Місяць у Раку у Жінок

Жінки з Місяцем в Раку шукають чоловіка, здатного оцінити і розділити їх прояви любові, — домосіда, нехай навіть з лінню. Вони чекають від нього підтримки у своїх намаганнях прикрасити оселю і всіляко заохочують схильності до виробам в будинку. Турбота про будинок переноситься і на присадибну ділянку. Володарі Місяця у Близнюках — часто відмінні городники та садівники.

Для щастя і відчуття надійності існування їм життєво важлива емоційна підтримка ближніх. Позитивна сторона власників Місяця у Близнюках — прагнення згуртувати сім’ю, утримати її від розпаду, зробити надійної осередком суспільства. У повсякденному житті ці люди здатні створити затишок з допомогою мінімальних підручних засобів. Жінки обдаровані талантом дизайнера, відмінно шиють, в’яжуть, вишивають.

Місячні Ракіні входять в сузір’я найчарівніших, чуйних і жіночних дам. У них дуже багато емоцій, вони постійно щось відчувають. Вони примхливі, непередбачувані і загадкові. Їх настрій швидко змінюється від веселощів до смутку і назад. У дитинстві для них важливіше за все була материнська любов, а коли вони виростають — самі стають неймовірно турботливими і ласкавими мамами. Про чоловіків Ракіні піклуються теж по-материнськи: опікують, хвилюються, намагаються зрозуміти, що у них на душі. Для них багато значить надійний і затишний будинок, і вони самі — прекрасні господині. Але сторонніх людей у себе в будинку не люблять і гостей запрошують рідко.

Жінка з Місяцем в Раку тиха і мовчазна, хоча іноді може і раскапризничаться. Взагалі, її настрій мінливий, як хмари на небі. Часом здається, що вона погано пристосована до життя, так як вона може бути по-дитячому беззахисною. З одного боку, вона дійсно настільки чутлива і ранима, що віддає перевагу у важкі хвилини життя прикинутися дитиною, ніж кидатися на проблеми з відкритим забралом. Але, з іншого боку, вона може піти на багато жертви заради того, щоб забезпечити свою родину найнеобхіднішим, захистити її від небезпек і створити атмосферу затишку і гармонії в будинку.

Місячний Рак є дуже чутливою натурою. Це позначається на стосунках у сім’ї. Коли вона перебуває в гарному настрої, то стає турботливим батьком, вірним і люблячим другом для своєї другої половини. Вона дуже цінує свій будинок. Перебуваючи в ньому, відчуває безпеку. Як тільки удача від нього відвертається, Рак стає примхливим, невпевненим у собі. У сім’ї все виявляються винні в його невдачах. Його світ порушений, в результаті людина замикається в собі, не може розмовляти з рідними цілими днями.


Залишити відгук