість, працелюбність, турбота про здоров’я, охайність.

Планета Управитель: Меркурій. Діва отримує від нього педантичність, аналітичний розум. Планета сприятлива для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Можете бути вдячні їй за нелюбов до абстрактного, а також відсутність польоту фантазії.

Діва, народжена 20 вересня, є своєрідною особистістю. Від інших представників знаку її відрізняє співчуття. Ріднить – самовпевненість. Народилася 20 вересня Діва свято вірить у те, що нездоланних перешкод не буває. Це часто заважає їй обійти стіну, спонукає дертися по ній вгору, витрачаючи сили даремно. Для представника знака характерні не тільки співчуття і терпіння. Діві не займати цілеспрямованість, амбітність. Сильною рисою особистості є здатність зосереджуватися на чому-небудь.

Народжені 20 вересня чудово усвідомлюють, що фінансова акуратність може гарантувати багато переваг, як наслідок — вони прагнуть не тільки заробляти гроші, але і робити по можливості хороші покупки (особливо коли справа стосується облаштування їх особистого простору, який вони цінують понад усе). Коли що-небудь не в порядку, народжені 20 вересня не сумніваються у своїй здатності виправляти і зцілювати. Зцілювати — може означати для них що завгодно: від залагодження сварок до конкретної допомоги будь-якій людині, який потрапив у скрутну ситуацію. Використовуючи різні способи — від молитви до масажу, вони дійсно можуть створити диво. Беручи це до уваги, їм слід остерігатися надмірної зарозумілості. Якщо вони почнуть думати, що їх влада більше, ніж є насправді, це може мати небезпечні наслідки не лише для них, але і для їх близьких.

Народжені 20 вересня зазвичай демонструють розумні судження, але іноді вони явно переоцінюють своє вміння розпізнавати істину. Ключовим моментом тут є їх готовність або ж, навпаки, неготовність визнати, що вони припустилися помилки, і відповідно до цього коригувати свій курс. Ті з народжених 20 вересня, хто навчився витягувати корисні уроки з власних помилок (часто серйозних), досягають значних успіхів. В іншому випадку вони приречені на зіткнення з повторюваними труднощами, більшість з яких створена на порожньому місці. Просто треба було вчасно зупинитися і як слід переконатися у здоровому глузді своїх суджень. Але врешті-решт навіть вони будуть змушені визнати, що жили неправдивої життям, ілюзією.

Народжені 20 вересня часто втрачають контроль над своїми емоціями, особливо в питаннях любові. Охоплені пристрастю, вони можуть відкинути обережність і відповідно засмутити близьких їм людей. Якщо ж, однак, вони зуміють продемонструвати терпіння і самовладання, у них набагато більше шансів домогтися позитивного результату. Кращими подружжям для них будуть ті, у кого такі ж інтереси, і може бути, навіть ті, чиї прагнення спрямовані в ту ж сторону. Для народжених в цей день характерне бажання бути партнерами в роботі для своїх чоловіків та досягати разом з ними успіху в ділових підприємствах, дослідженнях або творчості.

Чоловік Діва — народився 20 Вересня

Чоловіки, які народилися 20 вересня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — порядний, технічний, розумний, інтелектуальний, вірний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 20 Вересня

Жінки, які відзначають день народження 20 вересня, наділені такими відзнаками натури: така дама — турботлива, здатна, організована. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 20 Вересня

Люди, народжені 20 вересня знак зодіаку Діва, володіють подвійним характером. Все життя вони мучаться з-за того, що їх бажання не збігаються з можливостями. Є великі амбіції, але не вистачає віри в себе. Знак зодіаку зовсім не допомагає тим, хто народився 20 вересня. Швидше, навпаки. Дівам складно бачити свої власні слабкості і недоліки. Бачачи в чужому оці колоди, в своїй вони не помічають і смітинки. Тому шлях до щастя у них вдвічі довші і тернистий. Ні в якому разі їм не можна дозволяти темної сторони душі брати гору, потрібно займатися собою, самовдосконалюватися.

При цьому жінки і чоловіки, які народилися 20 вересня знак зодіаку Діва, сповнені оптимізму і віри в те, що будь-яку, навіть саму страшну проблему можна вирішити. Тому вони ніколи не опускають руки і повільно, але вірно йдуть до своїх цілей. Проте їх цікавить не стільки особистий успіх, скільки загальний успіх команди. Заради досягнення таких цілей вони будуть працювати не покладаючи рук. Велике значення в житті людей, що народилися 20 вересня, має фінансове благополуччя. При цьому вони керуються зовсім не корисливими цілями. Їм необхідно п’янке відчуття свободи, яке дають гроші, влада, якою вони володіють.

У сімейних відносинах вони дотримуються традиційних поглядів і точно знають, що повинен робити чоловік, а що – жінка. Так, вони вважають, що жінка – це, в першу чергу, матір і охоронниця вогнища. А чоловік повинен забезпечувати сім’ю. У той же час подружні узи дуже важливі для них. Відносини вони будують на умовах партнерства і довіри, вважаючи їх головними критеріями особистого успіху. Чоловіки і жінки, народжені 20 вересня знак зодіаку Діва, володіють здоровим глуздом, вміють дивитися на речі об’єктивно і рідко помиляються. З іншого боку, це може призвести до невиправдано завищеній самооцінці.

Таким людям необхідно не тільки визнавати власні помилки, але і, головне, вчитися на них. Тільки так вони зможуть вчасно їх виправити й уникнути неприємних наслідків. Зайва емоційність і нездатність встояти перед спокусами можуть доставити багато клопоту тим, хто народився 20 вересня знак зодіаку Діва. Крім того, вони дуже часто втрачають над собою контроль, особливо, якщо закохуються. Тоді, поглинені пристрастю і почуттями, вони можуть забути про обережність.

Народився 20 вересня знак зодіаку Діва, потрібно вчитися витримці і терпінню, намагатися тримати язик за зубами в запалі сварки і не робити необдуманих вчинків. Тоді вони зможуть досягти гармонії і зробити щасливими себе і своїх близьких. Чудово, якщо на життєвому шляху їм зустрінеться близький за духом чоловік, який буде тягнути їх вгору, до самого неба, як в особистому, так і в професійній сферах.

Любов і Сумісність

Вам досить непросто розслабитися і висловити свої справжні почуття, однак партнерство має для вас дуже високим пріоритетом. Може пройти довгий час, перш ніж ви вступите в сімейні стосунки, але, якщо це відбувається, ви готові прожити з людиною все життя.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народжені 20 вересня – переважно альтруїсти. Вони піклуються про близьких, допомагають нужденним. Своє покликання такі люди часто знаходять у служінні. Вони стають громадськими діячами, волонтерами. Розуміють, співчувають, народжені 20 вересня не пройдуть повз чужої біди. Але роблять це все вони не безкоштовно. Матеріальні блага стоять для таких людей на другому місці. Головне – подяку, визнання, статус. Не позбавлені підприємницьких здібностей, які народилися 20 вересня досягають успіху в бізнесі. Вони докладають чимало зусиль і витрачають серйозні кошти на те, щоб будь-які проекти та починання були реалізовані з найкращим результатом.

Заробіток грошей не самоціль для Дів, народжених 20 вересня. Але і безкоштовно працювати вони не прагнуть. Волонтерство може бути додатковою діяльністю. На роботі Діви відповідальні, педантичні. Вони уважні до дрібниць. Це дозволяє мінімізувати ризик можливих помилок. Народилася 20 вересня Діва – відмінний керівник. В ролі підлеглого їй теж комфортно. Але прагнення до визнання, отримання статусу змушує представника знака штурмувати кар’єрну драбину. Амбітна, професійна Діва легко обходить конкурентів.

Здоров’я і Хвороби

Природа наділяє народжених 20 вересня відмінним здоров’ям. Все, що від них вимагається, – підтримувати фізичну активність. Про цю необхідності вони часто забувають. Гіподинамія провокує розвиток захворювань ендокринної природи. Крім того, зниження м’язової активності заважає Дівам у здійсненні їх амбітних планів. На реалізацію проектів просто може не вистачити сил. Це необхідно враховувати кожному представнику знака.

Доля і Удача

В цей день народжуються невпевнені в собі і своїх силах, але амбітні люди. Вібрації цього дня такі, що посилюють негативні риси характеру. Людина може добитися в житті успіху тільки через смирення і прощення. Якщо він, ідучи з життя, буде випромінювати енергію радості і любові, то зможе створити для себе нормальні умови. Але якщо він буде проявляти ниці властивості людської душі, такі як заздрість, інтриги, плітки, сіючи зло і несучи людям болю і біди, то життя його буде безрадісна.

Поради Дівам, Народженим 20 Вересня

Альтруїзм Діви може внести розбрат у її сім’ю. Представнику знака часто комфортніше в колі потребують його допомоги, ніж вдома. Приділяйте більше уваги своїм близьким, це допоможе уникнути сварок і серйозних конфліктів. Вчіться на своїх помилках. Вивчайте результати і приглядывайтесь до своїх методів — працюють вони чи ні. Якщо необхідно, без коливань міняйте курс. Приділяйте трохи більше уваги контролю над своїми емоціями і усвідомте цінність терпіння.


Залишити відгук