Місяць у Скорпіоні у Жінки

Жінки з Місяцем в Скорпіоні рідко висловлюють свої симпатії і прихильності відкрито, але приховують їх, поки не доб’ються інтимних відносин. Від партнера вони очікують емоційної підтримки, що дозволяє зміцнити власне внутрішнє почуття самоцінності.

Вони хочуть від партнера вірності, а для себе — хоча б відомої свободи, щоб відчувати себе особистістю і управляти сплесками власних емоцій. Свідомо чи несвідомо, вони не бажають, щоб над ними панували, відрізняючись в цьому від більшості жінок.

Жінка, чия Місяць у Скорпіоні відчуває себе рівною чоловікові у всіх відносинах. Мати з Місяцем в Скорпіоні ставиться до своїх обов’язків відповідально, серйозно і суворо, використовуючи свій енергетичний потенціал для захисту і виховання дітей в дусі Скорпіона (толково, але без поблажок). Вона поважає індивідуальність дітей і по мірі того, як Вони дорослішають, надає їм свободу вибирати свій шлях у житті і розкривати власні таланти. Її любов до дітей сильна і глибока.

Місяць у Скорпіоні у жінок і чоловіків означає, що вона гостює у Плутона. У знаку Скорпіона є програма любити інших і себе. Чуттєво такий чоловік незадоволений, що викликає необхідність вдосконалення. Місяць у Скорпіоні у жінок робить їх рішучими, пихатими і чуттєвими панянками з багатою уявою і повних різноманітних задумів. Подібна дама буває досить роздратованою і напруженою, може впасти в істерику і випробувати занепад духу. Внутрішньо вона тривожна і неспокійна, всі її почуття і емоції надовго осідають в душі. Місяць у фіксованому водному знаку Скорпіона змушує панночку довго пам’ятати і погане, і хороше.

Спокійна і розмірене життя їй не по душі. Вона наділена внутрішньою потребою наполягати на своєму, а її реакції на подразники ззовні надзвичайно бурхливі. В ній постійно вирують пристрасті і переживання, які обов’язково повинні знаходити вихід назовні, в іншому випадку, буде страждати здоров’я. Місяць у Скорпіоні у жінок сприяє тому, що самі дівчата підсвідомо шукають або створюють конфліктні, напружені ситуації, виплескуючи тим самим назовні накопичене напруга. Часом їм життєво необхідні емоційні потрясіння.

У спілкуванні вона часто відносить сказане на свій рахунок, причому, досить болісно. На критику відповідає агресією або образою, звичайна розмова з нею легко перетікає в сварку, особливо якщо зачепити її інтереси. У незнайомій обстановці вона діє обережно й обачно, намагаючись не розкриватися перед незнайомцями. І хоча панночка з Місяцем в Скорпіоні схильна до ризику, свої плани вона зберігає в таємниці. Дівчина вперта і настырна, і якщо що-небудь зацікавлена, то переконати її звернути з обраного шляху неможливо, навіть погрозами. Навпаки, протидія і перешкоди тільки сильніше розпалює в ній бажання отримати заплановане. Враховуючи це, не варто змушувати її робити що-небудь.

насправді дівчина з Місяцем в Скорпіоні вкрай чутлива, емоційна і вразлива. Всі її емоції з цієї причини надзвичайно інтенсивна. Ця жінка ясно бачить сутність інших наскрізь. Її характер завжди несе в собі елемент експансивності. Вона запросто може реалізувати себе у сфері безпеки, політики, юриспруденції, страхування, у фармацевтиці / хімічної промисловості, біології, медицині / психіатрії.

Місяць у Скорпіоні у жінок перетворює тих неоднозначну і містичну особу. Різка, енергійна, запальна, часто підозріла і скритна, сумна і похмура. Але, плюс до всього цього, ще й дуже чуттєва, пристрасна, здатна на всепоглинаюче почуття любові. На жаль, до чужої думки вона глуха і запрограммированна нічним світилом на придушення і підпорядкування партнера.

«Місячна» Скорпионша паралельно живе в двох світах. У неї сильн сприйняття смерті і всього, пов’язаного з нею. Часто серед таких дам зустрічаються медіуми, вміють спілкуватися з померлими, а іноді і допомагають покинути цей світ, звільнитися. Вони полегшують «перехід», скрашують останні години вмираючого, надають духовну підтримку. Цю жінку часом відвідують віщі сни, а її передчуття нерідко збуваються. Але, варто зазначити, що погане вона сприймає набагато гостріше, ніж хороше, оскільки вся вона більше налаштована на «тіньову», темну сторону життя.

В особистому житті наша героїня – ревнива власниця, як ніхто інший вміє зберігати прихильності і почуття. Вона вельми вимоглива по відношенню до проявів любові у власну адресу, їй взагалі необхідно багато уваги від оточуючих. Підопічна Місяць у Скорпіоні є прекрасною коханкою і суворою матір’ю. Вона може бути чудовою господинею, але тільки якщо Сонце в її натальной карті перебуває в слабкому знаку Зодіаку, інакше воля і характер жінки ще більше зміцнюються, що навряд чи сприяє її лагідності і домовитості.

Її тактильні відчуття надзвичайно розвинені: вона обожнює ласки і дотику. Їй дуже важливо завжди бути привабливою для чоловіків і хочеться, щоб все навколо її бажали. Інтимні уподобання «місячної» панянки часом виходять за рамки норми. Незважаючи на свою пристрасну натуру в повсякденному житті вона досить розважлива і рассудительна. Сім’я для неї – одне з болючих питань. З одного боку, вона хоче її створення, з іншого – насилу уявляє, як у неї, як і раніше насолоджуватися життям.

Ролі матері і дружини бачаться їй низкою постійних жертв і переживань: весь час хвилюватися за близьких, не висипатися, віддавати всі сили сім’ї… Одним словом, їй здається, що на себе кохану у неї зовсім не залишиться часу. Такі жінки завжди намагаються створювати ідеальні умови для життя дітей та чоловіка, іноді навіть всупереч їх бажанню. Сперечатися з нею з цього приводу складно, а навчити дивитися на життя простіше – абсолютно марно. Так, вона нерідко буде все ускладнювати, і життя з такою спокусницею не назвеш комфортною і спокійною, тим не менш, у важкий момент саме така мати і дружина зробить все для благополуччя всього сімейства.


Залишити відгук