Нептун в Овні

Нептун схиляє Овна до містичних дій і потоків. В цьому поколінні в моді такі релігії і види містики, які дозволяють відчути Бога і потойбічні феномени (наскільки це можливо) реально, у вигляді енергетичного потоку. На низькому рівні — алкоголь і наркотики (при сильному ураженні — звірства і садизм) як засоби включення в потік і самовираження. Депресії, часто групові, болісні, з відтінком провини, особливо ірраціональної. Часто помилкове тлумачення волі Божої у вигляді імпульсів до практичних дій (тобто вказівки егрегора інтерпретуються перекручено). Викривлене сприйняття реальності як активного агента. Це люди, які (разом з наступним поколінням Нептуна і Плутона в Тільце) довели Європу до 1-ї світової війни.

У проработанном варіанті — високі духовні вожді і вчителі, які відкривають нові потужні канали, що дозволяють масам конструктивно сприйняти енергетичні потоки відповідного егрегора і включитися в духовне життя. Є надія, що транзит Нептуна Барана у ХХІ столітті виявиться більш конструктивним, ніж попередній.

При негативному розвитку характеру формується безладність почуттів, безглуздість сприйняттів, безцільність в діях, надмірна вразливість і схильність до нав’язливих і маніакальних станів. При позитивному розвитку характеру вся енергія спрямовується на послідовне втілення мрії в дійсність. Людина неухильно спрямовується в майбутнє, ведений щирим сердечним поривом. Труднощі пов’язані з тим, що він забуває дивитися собі під ноги, через що часто втрачає рівновагу в житті. Таку людину відрізняє тотальне людинолюбство, фантастичне багатство переживань, послідовне милосердя і щире безкорисливість. Людина повний найглибшого містицизму і істинно релігійних почуттів, він ініціативний і заповзятливий, перенасичений творчими творчими силами.

Його інтелект пронизаний високою духовністю, фантазія і уява функціонує безупинно. Мислення схильне до оперування авантюрними схемами і фантастичними проектами. Така людина не схильний сприймати навіювання, що йде з боку інших людей, скоріше він сам воліє використовувати гіпнотичною дар для впливу на оточуючих. Сильне внутрішнє занепокоєння поєднується зі схильністю до участі в трудноосуществимых проектах. Негативний розвиток характеру призводить до формування сильного зарозумілості, авантюризму, егоїзму, схильності до самообольщению і формування дару геніального шахрая. Така людина впевнено прагне до здійснення всіх своїх планів і намірів. Він щасливий в азартних іграх, вразливий при участі у масових зборах, схильний до сибаритства і участі в грандіозних релігійних святах. Удача чекає його в фінансовому і банківському справі. Особливий успіх приносить зв’язок з іноземцями та іноземними фірмами. Враження такої людини сильні і яскраві, бо зовнішні сприйняття як би сплавляються з підсвідомими наитиями і глибокими відкриття власної душі.

Чоловік у що б то не стало бажає слідувати своїм внутрішнім потягам і зберігати їх існуючими завдяки постійному здійсненні життя. Інстинкти ним контролюються дуже погано, велика духовна енергія призводить або до активного самовдосконалення, або до відвертого фанатизму. Світ сприймається як духовне ціле, в житті якого просто не можна не брати участі. Можливе формування месіанського комплексу, в якому реалізується прагнення по-дирижерски управляти ритмами навколишнього життя. Така людина спалює себе в медитаціях про високих ідеях і палко прагне розродитися новими релігійними і містичними доктринами. Це — духовний лицар у боротьбі за що живе в його душі ідею, що діє в ім’я вищого пристрасно і з абсолютним переконанням у власній правоті. Горіння віри і любові зазвичай нестійка, енергія часто розтрачується даремно, так як загострена хвороблива чутливість поєднується з нерідкими емоційними экзальтациями.

Інколи людина починає упиратися в сприйнятих їм ілюзії і помилки, із-за чого приймається діяти напролом, в результаті приходячи до занепаду сил і розчарування в собі і в світі, а головне — у вірі. Головне відчуття життя такої людини — це відчуття необхідності виконати найбільшу соціальну місію. Це — нестримні мрійники, самовіддані творці, глибоко і чітко усвідомлюють необхідність діяти самовіддано і рішуче. Негативний розвиток характеру може призвести до формування невизначеною гордості, глибокого егоїзму та жадоби влади. Життя духу і рух почуттів такої людини вкрай сильні і потужні, вони чуйно уловлюють віяння епохи і завжди стурбовані застосуванням власних натхнень в життя. Це — релігійні новатори і щасливі перетворювачі психічної життя цілих поколінь. Нерідко вони лідирують у таємних товариствах і взагалі вкрай популярні в народі. Характер благородний, чуйний, доброзичливий.

Особливо гостро люди з Нептуном в Овні реагують на соціальну несправедливість і жорстокі умови життя, з-за чого нерідко схиляються до активнейшему реформування існуючих інститутів влади і структур управління. Причому діють вони шалено і пристрасно — так, немов від успіху цього заходу залежить сама їх життя у вічності. Буйний, інстинктивний досвід, перебільшення сердечності і внутрішня перевантаженість часто приймаються за мудрість. Людина викривлено сприймає реальність, схильний до прожектерству і шахрайства, часом веде себе безцеремонно і безладно. Він миттєво ослепляется магією власних ідей і готовий йти заради них на все. Самообман йде дуже палко, хоча наївно і непослідовно. Проте це абсолютно не бентежить нашого героя, який сам гранично легковерен і абсолютно переконаний в істинності того, що з ним відбувається. Він не терпить в задоволеннях очікування, терпіти не може зануд і всього бажаного жадає негайно. Головна зброя такої людини — ініціативність і ентузіазм.


Залишити відгук