Місяць у Леві у Жінки

Жінки з Місяцем у Львові, подібно своїм сонячним тезків, обожнюють увагу до своєї персони, яка, безумовно, заслуговує. Люди заздрять здібності власника Місяця у Львові отримувати задоволення з найменших вражень дня: сяйва Сонця, приємної прогулянки, радісних облич дітей.

Місячний Лев галантний у зверненні, володіє неабиякими організаторськими здібностями, любить розважальні заходи та товариські зустрічі з танцями, випивкою і відмінною закускою. Коли справи йдуть не так, як хотілося б власникові Місяць у Леві, або коли йому здається, що ним нехтують, він проявляє дитячу примхливість в надії привернути до себе увагу; він добре розуміє дітей і бере на озброєння способи їх домагатися бажаного.

Жінка з такою Місяцем шукає сильного, впевненого в собі чоловіка, що володіє душевним теплом і велелюбним серцем.Їй не подобаються чоловіки, які намагаються в ній знайти опору в житті. Вона любить дітей, намагається виховати їх так, щоб можна було ними пишатися, охоче бере участь у дитячих розвагах.

Ця жінка – справжня королева, вона точно знає, що з’явилася на світ не такий, як усі, і тільки тотальна несправедливість змушує її жити не в палаці, а в звичайній квартирі. Але навіть за таких умов вона не шкодує сил, щоб забезпечити себе розкішшю. Жінка з Місяцем у Львові завжди набуває особливі речі, обожнює запрошувати друзів і влаштовувати вечірки, безумовно, усе це робиться з такою метою, щоб їй було чим і перед ким пишатися.

Для таких Левиць навіть діти є предметом гордості. На їх погляд вони зобов’язані володіти якимись талантами і виділятися серед однолітків. Саме тому, місячні Левиці не шкодують грошей, щоб виявити і розвинути здібності своєї дитини. Такі панянки цікавляться театром, мистецтвом, модою, і з усіх питань мають власне, яскраво виражену думку.

Їх улюблений спосіб позбутися від стресу і розрядити обстановку – це ігри та свята. Варто відзначити, що, на відміну від інших жінок, клопоти, пов’язані з гостями, не стомлюють їх. Зате похвала, отримана за кулінарні таланти або красиву обстановку будинку, здатна надовго зарядити їх позитивною енергією. Для нормального самопочуття їм просто необхідно періодично бути у всіх на виду і відчувати захоплене увагу оточуючих. Місяць у Леві у жінки дає підсвідоме почуття самоповаги, але в негативному аспекті – егоцентричність і зарозумілість.

Лев – це дуже театральний знак, така дама схильна перебільшувати будь-які свої переживання та емоції, як позитивні, так і негативні. Її звички досить стійкі, і вона не схильна до частих змін настрою. Жінка з Місяцем у Львові в новій обстановці веде себе впевнено і спокійно. Потрапляючи в незнайому компанію, вона намагається показати всім свою самодостатність. Вона дуже незалежна і часом вперта. Володіє внутрішнім бажанням зайняти високе положення в суспільстві. Варто відзначити, що при слабкому Сонце в натальной карті, їй буде важко задовольнити свої підсвідомі організаторські та лідерські потреби.

Якщо Місяць у Леві гармонійна, то жінка буде володіти внутрішнім благородством, великодушністю, щедрістю і здатність прощати чужі слабкості. Під впливом внутрішнього пориву вона може робити добрі справи напоказ, тільки щоб оточуючі оцінили його по достоїнству. Представниці Місяця у Львові вміють зберігати вірність, але вони не дуже хазяйновиті, так як їм більше до душі реалізація в кар’єрі або в соціумі. Тим не менш, вони обожнюють дітей і є чудовими матерями.

Місяць обдаровує Левицю інтуїцією, і дуже скоро вона розуміє, що може запросто користуватися обставинами для власної вигоди. Безумовно, сонячні Левиці наділені харизмою, але ще більш привабливі місячні представниці знака. Ця жінка точно знають, коли і що треба говорити і як діяти. Вона швидко реагує на людей та ситуації, але їй дуже не подобається, якщо хтось вважає, що знає все краще за неї. Вони можуть бути зациклені на власних думках, і в деякі моменти їх гордість стає причиною невдач. Тому необхідно вчасно усвідомити, що інтуїція ніколи їх не підводить і краще дозволити їй керувати собою в повній мірі.

Місяць допомагає таким панночкам домагатися успіху в професійній діяльності і в сфері емоційного життя. У той же час, вони самовпевнені ідеалістки, не прислухаються до внутрішнього голосу, що не завжди добре позначається на їх життя. До того ж вони надто вразливі. Їх не лякає відповідальність, так як вони обожнюють влада. Періоди активної діяльності змінюються у місячних Левиць періодами ліні, причому набагато більш тривалими.

Для нормального самопочуття таким дівчатам просто жизненнонеобходимо перебувати у стані закоханості. А оскільки Місяць робить самий сильний вплив на їх внутрішній світ, то можна стверджувати, що їм потрібно вкладати почуття у все, чим вони займаються. Положення Місяця в Леві надає своїм підопічним величезний запас внутрішньої життєвої енергії, а так як вони ще обдаровані місячної інтуїцією, що поєднується з активним сонячним початком знака Лева, то це поєднання в результаті дає величезну силу характеру.

Заховані глибоко всередині, потаємні почуття місячної Левиці є джерелом сили, але якщо ця жінка хоче краще розуміти себе, то їй обов’язково потрібно розібратися у своїх емоціях і почуттях. Варто зазначити, що її емоційність нітрохи не слабкіше, ніж у будь-якого водяного знака, при цьому вона нетерпелива як всі вогненні знаки відразу. Іноді така Левиця відчуває сильне бажання показати все, що у неї на душі, але вона зовсім не чує свого внутрішнього голосу і не дозволяє йому допомогти їй у набутті спокою і миру.

Все своє життя вона хоче відчути і прожити на повну, але їй не слід забувати про те, що потік внутрішньої енергії повинен знаходитися в балансі. Місячної Левиці слід приділяти більше уваги вихованню свого внутрішнього «Я», а також зосередитися на досягненні гармонії та миру в душі.


Залишити відгук