Місяць у Близнюках у Жінки

Жінка з Місяцем у Близнюках відчуває постійну потребу в припливі свіжої інформації, спілкування та обмін новинами. Часто вона докладно розповідає співрозмовнику, нерідко випадковим, про своїх реакціях на події поточного життя в повній впевненості, що вони настільки ж цікаві слухачеві, як і оповідачеві. Але власнику такої Місяця не вистачає часу вислухати чутливі виливу одного, і він досить безцеремонно перериває їх, заявляючи, що йому потрібно бігти, куди і навіщо — зазвичай не уточнюється.

Правда, часом людину турбує «бездушність». Зазвичай це стосується питань любові, коли володар Місяця в Близнюках порівнює свої відчуття з розповідями друзів (подруг). Дружина цінує чоловіка, що дозволяє їй вільно висловлюватися, терпляче выслушивающего її і благодушно реагує у відповідь. Якщо у жінки немає можливості висловитися або її слова не зустрічають співчутливого уваги, вона відчуває себе емоційно ущемленою. Будучи матір’ю, вона знаходить задоволення у спільних іграх з дітьми, щиро цікавлячись найдрібнішими подробицями їхнього життя. Вона починає розповідати їм казки і показувати картинки в книжках, коли вони тільки починають тримати голівку.

Жінка з Місяцем у Близнюках дуже емоційна, чутлива і непостійна. Вона відрізняється величезною цікавістю і товариськістю. У неї чудова пам’ять і непогана сприйнятливість. Найчастіше, такий жінці все одно, де і як вчитися, – їй цікавий сам процес, а також те, що необхідними знаннями можна буде похвалитися в дружній компанії. Така жінка вкрай наївна, відкрита, незахищена емоційно, завжди довіряє людям, тому її часто обманюють. До слова сказати, вона сама може випадково видати чужі таємниці або підвести необережним словом. Так що їй необхідно стежити за тим, що, коли і кому вона говорить.

Серед місячних Близнюків нерідко можна зустріти ясновидців і медіумів. Таким людям необхідна постійна комунікація – в самоті вони багато на що не здатні. Жінки, народжені під Місяцем в Близнюках, вміють чудово підлаштовуватися під свого співрозмовника, володіють здатністю відчувати настрій і добре розуміють емоційний стан людини. Найчастіше, місячні Близнюки відкриті тільки зовні, так як свою справжню сутність вони намагаються приховувати від інших, а в деякі моменти, навіть від самих себе. З таких жінок виходять прекрасні журналісти, філологи та літератори. Вони досягають великих успіхів в дизайні, поліграфії, педагогіці, юриспруденції, туризмі і рекламному бізнесі. У них виходить майже все, за що б вони не взялися.

Жінки з Місяцем у Близнюках не відрізняються величезною прихильністю до родини і дому. Вони, звичайно, можуть витратити багато сил на походи по магазинах, домашній ремонт або просту перестановку меблів, проте створити справжній затишок у них не вийде. До виховання дітей такі жінки підходять досить поверхово. Вони більше дбають про те, як дитина навчається, ніж те, що він відчуває. Проте кращого порадника, ніж така мама, дитині не знайти. Хоч вона і буває трохи метушливим і нервовою, але, натомість, завжди здатна знайти вихід зі складної ситуації. Завжди зрозуміє, з ким проконсультуватися, кому подзвонити, і знайде рецепт від будь-яких проблем і розчарувань.

Якщо у такої людини склалися непогані відносини з матір’ю, вона, зазвичай, розповідає про неї, як про гарну подругу, з якою їй завжди було цікаво спілкуватися, жартувати, гуляти. Довіра між людиною і її матір’ю, нерідко зберігаються і в зрілому віці. Якщо їх спілкування було не найкращим, то в її оповіданнях мати представляється однією з найбільш близьких знайомих. Така жінка буде говорити, що мати постійно втручалася в її справи, проявляла надмірну цікавість, давала непотрібні поради (наприклад, куди ходити і з ким дружити) і т. д.


Залишити відгук