Місяць у Тельці у Жінки

Жінка з Місяцем у Тельці реагує на подразники з земної практичністю, заснованої на вірі, що всі хвилювання не варті того, щоб через них змінювати розмірений темп життя. Власник такої Місяця засновує надійність свого існування на власності та володіння, які він накопичує, щоб у потрібний момент скористатися ними. Володіння матеріальними цінностями, надає йому впевненість у завтрашньому дні. Реальні речі, будинок, земельну ділянку, господарство — це джерело задоволення для нього, надійне притулок, де можна відпочити від мирської суєти.

У власниці Місяця в Тельці хороші здібності використовувати нові ділові можливості, оскільки свої дії він засновує на здоровому глузді. В ньому сильно розвинене почуття самоцінності, він упевнений, що, добре попрацювавши, завжди зможе заробити достатньо.

Місяць у Тельці у жінки – положення досить сприятливий, так як супутник потрапляє в обитель знака, керованого Венерою, планетою, що відповідає за задоволення і красу. Рожева Місяць (саме так в астрології називається подібне поєднання) підвищує сексуальну привабливість жінки, зміцнює її здоров’я, надає гармонійні пропорції фігури і рисами особи, розвиває прекрасні манери, елегантність і естетичний смак. Але, крім цього, підсилює тягу до звичайних земних утіх, вказує на любов до розкоші і комфорту.

Місяць у Тельці у жінки піддає свою підопічну великим спокусі вищій ступеня прихильності до вже звичного і знайомого. Традиційна лінь Тельця і його відсталість досягають при такому положенні свого апогею, плюс до всього нижчі програми підсвідомості з легкістю акцентують увагу на примітивні відчуття форми, не змушуючи докласти зусиль і перейнятися більш тонкими і складними. Гроші і різні матеріальні цінності – ось її джерело впевненості у власному майбутньому. Вона взагалі схильна до накопичення і любить купувати дійсно гарні речі.

Ця довірлива панянка, до людей ставиться доброзичливо, щиро і тепло. Для нього також характерні власницькі якості, завзятість, бажання домінувати. Практично в будь-яких ситуаціях вона зберігає спокій і врівноваженість, хоча і піддається зовнішнім імпульсам. Для відчуття комфорту їй потрібні м’які меблі, смачна їжа та приємне оточення. Будь-яка втрата перерахованого – для неї справжня, складно переноситься катастрофа.

Проблеми, невдачі і неприємності наша героїня довгий час не в змозі забути, що викликає у неї стан підвищеної тривожності. Місяць у Тельці у жінки сприяє обережності та уважності. І хоча вона внутрішньо надзвичайно важка, зате настільки ж надійна і завзята.

Її чуттєве напруга ніколи не превалює, вона практично завжди стримана. Тим не менш, коли ситуація виходить за рамки наявних у неї знань, вона легко втрачає самовладання і по-справжньому злиться. Іноді ця панянка може несвідомо перетворити життя обранця в тривожне мука.

Їй життєво необхідний надійний партнер, а для внутрішньої гармонії – тиха, спокійна і заспокійлива обстановка в будинку. Жінка з Місяцем у Тельці створена для сім’ї та піклування: вона ідеальна господиня, дружина, але тільки за умови забезпеченості свого обранця. Її любов до їжі цілком може призвести до повноти, якщо вона не навчиться себе контролювати. Тому цим панночкам варто висловлювати свою пристрасть до гастрономії в готуванні для домочадців, а не в самостійному поглинання.

Місяць у Тельці у жінки формує двоїсте ставлення до виховання дітей: вона буде або надто вимоглива і сувора, або дасть стільки свободи, що нащадки почнуть їй безсоромно зловживати. Жінка з Місяцем у Тельці відрізняється практичністю, гарним смаком, а також своїми запитами і вимогами. Її абсолютно не влаштує «рай в курені», вона не з тих, хто буде виносити подібне. У будь-якому випадку з часом житло її все одно перетвориться в розкішно обставлену три -, чотирикімнатну квартиру.

Можна припустити, що саме віра підштовхує цю панночку на прояв своїх талантів за створення сім’ї та облаштування гніздечка. Вона, само собою, любить пожити в своє задоволення, але сім’я – не порожній звук для неї. Вона з превеликим задоволенням і старанністю буде піклуватися про процвітання і благополуччя своєї половинки, так само як і про те, щоб її діти ні в чому не потребували. Найімовірніше, вона не стане надто старатися з домашньої прибиранням, але всі будуть нагодовані і обласкані.

Основна стаття її домашнього кодексу (та ідеал) – спокій і стабільність. Не виносячи конфліктів, піддана Рожевої Місяця свариться тільки в крайніх випадках, якщо її бажання повністю ігноруються. В цілому розглянута дівчина є зразком справжньої жінки з усіма її слабкостями і доблестю.


Залишити відгук