Нептун у Рибах

Це дуже сприятливе становище для розвитку тонких здібностей і можливостей Риб, однак реалізувати його дуже складно. В індивідуальній карті це положення Нептуна проявиться як надзвичайна чутливість до зовнішнього і тонкому світах, бачення речей, недоступних нікому і найчастіше незрозумілих самій людині, але явно дуже значних. Тому можливий ескапізм, життя в мареннях, мріях або постійних молитвах.

При хоча б часткової опрацюванні цей Нептун може дати великих містиків, поетів, музикантів, які чують найтоншу музику і гармонію сфер і можуть символічно довести її до решти. Більш розвинений Нептун дає святих подвижників, аскетів, які несуть у світ світло Божественної любові, одним своїм існуванням, один лише погляд такий нептунианской Риби може привести до духовного переродження людини. При ураженні можлива гостра психічна нестійкість, схильність нижчим астральним впливів або, при сильній енергетиці, людина сама транслює нижчий астрал. В цілому це положення духовних учнів і вчителів, одно білих або чорних.

При негативному розвитку характеру людина піддається багатьом спокусам і дивним нахилам, легко вірить у і обманюється, йому бракує впевненості в собі, його відрізняє надмірна сила природних інстинктів. При позитивному розвитку характеру формується чутливий до паранормального людина, якого сміливо можна назвати «трансцендентним». Він має глибокої емоційної проникливістю, вільно проникає на скільки завгодно великі глибини психічного світу, від народження має щирою вірою у вищу і здатний миттєво проникати в найглибшу суть проблем і труднощів. Уява людини не знає меж, а ступінь чуттєвості вражає навіть його самого. Це переконаний сибарит, досить поверхово відноситься до норм соціальної поведінки і живе своїм власним життям, не надає особливої уваги думок і оцінок оточуючих.

Така людина постійно прагне до духовного оновлення, прагне допомогти відразу всім і у всьому, мріє знайти щастя завдяки тому, що зробить щасливими всіх інших. Така людина володіє сильною здатністю до глибокої віри і тотального співчуття іншим. Він адекватно сприймає ритми життя і здатний точно відповідати духу часу. Поняття священного і духовного їм розуміється як релігійно-споглядальне бачення єдності світу. Цей чоловік постійно зайнятий релігійно-філософськими, духовними і містичними пошуками, провідними його до безпосереднього контакту з вищими силами та енергіями, які приносять йому безпосереднє почуття близькості до Бога. Всяка любов для нього є різновид любові до Вищої і він несе цю істину людям, своїм особистим прикладом, самим своїм існуванням. Радість, світло і благодать огортають його в медитаціях, він психологічно музичний і поетичний в найвищому сенсі цього слова.

Розумове здібності такої людини можуть стократно перекриватися тонкістю і глибиною його емоційних медитацій, бо нерідко він живе в мріях і молитвах, відрізняючись високою психічною нестійкістю і схильністю до самообманам і страхам. Така людина нерідко легко кажемо, схильний до втечі від зовнішньої реальності у внутрішній світ, дуже часто обманює самого себе. Він безкорисливий, то відверто паразитичен, то абсолютно ясний, то оповитий туманом і ілюзіями, то жертвенен в любові, то байдужий до холодності. Його психіка не знаходиться під контролем волі, вона живе як би сама по собі, керуючи зовнішніми діями і оцінками. Така людина в таємниці прагне до найвищим творчим проявам і до встановлення загального миру. Йому відомі самозречення і служіння іншим до самозабуття, він схильний повністю віддаватися того, чим він займається, він глибоко інтимно стикається з впливами природи, схильний вважати таємні товариства вищою формою об’єднання людей.

Нерідко ідеали такої людини багатоликі й загадкові, у всякому разі пояснити їх іншим він не в змозі, через що нерідко розвивається глибока пасивність — дуже велика різниця між духовними ідеалами і спостережуваної реальністю. Це — поет і пророк, композитор і високий художник,священик і маг. Чим би він не займався, його завжди цікавить психологія, езотеризм і таємне знання законів природи. Нерідко ці люди виявляються настільки глибокими, що здаються багатьом просто «трошки». Такі люди завжди ведуть себе з гідністю, спокійно й серйозно, так як вони схильні до глибокого споглядання сущого і високим роздумів. Милосердя і допомога іншим для них — не порожні слова, але найважливіше заняття життя. Нерідко доля не надто прихильна до цих людей, часом їм доводиться розплачуватися за помилки ближніх і брати удари долі на себе.


Залишити відгук