День Народження 19 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Люди, народжені 19 вересня, надзвичайно амбітні і пристрасно бажають визнання та успіху. Ви демонструєте набагато більше впевненості, ніж відчуваєте насправді, але ведете себе так незалежно, що ваші сумніви рідко бувають помічені. Але у вашому характері присутня деяка непослідовність: у вас великі плани і благородні ідеї, але вам складно втілити їх у життя. Ви досягнете значно більшого, якщо будете спочатку діяти, а потім говорити.

Народжені 19 вересня зазвичай уважні до своєї шкірі, волоссю і фізичної чистоти. Якщо вони бажають виглядати якомога краще, їм важливо користуватися антибактеріальним милом і натуральною косметикою, а також споживати достатню кількість корисних жирів, щоб шкіра була м’якою. Крім того, для нігтів, зубів і волосся рекомендуються лецитин, кальцій, цинк, селен і, за необхідності, залізо. Таким чином, найбільш прийнятна для них добре збалансована, повноцінна дієта, але слід регулярно перевіряти наявність достатнього рівня жирів та протеїну. Для квітучого зовнішнього вигляду необхідний повноцінний нічний сон і, звичайно ж, відсутність стресів.

Народжені 19 вересня надзвичайно стурбовані тим, як виглядають речі, що оточують їх. Вони можуть до нескінченності розправляти неіснуючу складочку на сорочці або, наприклад, на останні гроші купити стильну дрібничку, яку, поступаючись швидко мінливій моді, викинуть менше ніж через півроку. Продумуючи До дрібниць свій побут, вони здатні організувати все навколо себе в одне чітко функціонуюче ціле. Народжені в цей день зачаровані красою навколишнього світу, але особливо чуттєвої фізичною красою. Там, де інші байдуже пройдуть повз, вони обов’язково помітять неповторне: витончений завиток, що в’ється за вітром, гордовиту поставу незнайомої людини, благородну зовнішність жебрачки, що втратила інтерес до життя. Одяг цих людей найчастіше бездоганна, і якщо вони раптом вирішують виглядати неохайно або растрепанно, то роблять це в розрахунку справити певне враження на оточуючих — як при зміні костюма або декорацій. В цілому народжені 19 вересня педантично дотримуються смаків свого суспільного кола, але, спонтанно побажавши привернути до себе увагу, вони можуть змінити свою зовнішність до невпізнання, наприклад, на старості років підстригтися під панка або в спортивному костюмі з’явитися на званий прийом. Однак навіть якщо їх зовнішній вид епатує публіку, в повній відсутності смаку звинуватити цих людей дуже важко.

Знак Зодіаку 19 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до групи Земних знаків, які характеризуються такими якостями: відповідальність, емоційна врівноваженість, ввічливість, аргументованість висновків, пунктуальність, турбота про здоров’я, старанність.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за педантичність, критичність. Планета сприятлива для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідальна за нелюбов до абстрактного, а також відсутність польоту фантазії.

Діва, народжена 19 вересня, вкрай непослідовна. Вона має благородні цілі, великі плани. Але при цьому всіляко затягує їх втілення. Представник знака справляє враження самодостатньої людини. При цьому він страждає від безлічі комплексів, невпевненості в собі. Діва, яка народилася 19 вересня, амбіційною, але не хоче докладати великих зусиль до досягнення цілей. Надія на авось часто переважує на життєвій чаші ваг. А іноді Діва кидається у вир з головою. Представник знака повністю йде в проект, робить можливе і неможливе для отримання бажаного результату.

Іноді народжених 19 вересня вважають поверхневими людьми, враховуючи їх прагнення в будь-яких ситуаціях виглядати як на картинці з модного журналу. З цієї причини вони часто залишаються самотніми, що змушує їх жорстоко страждати. Мало хто знає, що за яскравою зовнішністю ховається глибоко відчувають натура, що пропускає через себе будь-які образи і несправедливості навколишнього світу. Тим не менше багато хто з народжених в цей день знаходяться десь посередині, поривчастий пристрасним бажанням сповна насолодитися доступними земними задоволеннями і в той же час досягти певного успіху в серйозних областях. Ключ до вирішення цієї справді непростої проблеми для народжених 19 вересня — хоча б зрідка дозволяти собі з головою зануритися в розваги, дотримуючись при цьому зовсім не строгих правил моралі.

зрештою, дружинам і чоловікам зовсім не обов’язково мати повну інформацію про пригоди своєї найдорожчої половини в робочий час — досить того, що кожен вечір народжені в цей день повертаються в лоно сім’ї і навіть не думають про те, щоб піти з неї заради хвилинного захоплення. З іншого боку, народжені 19 вересня, втративши моральні орієнтири, можуть розчаруватися в житті і стати менш закоханими в ті прояви краси, які колись знаходили настільки привабливими. З метою піднятися з еволюційної сходах власного розвитку їм може знадобитися пройти через фазу неприйняття матеріальних цінностей, елегантного оточення і навіть власного ретельно продуманого іміджу.

Народжені 19 вересня, відчувають фінансову скруту і (або) вимушені вести щоденну боротьбу за засоби до існування, зазвичай демонструють надзвичайну здатність залишити позаду всі негаразди і неухильно просуватися вгору по соціальних сходах. Вони часто змінюються в процесі подолання цього шляху. І справді, спокійна, замкнута або несветская особистість, народжена у цей день, може за кілька коротких років перетворитися на успішного, енергійного і впевненого в собі члена суспільства. Народжені 19 вересня повинні, однак, остерігатися, що, зайшовши так далеко, втратять зв’язок з минулим і забудуть тих, хто коли-то так багато значив для них. Збереження нерозривного контакту зі своїми корінням важливо для їх психологічного добробуту.

Чоловік Діва — народився 19 Вересня

Чоловіки, що з’явилися на світ 19 вересня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — надійний, ефективний, піклується про здоров’я, відданий, раціональний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 19 Вересня

Жінки, що народилися 19 вересня, володіють наступними властивостями: така дама — розумна, розсудлива, організована. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 19 Вересня

Люди, народжені 19 вересня знак зодіаку Діва — непокірні, але дуже сердечні і мають схильність до усунення недоліків у світі. Вони відрізняються благородством і вмінням вести боротьбу за відстоювання власних інтересів. Ця особливість гідна поваги. Ваші заплановані дії не завжди будуть йти за планом, тому, що ви були народжені 19 вересня знак зодіаку Діва. Неприємності і проблеми вона відвернути не може. Тим не менш, вас завжди буде оточувати загальна любов, і будуть підтримувати численні друзі.

Ви можете не мати особливі таланти зі здібностями. Це не завадить вам добитися високих позицій і успішно просувати свої справи, так як Діви дуже харизматичні і можуть піти на контакт з усіма. Чоловіки і жінки, з датою народження 19 вересня знак зодіаку Діва, мають здатність в кожних речі знаходити прекрасні сторони. Це природно, так як всі люди здатні бачити тільки свої випромінювання, якими вони самі заповнені. Кожну дрібницю Діви приймають як щось важливе.

Людей цього знаку можна впізнати по одягу. Вони можуть спокійно піти на урочистий захід, одягнувши джинси. Це не говорить про їх поганому смаку. Просто вони прагнуть створити епатаж, щоб увагу оточуючих була прикута до їх персони. Їм притаманні дії подібного характеру. Проте особи, що з’явилися на світ 19 вересня знак зодіаку Діва, за своєю зовнішністю, дуже ретельно стежать. Цей зодіакальний знак не може не серйозно ставитися до зовнішнього прояву краси. Ці люди досить прискіпливо вибирають відповідні наряди. Вони продумують їх до кожної дрібниці.

Чоловіки і жінки, які народилися 19 вересня знак зодіаку Діва, хочуть пізнати всі земні задоволення і, разом з цим піднятися до гідних вершин у суспільному житті. Вони завидні віртуози, які лавірують з однієї цілі на іншу. Для досягнення своїх цілей вони повинні навіть в самому нестримному веселощі зберігати свою пристойність і розумно все балансувати. Людина, який з’явився на світ 19 вересня знак зодіаку Діва, ніколи не впадає у відчай, навіть якщо потрапить у скрутне становище. Активно приступаючи до дій, вони намагаються відразу ж поліпшити ситуацію. Дані особи мають здатність народжуватися заново.

Зауважимо також той факт, що в постійній боротьбі, досягнення і невдачі, повністю змінюється їх характер і ставлення до життя. Вони перетворюються в зовсім інших людей.Але, разом з цим, вони не повинні переходити межу, переступивши яку, повернутися назад вони не зможуть. Не можна втрачати своїх основоположних особливостей і залежати від обставин.

Рекомендація для Дів, яких народжених 19 вересня. Не змінюйте собі! Пам’ятайте про своє коріння! Не попадайтеся в матеріальну залежність! Не забувайте про своїх духовних цілях! Будьте більш лояльними і експансивними!

Любов і Сумісність

Ви набагато більш емоційні і романтичні, ніж більшість Дів, і ваші ніжні почуття легко поранити. Однак якщо ви знайдете надійність і сталість міцного союзу, то станете надзвичайно турботливим, люблячим і відданим партнером. Ваша щедрість дозволяє постійно радувати свого коханого, але у відповідь ви очікуєте вічного, не вмираючої вдячності.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Успіх, визнання – ось цілі народилися 19 вересня. Ці люди дуже амбітні. Вони живуть за принципом «мета виправдовує засоби». Народилися 19 вересня не люблять, коли щось або хтось заважає здійсненню їх планів. Ці люди можуть пожертвувати сім’єю, дружбою заради кар’єри. Народилися 19 вересня справляють враження впевнених у собі. Насправді їх впевненість носить скоріше демонстративний характер. Такі люди схильні сумніватися нітрохи не менше, ніж інші. Але не поспішають в цьому зізнаватися. Народжені 19 вересня люди – особистості нестабільні. З ними непросто оточуючим. Та й вони самі часто мріють про гармонії.

Діва на роботі не просто фахівець. Це людина, що володіє унікальною здатністю організовувати навколо себе чітко функціонуючу систему. У Діви завжди все на своїх місцях, завжди все працює, всі гвинтики системи задіяні. Представник знака на роботі – педант. Це доводить до сказу його підлеглих і вітається вищестоящим начальством. Педантичність Діви працює на спільну справу. Такого працівника можна доручити будь-яку справу, не сумніваюся в тому, що результат буде бездоганним.

Здоров’я і Хвороби

Представники знаку по-особливому ставляться до своєї зовнішності. Вони дбають про красу нігтів, волосся, чистоту шкіри. Також Діви витрачають чимало енергії, сил, часу на підтримання фізичної форми. Побічним ефектом турботи про себе є досить гарне здоров’я. Але до свого стану Діви, як правило, не прислухаються. Їм достатньо зовнішньо красивої картинки. Проблеми зі здоров’ям зазвичай з’являються у Дів з віком. Картинка неминуче псується. Це позначається на психологічному стані Дів. Вони переживають з приводу зовнішності, можуть доводити себе до неврозу.

Доля і Удача

В цей день народжуються неспокійні, доброзичливі, справедливі натури. Їх люблять люди, у них багато друзів. Життя їх буде насичена різноманітними подіями, будуть злети і падіння. Спираючись на підтримку близьких і друзів, вони зможуть подолати всі труднощі та перешкоди в житті. Своєю працьовитістю, дипломатичністю, вони доб’ються багато чого, в матеріальній сфері досягнуто стабільності.

Поради Дівам, Народженим 19 Вересня

Для вас дуже важлива оболонка. Це часто заважає розгледіти суть. Вчіться відокремлювати зерна від плевел. Залишайтеся вірними собі. Не забувайте своїх коренів. Остерігайтеся будь-яких форм матеріальної залежності. Прагніть до духовним цілям і не віддавайте їх. Розвивайте в собі лояльність і емоційну глибину.


Залишити відгук