Нептун у Стрільці

Нептун допомагає вищої октаві Стрільця зв’язати високі зовнішні ідеали розвитку з внутрішніми духовними цілями даної особистості. Розвинений Нептун у Стрільці дає можливість впливу на світ шляхом поглибленої індивідуальної медитації. У покоління в цілому мода на містичні релігії, окультизм, поширена ідея космічної любові як енергетичної основи розвитку еволюції, а це зовсім інший спосіб бачення світу, ніж у попередніх поколінь, у яких набагато менша від загальної доброти.

При поганій опрацювання невизначеність ідеалів і тому труднощі у виборі духовного шляху, потрібно вчитися відрізняти еволюційно вища від нижчого. Нептунианскому Стрільцеві високі ідеї кружляють голову, тому знижена критика і можливість їх чіткого розгляду, а особливо обставин їх реалізації та практичних наслідків. Є можливість, що це покоління знайде шляхи синтезу індивідуальної та групової волі на основі істотного розширення свідомості і пізнання як глибин індивідуальної психіки, так і сфер суспільної підсвідомості.

При негативному розвитку характеру людина схильна до сектантським світорозумінню, фанатическому переслідування поставленої мети, до святенництву і прихильності до нереалістичних культів і хибним гуру. Він може стати жебраком, фальшивомонетником, обманщиком міждержавного масштабу, або провісником лжевчення. При позитивному розвитку характеру людина незмінно і самовіддано бореться за ідеали і втілення образу віри в дійсності. Він сповнений ентузіазму і натхнення у переслідуванні вищих цілей і володіє найглибшої і найтоншої інтуїцією, фактично дозволяє йому вирішити як завгодно складні релігійні, філософські та культурні проблеми. Це — природжений авантюрист, вміє азартно і зухвало ризикувати і нерідко виграє частіше, ніж програє. Містицизм світосприймання тісно взаємодіє з практицизмом у вирішенні конкретних питань, а тому така людина близько до серця сприймає лише ті теорії, які він може використовувати на ділі і втілити в життя нехай навіть ціною величезних, але реальних зусиль.

Всі нежизненное та ілюзорне відкидається ним, або відпадає саме по собі. Така людина обожнює подорожі як уві сні, так і наяву, які дозволяють йому зайвий раз перевірити створену картину світу і утвердитися у правоті проголошуваних ідей. Його світогляд глибоко ідеалістично, а цілі високі і піднесені. Духовне сприйняття світу романтично і незмінно ґрунтується на містично-релігійному світовідчутті. Такої людини веде по життю музичний поклик урочистих ритмів Всесвіту. Медитації такої людини дуже тонкі і вишукані. Найбільший екстаз він отримує від відчуття веселощів і радості. Причому цю радість можуть приносити різні ситуації — від зловтіхи і торжества особистої переваги до жертовного посвячення себе служінню людям. Від круговерті власних філософських ідей у такої людини деколи йде обертом голова. Він екстатично включається у вищі моральні ідеали, осягає внутрішню природу духовних цілей, що дає йому реальні сили жити далі. Високі зовнішні ідеали розвитку завжди поєднуються з глибинними цінностями і прихованими смислами.

Як собі, так і іншим він може морочити голову абсолютно утопічними перспективами внутрішнього і зовнішнього розвитку, які стають реальністю під тиском ентузіазму цієї людини. Для такої людини все пофарбовано світлом вищого ідеалу — він схильний сприймати лише те, що безпосередньо пов’язано з його досягненнями. Буденність для нього нудне і пыльна, він жадає сяйва вищих вібрацій космосу і прагне до містичним трансам. Іноді такі люди стають переконаними космополітами, нерідко їх натхнення робить їх консерваторами в переслідуванні духовних цілей — вони схильні дотримуватися давньою традицією і з чималим працею йдуть на повне оновлення уявлень про світ і людину. Це — відкриті, щирі і идеалистичные проповідники. Вони постійно відчувають глибоку потребу в контакті з вищими цінностями релігійного, філософського та культурного порядку.

Це дуже глибокі люди, невпинно перевіряючі існуючі закони життя і наполегливо розшукують нові смисли і одкровення. Вони здатні трансформувати сферу освіти, сприяти культурному об’єднанню народів і епох, вони всіма силами прагнуть втілити в життя мрію про єдиної універсальної релігії. Товариськість поєднується в них з авантюризмом, а натхнення незмінно розцвічує внутрішній простір уяви. Це розумні, рішучі і честолюбні люди, здатні передбачати майбутнє і надають повагу минулого. Можлива надмірна тяга до змін, надмірна полум’яного переживань і велика кількість тривожних дивних сновидінь. Релігійні позиції таких людей прості — вони напружено прагнуть до досягнення особистого контакту з Богом, що можливо лише при посилених заняттях медитацією і використання інтуїтивних здібностей вищого мислення. Такі люди схильні до відродження містерій і введення езотеризм і містики в навчальні плани університетів.


Залишити відгук