Місяць у Стрільці у Жінки

Жінка з Місяцем у Стрільці шукає дружина, ставиться з розумінням до її свободолюбию, людини, який дозволить їй іти своїм шляхом і складе веселу компанію. Добре, якщо він любить тварин так само, як і вона, невтомно тягнеться до знань і в ідеалі ніколи не припиняє вчитися. Володарка Місяць у Стрільці нещаслива з чоловіком, покровительський позбавляє її незалежності, вважає, що її місце біля плити або за пранням і прибиранням. Вона не любить, коли її повчають, оскільки сама знає, що і як робити.

Вона залишає за собою право насолоджуватися інтелектуальними знахідками свого творчого розуму і висловлювати любов з стрельцовским запалом. У ролі матері власниця Місяць у Стрільці нагадує міліцейську сирену. На найвищих нотах вона обрушує на дітей потік емоцій, гарячої прихильності, прискорює хід їх життя, бере участь в гучних іграх, велосипедних гонках, закликає їх до дисципліни в мажорних тонах і обходиться без погроз та покарання. Діти — її улюбленці і залишаються ними на протязі всього життя. Вона поважає їх як особистості.

Як виявляє свою присутність Місяць у Стрільці у жінки? Ця відкрита і щира особа – справжня шукачка пригод! На жаль, почуття власної гідності у неї не дуже великий… Наднапруження, характерне для знаку Стрільця, стає тут головною проблемою жінки. Всі нові ідеї, що виникають у її голові, вона прагне втілювати, але щоб уникати проблем, їй варто зберігати почуття міри. А її вабить все незвичайне, вона неспокійна і необережне.

Місяць посилює прагнення Стрільця до незалежності, а тому жінка з таким гороскопом буде непохитна з багатьох питань. Її бурхлива любов до життя гарантує їй різноманітність і відсутність нудьги. Вона нерідко отримує величезне задоволення від екстремальних видів спорту. Щодо фінансів володарка такої натальной карти часто вдається до сміливих рішень: маючи передові погляди, може легко вкластися в небезпечну авантюру і т. п. Трепетна душа «місячної» жінки вічно рветься туди, де (як їй здається) краще, ніж тут. Вона може об’їздити півсвіту, перш ніж зрозуміє, де ж насправді їй краще живеться.

Підопічні Місяць у Стрільці оптимістичні, відкриті, часом наївні і не завжди помічають явні відмінності між людьми: реагуючи на інших як на частину самих себе. Вони обожнюють робити все в компанії, доброзичливі як діти. Володіють потужним даром передбачення, легко надихаються. В житті Місяць у Стрільці у жінки змушує ту кидатися, як ніби постійно щось шукаючи, відчуваючи гостру нестачу. Органи чуття цієї жінки розвинені сильніше, ніж у інших, а тому її судження завжди правильні. Тим не менш, їй варто навчитися обдумувати слова, перш ніж їх вимовляти.

Вона ненавидить плутанину і відкидає все непотрібне. Коли її хвилює якась проблема, то сидить у голові постійно. Її тіло і розум не в міру неспокійні, тому вона потребує регулярної фізичному і розумовому навантаженні. Відрізняється хорошими здібностями до окультизму і екстрасенсорики. Панночка чутливіше, ніж це здається спочатку. Це проявляється у вітряному і легковажному поведінці. За своєю природою вона проповідник і вчитель з талантами і схильностями до філософії, релігії, музиці і поезії.

«Місячна» жінка-Стрілець з радістю допомагає оточуючим. Вона завжди прагне до свободи, а тому буває досить недбалою. Їй слід розвивати в собі розсудливість і тактовність. Вона енергійна ентузіастка, для якої пошук внутрішньої індивідуальності стає джерелом невимірного задоволення. Якщо у неї вийде знайти час для медитацій, і вона зуміє зв’язатися з власної вищої сутністю, то їй відкриються шляхи вирішення всіх проблем і неймовірні секрети життя.

Її палке життєлюбство настільки сильно, що навіть у найскладніші часи вона не впадає в безодню відчаю. Психоаналіз і самоаналіз – те, що потрібно цим панночкам. Найдивовижніша їх здатність – це вміння, зазнавши крах (нехай і не з своєї вини), зібратися і почати з нуля. Негативний результат для них теж важливий досвід. В особистих стосунках головне для цієї панянки – дружба і рівноправність.

Жінка з Місяцем у Стрільці прямолінійна і грубувата, діє без особливих роздумів. Ніколи не буде задоволена стосунками або шлюбом, якщо її індивідуальність хоча б побічно будуть придушувати. Місяць у Стрільці у жінки робить з того не найкращу господиню, зате вона не стане чіплятися до домочадцям і дружину з-за дрібниць, на зразок брудної посуду, розкиданих речей і хаосу в передпокої. Навпаки, вона завжди постарається внести оптимістичний настрій в життя близьких.

Головне для неї, щоб у сім’ї все було справедливо і правильно в загальних рисах, за принципом: «Все має бути, як у людей». Її чадо має бути добре вихованим і вести себе відповідно, так, щоб було не соромно перед людьми. Варто зазначити, що саме до виховання дитини, у неї є певна схильність і талант. Ніхто не зможе так дохідливо і просто пояснити дітям, що і як слід робити.

І хоча їй притаманна глибока прихильність до кого б то не було, зате вона завжди перебуває у відмінному настрої. Вона доброзичлива, життєрадісна, і її просто розриває на частини від бажання бути відданою своєму коханому. Тим не менш, Місяць у Стрільці у жінки сприяє також жадобі новизни відчуттів. Як правило, вона віддана партнеру, а нові відчуття відчуває в інших сферах життя.


Залишити відгук