Нептун в Астрології

Колір: Фіолетовий

Характер: Творчість, Ідеалізм і Співчуття

Знак Зодіаку: Риби & Лев

Метал: Кобальт

Дорогоцінні камені: Аквамарин

Нептун в астрології це планета містики, фантазій, ілюзій, відчуттів кайфу, співчуття, тонкої психологічної чутливості і сприйнятливості. Відстань від Нептуна до Сонця дуже велика. Цикл обігу Нептуна навколо Сонця дорівнює приблизно 164,5 року. Нептун належить до групи колективних планет. Він впливає на долі цілих поколінь людей, на процеси, що відбуваються в суспільного життя.

В астрології вважається, що Нептун керує колективним несвідомим людських спільнот. Дана планета дає здатності до психології, наділяє людей розвиненою інтуїцією. Люди з яскраво вираженим впливом Нептуна в гороскопі тонко відчувають вплив навколишнього соціального середовища. Вони дуже чутливі і часто дуже ранимі, здатні на глибокі переживання. Звідси виникають здатності до гострого сприйняття чужого горя, співчуття, жалю.

Така велика чутливість веде до навіюваності, здібності медіума. Людей з сильним впливом Нептуна можна умовно розділити на дві групи. До першої численної групи відносяться ті, кого Нептун тягне за собою. Це зазвичай безвольні люди, що пливуть по волі хвиль «куди винесе». Сюди належать любителі безконтрольного кайфу: алкоголіки, наркомани, повії, а також труси, просто слабкі безвольні люди.

До другої нечисленної групи відносять тих, хто має достатньо високий розвиток і вміє використовувати силу планети в своїх цілях. Таким людям Нептун дає віру, уміння долати будь-які труднощі, величезну силу духу. З таких людей, в кращому випадку, виходять сильні духовні вчителі, священики, святі, просто люди, що володіють великою вірою у свої сили. У гіршому випадку це дурисвіти, шулери, лжепророки, які вміють маніпулювати свідомістю і підсвідомістю оточуючих.

Бувають також люди, які час від часу потрапляють то в одну, то в іншу групу. Нептун управляє хімією, пов’язаний з рідинами, алкоголем, наркотиками, тривалими морськими експедиціями, туманами, галюцинаціями, міражами, містичними переживаннями, має пряме відношення до екстрасенсорики. Це планета таємниць і загадок, вона є покровителькою фентезі і казок. Нептун управляє таємними державними справами, розвідкою, секретними службами, є покровителем шпигунів.

Нептун дає загальне бачення, що дозволяє оцінити ситуацію в цілому, а от при спробах вникати в дрібні деталі викликає розмитість, туман. Нептун найбільш сильний у знаку риб, де він є повноправним правителем і перебуває в обителі, друга його обитель розташована у знаку стрільця. У знаку водолія знаходиться екзальтація Нептуна, що сприяє також дуже яскравому прояву якостей даної планети.

З 1970 по 1984 рік Нептун перебував у стрільці. Це час, коли вперше, як в СРСР, так і на Заході серйозно зайнялися розробкою психотронної зброї. У цей період з’явилося багато нових синтетичних наркотиків, бум наркоманії. На цей же час припадає розквіт нових хімічних технологій.

З 1997 по 2012 роки Нептун проходить по знаку водолія. Цей період ознаменований появою величезної кількості екстрасенсів. Відбувається покращення та удосконалення методів застосування психотронної зброї. З’являється безліч різних сект і організацій, що маніпулюють свідомістю людей. У цей час відбувається зближення культур і визнання загальнолюдських моральних цінностей практично всіма країнами світу. Відбувається повернення до забутих релігійним цінностям.

З 2012 по 2026 рік Нептун рухається по знаку риб. Тенденції притаманні Нептуну у водолії посиляться, хоча проявлятися будуть більш потай. Можливо виникнення нових релігійних течій, новий виток розвитку хімічних технологій і технологій впливу на психіку людини.

Нептун в астрології слабкий у вигнанні, в діві і львові, а також у падінні, у знаку близнюків. Представників даних знаків завжди цікавить конкретність, їм, як правило, складно пристосуватися до абстрактних категорій і туману, який навіває Нептун.

У позитивних аспектах Нептун дає хорошу інтуїцію, впевненість у своїх силах, можливість побачити всю ситуацію в цілому, дозволяє схитрувати, плавно обійти перешкоди, говорить про розвиненій чутливості і романтичності, дає можливість отримати приємні відчуття.

В негативних аспектах вплив Нептуна може бути дуже гидким. Він провокує алкоголізм і наркоманію, неприємні компанії, з яких важко виплутатися, шантаж, розтління, розпуста, обмани і спокуси, небезпеки від отрут і різних хімічних речовин, небезпека утоплення.

В негативних аспектах Нептун заплутує ситуацію, робить її хиткою, людина стає безпорадною, пливе кудись несе течія. Слід зазначити, що транзитні аспекти Нептуна можуть діяти протягом трьох років. При цьому ситуації повторюються, в негативному випадку людина ходить по замкненому колу.

Основна сила планети Нептун полягає у вірі. Поки людина з сильним Нептуном в гороскопі не відкриє в собі віру, він буде слабкий та неефективний. Вищими нептунианцами були християнські святі, які свідомо йшли на смерть заради порятунку людства.


Залишити відгук