Місяць у Терезах у Жінки

Жінка з Місяцем у Вагах любить ніжні тони, вишукані фасони одягу, що підкреслюють фігуру, і все венерианские хитрощі: парфумерію, косметику, вази з квітами, неголосну музику, неяскраве освітлення. Навіть маючи потребу в грошах, вона прикрасить будинок букетиком польових квітів, веселими серветками на столах, кольоровими подушечками на дивані. Така людина тяжіє до витончених ліній, затишній меблів, приглушеним кольорам, незвичайним матеріалів.

Володарка Місяць у Терезах дуже чутлива до того, як відносяться до нього інші, і вбирає емоції найближчого оточення. Вона будує свою поведінку так, щоб не порушувати антагонізму у відносинах з ближніми. Більше всього людина з Місяцем у Вагах жадає спокою і задоволень. Їй необхідна гармонія у стосунках з ближніми, вона легко йде на компроміс заради загального миру і в першу чергу заради свого спокою.

Якщо б не було жінок з Місяцем у Вагах, зодіак позбувся б неабиякої частки краси. Ці жінки прикрашають наше життя. Всередині вони не впевнені в собі, часто вагаються, не терплять дискомфорту, зате як добре поруч з ними оточуючим! Перша реакція місячних Ваг на сварку або безлад — виправити їх. Вони чудові господині, у них в домі не тільки комфортно, але і красиво, а чоловіки і діти насолоджуються душевним спокоєм. Тактовна, вишукана жінка робить простір навколо себе по-справжньому казковим. А ще Місяць у Терезах часто нагороджує жінок не тільки красою, але і красою.

Жінки з такою Місяцем часто дуже нерішучі. Вони знаходяться в постійному пошуку підходящого партнера, який буде вирішувати її проблеми. Чоловіка вона шукає зовні красивого, інтелектуально розвинутого, доброго й турботливого. Якщо вона знаходить свій ідеал, то їй тільки й залишається — займатися собою — доглядати за своєю зовнішністю, ходити по магазинах і виставок. Вона дійсно потребує гармонійного і красивій обстановці, без якої буквально марніє на очах. Отримувати естетичне задоволення від життя — не примха, а необхідність.

Вона ніжно ставиться до дітей, балує їх, намагається одягати їх у всі якісне і ошатне. У вихованні не є прихильницею каральних заходів, тому що завжди вміє по-хорошому домовлятися з ними, дружити, добиваючись потрібного виховного ефекту м’якістю в поєднанні зі здоровим глуздом. Місяць у Терезах наділяє жінок природною чарівністю, вмінням створювати комфорт навколо себе.


Залишити відгук