Місяць у Діві у Жінки

Жінка з Місяцем в Діві у любові шукає надійного людини, завжди опиняється на місці, коли їй це потрібно, що виправдовує її довіру і ефективно справляється зі службовими обов’язками. Вона щаслива з чоловіком, що розділяє її духовні інтереси, стежить за порядком і спокійно дозволяє домашні проблеми.

Людина, чия Місяць у Діві відкидає не тільки непотрібні речі, але і людей з колючим або непристойною поведінкою, а також нездорові взаємини. Коли в житті трапляється щось непередбачене, людина використовує свої аналітичні здібності, щоб з’ясувати, чому події вийшли з-під контролю і як найкращим чином впоратися з результатами несподіваного ходу справ. Володарка Місяць у Діві всім серцем ненавидить нехлюйство, безлад, замішання, плутанину, плутанину.

Жінка, у якої в момент народження Місяць перебував у знаку Діви, відрізняється емоційною холодністю, педантизмом, підвищеним скептицизмом, дріб’язковістю. У неї все завжди на своїх місцях, а акуратність і педантичність досить часто приймають збочені і хворобливі форми гидливості. Такій людині дуже складно розкритися в емоційному і чуттєвому плані, стати більш розкутим, безпосереднім, звільнитися від психологічних затисків, помисливості і внутрішньої підозрілості і холодності. Навколишні можуть цуратися її, вважаючи занудою і буркуном.

Місяць у Діві у жінки здатна зробити її нетерпимою до недоліків оточуючих, надмірно критичною. Разом з цим у неї аналітичний склад розуму, вона завжди ясно і чітко викладає свої думки. Місячні Діви – це відмінні гравці і інтригани, які часом бувають злопам’ятні і мстиві. Вони дуже серйозно підходять до питання власного здоров’я, схильні вигадувати собі уявні захворювання, часто відвідувати лікарів з приводу і без нього, самостійно вивчати медичну літературу. Тут важливо відзначити, що з такими схильностями з Дів виходять хороші лікарі, особливо в області дерматології, дієтології, гастроентерології, фармацевтики, хірургії.

Завдяки своєму уважному ставленню до цифр і документів, педантичності, відмінній пам’яті і тверезого глузду, місячні Діви успішні в роботі, що вимагає підвищеної уваги і акуратності. Відповідними професіями стануть: журналіст, перекладач, слідчий.

Місячні жінки-Діви практичні і раціональні у всьому. В їхньому домі завжди панує ідеальний порядок і чистота: кожна річ знає своє місце, а членам сім’ї визначені чіткі приписи з приводу того, що потрібно робити і як жити. Несподіванки і непередбачені ситуації в її родині – це велика рідкість, вона старанно виключає таку можливість. Життя за суворим правилам – це нудно, бути може, подумаєте ви. Можливо і так, зате надійно.

В домашніх справах ця жінка працьовита і исполнительна, вона любить доглядати за всіма, особливо за тими, хто гостро потребує її турботи та уваги. У питанні виховання дітей місячні Діви гранично відповідальні, мабуть, ще більше, ніж на роботі. Жінкам такого типажу нерідко властиво надмірна увага до матеріальної сторони життя, вона вміє подбати про себе і своїх близьких, завжди думає крок вперед.

В любові місячних Дів не відрізняє велика самовпевненість. Ідеальною парою для них стане раціональний, педантичний, інтелігентний і добрий чоловік. Багатьох з цих жінок приваблюють чоловіки, протилежні їх складу характеру, тобто більш емоційні і вміють виражати свої почуття.


Залишити відгук