Нептун у Близнюках

Нептун розмиває ясність мислення Близнюків. У своїй високій октаві це положення Нептуна дає геніальних поетів, здатних символічно виразити у своїх віршах найтонші відтінки епохи, У Росії в ці роки народились Пастернак, Мандельштам, Ахматова, Маяковський, Блок, Білий… При гарній опрацювання можлива не плоска трактування релігії, містики і окультних навчань, а глибоке розуміння, викладене в термінах, зрозумілих сучасникам. При ураженні мрії наяву, каламутність думки, плутанина і обман в передачі інформації і контактах. В порядку компенсації можливий вульгарний матеріалізм і атеїзм у зовнішньому образі думок. У середньої людини — багатство образних і символічних картин, що виникають у процесі мислення.

При негативному розвитку характеру встановлюється дивна душевна роздвоєність. Людина страждає від неадекватних уявлень про інших людей, його фантазія безладна, інтуїції неясні, слабка пам’ять, життя сповнена помилок і розчарувань. Він схильний недооцінювати значення інтелекту, або навпаки переоцінювати роль розуму в житті. Незважаючи на те, що він інстинктивно, спонтанно включається в контакти з іншими людьми, все ж його враження і образи дуже неясні, а продукція уяви приносить лише тяжкість і занепокоєння. При позитивному розвитку характеру зміцнюється інтуїтивний талант, затверджуються містичні устремління, оформляється дар навіювання, проявляється особлива любов до явищ природи і увагу до прихованих контекстів і подтекстам.

Людина дуже емоційний, чуттєвий і розсудливим. Його відрізняє нестійкість поглядів і настроїв. Фантазія буває сумбурною, прагнення авантюристичні, а уява і зовсім деколи приносить страшні і тривожні картини. Нерідко така людина стає з роками аморальним з-за того, що взагалі втрачає всякі орієнтири в мисленні та поведінці. Сильна схильність до поїздок і подорожей, дружні, любовні зв’язки непостійні і неміцні. Така людина схильна багато базікати і базікати. Може стати з роками лицеміром, шахраєм і спокусником. З іншого боку, відзначається дивовижна здатність до синтезированию глибинних і емоційних натхнень з точно подбираемыми словами. Так народжується білий вірш, поеми в прозі та чудові романи. Людина прагне сприймати інформацію багатовимірний і всеохватно. Його підсвідомість невпинно передає йому безліч символів і образів, які він сумлінно розшифровує. Він здатний інтуїтивно проникати в еволюційні задачі великих соціальних груп і цілих народів, без особливих зусиль входити в контакт з глибинними пластами колективного несвідомого, виносячи з досвіду спілкування з ним знання про фундаментальні закони психічного життя.

Ця людина володіє живим і гнучким сприйняттям ритмів існування і прагне до інтуїтивного синтезу всіх інформаційних впливів, що йдуть до нього. Для збудження духовності йому необхідно поетичне слово і довгі роздуми над предметом своєї любові. Така людина може стати геніальним рекламником або пропагандистом, володіють чудовою інтуїцією у сфері комунікації і зв’язку. Він вільно оперує навіть найскладнішими символами, граючись звертається з синонімами та фразеологізмами, майстерно оперує метафорами. Такої людини багато хто розуміє з півслова, бо він здатний входити в прямій інтуїтивний контакт з оточуючими. Його мислення образно і символічно, його думка яскрава і многокрасочна. Він надихається ідеалами і завжди концептуирует свої уявлення про вищу в строгому і послідовному вигляді. Такі люди зазвичай є щасливими психоаналітиками, чудовими продавцями і результативними посередниками. Вони прагнуть до пізнання нового досвіду, але ніколи не встигають «пустити коріння», а тому допитливість поєднується з помітним занепокоєнням.

Вони в певній мірі піддаються зовнішньому впливу і схильні у всіх невдачах звинувачувати оточуючих. Вони дуже сприйнятливі і кмітливі, але їм нелегко відрізнити істинні цінності від помилкових. Вони зневажають будь-яку поверхню і формалізм, прагнуть до точного підбору слів і до поєднання форми і змісту. Мінливість настроїв не обтяжує їх, так як дозволяє час від часу змінювати бачення навколишнього. Рухоме мислення і розвинена інтуїція таких людей дозволяє їм проникливо розуміти душевний стан ближніх. Багатьом з них буває важко сформулювати свої думки словами, так як елементи мислення виявляються кілька розмитими. Особливо яскраві творчі інтуїтивні здібності виявляються в літературі, поезії і в художньому символотворчестве.

Можливе часте виникнення плутанини в сфері практичного, повсякденного мислення, не виключена також складність взаєморозуміння при обміні думками з іншими людьми. Нептун розмиває ясність мислення Близнюків, роблячи його якщо не оманливим, то двозначним. Уявлення про людей неясні, туманні, слабка пам’ять, фантазія безладна. Проявляється схильність до оманам і обманів в угодах і обіцянках. Така людина обожнює дискусії та обговорення планів на майбутнє, він немов великий поет і проповідник відчуває космічне могутність слів. Його слова глибокі, складні і дуже багатозначні.


Залишити відгук