День Народження 12 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Самовираження — головний інтерес народилися 12 липня. Ви дуже амбітні, однак не бажаєте обговорювати, наскільки для вас важливий успіх. Під безпечністю і товариськістю ховається сильна, цілеспрямована натура. Дотепний і красномовний, ви володієте яскраво вираженими творчими, драматичними і артистичні таланти, отримуючи задоволення від перебування в центрі загальної уваги. Вічний студент з допитливим, новаторським розумом, ви знаходитесь у перших рядах охочих випробувати новий метод, продукт або ідею.

Народжені 12 липня можуть зневажливо ставитися до свого здоров’я, оскільки їх увагу цілком і повністю зосереджена на роботі і власних проектах. Таким чином, їм доцільно регулярно навідуватися до лікаря і прислухатися до розумних порад. Непогано також взяти за правило регулярно, а не під настрій займатися фізкультурою. Біг, аеробіка, гімнастика або плавання — ідеальні варіанти спортивних пристрастей. Час від часу народженим 12 липня корисно відволікатися від роботи і здійснювати вилазки на природу. Це дасть додатковий заряд бадьорості. Необхідно ретельно контролювати своє харчування, уникаючи перевантажень.

Народжені 12 липня — майстри переконання. І не тільки тому, що їх аргументи завжди логічні й вагомі, — в цих людях живе природний дар приборкувачів. При необхідності вони можуть впливати на опонента ласкою і посмішкою, в особливих випадках — застосувати загрозу. Однак найчастіше їм вистачає почуття гумору, щоб покласти супротивника на лопатки. Народжені 12 липня хороші не тільки в переконанні, але і в ініціюванні дії. Завдяки їх зусиллям зсуваються з місця проекти, яким, здавалося б, не судилося матеріалізуватися. Іноді народжені 12 липня настільки хитро і спритно підносять свої ідеї майбутньому виконавцю плану, що той починає діяти, будучи повністю переконаним, що геніальний задум народився саме в його голові.

Знак Зодіаку 12 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Води, які мають дбайливістю, вірністю традиціям, романтичністю, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює дбайливість, адаптованість. Місяць — покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Можете бути вдячні їй за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

В цей день народжуються Раки неспокійні, з буйною фантазією, люблячі часту зміну вражень і місць. Їх життя буде багатим на неординарні ситуації. Будуть і труднощі, викликані нестійкістю характеру і необов’язковістю цієї групи Раків. Раки цієї групи ініціативні, вміють знайти потрібні аргументи, щоб переконати самого «складного» співрозмовника. Вони можуть дати нове життя приреченим на провал проектів і спритно перетворитися в їх ініціатора. Впертість і схильність до диктаторського поведінки часто ускладнює життя Раків – у них з’являються вороги і недоброзичливці. Однак ці Раки перемагають логікою і тиском, часто знаходячи прийнятні рішення складних питань.

На жаль, народжені 12 липня бувають надмірно вимогливими батьками. Звикли нав’язувати свою думку іншим, вони забувають про те, що діти — не суперники і не опоненти. Трапляється, що їхні нащадки виростають безвольними істотами і залишаються залежними і безініціативними на все життя. Подібні проблеми виникають і в любовних стосунках. Партнери народжених 12 липня часто протестують проти придушення їх волі, і це породжує конфлікти. Оскільки народженим 12 липня нелегко знайти настільки ж сильного і вольового супутника життя, як вони самі, їм довго не вдається знайти особисте щастя. Присутність народжених 12 липня помітно в будь-якій обстановці. На роботі незмінне захоплення викликає їх компетентність, до того ж вони незамінні в ролі арбітрів на диспутах. Проте вони абсолютно не можуть рахуватися з тими, хто не викликає їх захоплення або, принаймні, поваги. Ось чому вони найчастіше прагнуть знайти роботу, не передбачає прямого підпорядкування керівнику.

Крім того, будучи людьми впертими і переконаними у власній правоті, їм буває важко прийняти філософію компанії або організації. Знову-таки в силу особливостей своєї натури народжені 12 липня просто приречені мати ворогів і викликати антагоністичні почуття з боку тих, хто знаходиться поруч з ними. Вони неодмінно вважають, що діють на благо спільної справи, але оточуючі вбачають в їх рішучість і завзятість прояв диктаторських замашок. Слід визнати, що народжені 12 липня набагато швидше, ніж інші, знаходять логічне рішення виникаючих проблем, позбавляючи таким чином своїх суперників шансу проявити себе. Щоб зберегти гарні стосунки з оточуючими, народженим в цей день потрібно іноді відступати в бік, дозволивши іншим приймати рішення і відчути себе героями.

Чоловік Рак — народилася 12 Липня

Чоловіки, які народилися 12 липня — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер — артистичний, ностальгічний, обережний, сентиментальний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 12 Липня

Жінки, що народилися 12 липня, не схожі на інших такими якостями: така дама — інтуїтивна, любляча, привітна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 12 Липня

Невтомні фантазери – так можна було б охарактеризувати тих, хто народився 12 липня. Особистості, народжені в цей день, спрямовують свою долю в потрібне їм русло, при цьому виявляючи свою надмірна активність і діяльність. Вони настільки мінливі, що самі, часом, втомлюються від цього. Народжені 12 липня знак зодіаку Рак, легкі на підйом, тому для них зібратися кудись раптово і поїхати або переїхати в інше місто не становить праці. Це часто їх і губить. Адже жити поруч з такою людиною вкрай важко. Особливо відчувається це в сімейному житті.

Така нестабільність в сукупності з порушенням даних обіцянок не влаштовує і роботодавців, тому розраховувати на їх підтримку народженим 12 липня не дуже доводиться. Мають допитливим розумом і спостережливістю, це потрібно врахувати при виборі професії. Воліють роботу, яка не передбачає прямого підпорядкування керівництву, щоб не створювати конфліктних ситуацій. У той же самий час, народжені 12 липня знак зодіаку Рак, володіють даром переконання. Від природи їм дано і цілий спектр інструментів, що сприяють опонента обернути у свого друга. Вони чарівні, володіють хорошим почуттям гумору. Їх люблять запрошувати на роль посередників численні друзі і знайомі.

Їх спритність призводить до створення маси нових справ і проектів. Причому багато з них вони доводять до кінця, чого б їм це не коштувало. Все це завдяки працьовитості та цілеспрямованості. Свої мрії вони спокійно можуть перетворювати в реальність. Їх неможливо не помітити, причому з дитинства. В більшості своїй з’явилися на світ 12 липня знак зодіаку Рак, добре адаптуються до будь-яких ситуацій і намагаються бути компетентними в те, чим зайняті. З їх боку завжди не вистачає уваги сім’ї і дітям. Вони починають себе вести з близькими так само, як з опонентами у професійній діяльності. У результаті часто пригнічують власних дітей, у яких відсутнє свої думки і прагнення.

У шлюбі будуть щасливі, якщо знайдуть такого ж активного і сильного партнера. При цьому вони здатні поступатися і шукати компроміси. Дуже довгий час намагаються жити разом з батьками, позначається сильний зв’язок з мамою. Навколишні можуть сприймати їх як диктаторів, тому конфліктів і протистоянь з ким-небудь по життю їм не вдасться уникнути. Причому їх можуть навіть звинуватити в тому, що вони переслідують корисливі цілі, прикриваючись суспільними діяннями. Для того щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно всього лише іноді давати іншим приймати рішення.

Їм рекомендується частіше носити щось біле і оточувати цим кольором себе в просторі. Чоловіки, у кого день народження припадає на 12 липня знак зодіаку Рак, бувають надмірно обережні. Це в першу чергу відчувають на собі ті, хто розраховує на роль дружини. Тому якщо вони роблять пропозицію, це дуже усвідомлений крок. Жінки цього періоду милі і привітні, за їх м’який характер їх і люблять чоловіки, якщо, звичайно, вони не надмірно мучать останніх своїми моралями. Якщо ті, хто народився 12 липня знак зодіаку Рак, зможуть впоратися зі своїм буйним характером і непостійністю, їх чекаємо за життя успіх.

Любов і Сумісність

Ви щиро віддані друзям і родині. Щедрий, теплий, приємний чоловік, ви любите спілкуватися як на вечірках, так і в більш спокійній обстановці. В інтимних стосунках ви люблячий і романтичний, але аж ніяк не наївний. При відсутності спільних точок дотику і інтелектуального споріднення, характерного для дружніх стосунків, ви починаєте нудьгувати і втрачаєте інтерес до людини.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Ця група Раків рано починає працювати і скоро набуває вміння робити гроші. Робота і кар’єра займають в їх житті головне місце. Завдяки навички самоосвіти, Раки володіють значною ерудицією. Успішна кар’єра складається в журналістиці, фінансовій сфері, медицині, різних галузях науки.

Здоров’я і Хвороби

Раки цієї групи не надто уважні до свого здоров’я, а між тим потребують регулярних лікарських спостереженнях, так як схильні до хронічних хвороб серця і судин, суглобів. Вразлива також щитовидна залоза.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з багатою уявою. У них буде неспокійна життя, багата всілякими подіями, мінливими ситуаціями. Ці люди люблять подорожувати, вони непосиди, схильні до зміни місць. Їх нестійкість буде підносити всілякі неприємні сюрпризи, приводити до невиконання зобов’язань, внаслідок чого будуть постійні складнощі. Тільки через терпіння, роботу над собою і прагнення до самовдосконалення вони зможуть якось послабити кармічні впливу.

Поради Ракам, Народженим 12 Липня

Головний порада: стримувати свої диктаторські замашки, не тиснути на людей. Слід також приділяти більше уваги здоров’ю. Дуже корисні регулярні спортивні заняття: легка атлетика, плавання, біг. Ракам варто також розвивати в собі эмпатические якості і намагатися бути більш чуйними до близьких. У відносинах з колегами треба уникати демонстрації своєї переваги і нав’язування своєї волі.


Залишити відгук