Місяць в Овні у Жінки

Для жінки Місяцем в Овні з важливіше всього емоції. Вона сама собі найкращий друг, найлютіший ворог і єдиний порадник. У повсякденному житті вона визнає головним негайне дію, ні на секунду незадумуючись про можливі наслідки. Її девіз «Все відразу — і негайно!». Така моторність може призвести власника Місяць в Овні до успіху, якщо він не стане обмежувати права інших і наносити їм емоційних ран.

Від чоловіка жінка з Місяцем в Овні вимагає в першу чергу визнання її права на свободу, незалежність і насилу переносить ніжності, які потребують відповіді. Вона являє собою тип жінки, на якій цілком органічно виглядають як діловий офісний костюм, так і костюм зварювальника. Вона розглядає чоловіка як друга, партнера, партнера, з яким можна розділити радощі життя і тріумф успіху.

Це оптимістичні, енергійні і відкриті для змін жінки. Дуже часто у них виникають нові ідеї і задуми, завдяки чому щоразу відкривається щось нове. Негативний вплив Місяця в знаку Овна виражається в крайній сприйнятливості до імпульсів, у лютому відстоюванні власної точки зору і нетерплячості, а чуттєві враження змінюються миттєво і абсолютно непостійні. Планета формує у такої панночки гостре, різке сприйняття і підсвідому рішучість. Вона стає грубою, самовпевненою, запальною. На її думку, все, що роблять інші — це неправильно, і якщо щось раптом не виходить, то її настрій псується миттєво.

Така жінка має настільки потужною чуттєвістю і енергійністю, що під їх впливом часто робить необдумані, поспішні, передчасні дії. Місяць в Овні у жінки допомагає позбутися від злості, швидко і легко, відштовхуючи чуттєві виливу подалі. В любові вона пламенна, але схильна справжнім вибухів запальності. У ділових питаннях часто робить хороші організаторські рішення, які інші люди виконати не в змозі.

Як мати, вона не так вимоглива, як треба було б, чому виховання дітей буде страждати.У неї не виходить ненав’язливо і регулярно піклуватися про своєму чаді, все відбувається наскоками, при цьому основним аргументом часто служать запотиличники. Місяць у знаку Овна робить жінку імпульсивною, рвучкого, енергійною. Зовні вона буде здаватися незворушною і спокійною, але всередині неї буде цілий вихор неспокійних прагнень. Таке положення речей несподівано для оточуючих, так і для неї самої. Вона може вплутатися в авантюру, попастися на чиїсь хитрощі, жорстоко обманутися і так далі.

Свою енергію їй просто необхідно якось витрачати, інакше їй буде вкрай незатишно. Тому рідко зустрінеш жінку з такою Місяцем, не займається (або не занимавшеюся в минулому) яким-небудь видом спорту. Такі дівчата сприймають життя як постійне змагання або бій. Тому, навіть коли всі навколо благополучно і спокійно, вони завжди знайдуть, які інтереси відстоювати і за що боротися. Оскільки Місяць керує несвідомими реакціями, то жінки з Місяцем в Овні в будь-яких ситуаціях реагують швидко і практично автоматично. Але коли включається свідомий підхід, вони часто шкодують про вчинене. На жаль, обачність і терпіння не належать до їх чеснот.

Якщо встановлення такої жінки та умови її життя не дозволяють знайти «віддушину», і вона змушена жити стабільною, рутинним життям, то стан її здоров’я явно і різко погіршується. Домашнє господарство може бути якраз однією з таких «віддушин»: ця дівчина не пошкодує сил на прибирання, приготування їжі,ремонт, але відбувається це, знову таки, наскоками (носить імпульсивний характер). Вона живе сьогоденням, а тому її минуле швидко покривається туманом забуття, а майбутнє дещо проблематично. Якщо їй щось потрібно, то негайно, інакше бажання перегорає, а якщо воно було дуже сильним, то жінка впадає в депресію (благо ненадовго).

Їй буває дуже важко приборкати себе, так як Місяць у знаку Овна не дуже гармонійна, а в разі негативного розвитку характеру можливі справжні напади жорсткої агресії, шаленого гніву та інших подібних станів, аж до нападів сказу (тоді вона просто відключається від своєї свідомості). При сильному ураженні можливі фобії і боягузливість, в основі яких лежить очікування раптової невмотивованої агресії.

При гармонійному розвитку Місяць в Овні жінка, як правило, нічого не боїться, аж до нерозважливих вчинків і відчайдушного зухвальства. У ній є сильне підсвідоме відчуття, що їй пощастить і все обійдеться, ну або, в крайньому випадку, зійде з рук. Варто сказати, що так воно і буває, але до пори до часу, поки не буде перевищено рівень ризику, дозволений кармою.

Ця дівчина дуже войовнича, але її таємне бажання — поразку в рівному бою з чоловіком, що породжує деякі протиріччя: якщо чоловік слабкіше, то вона не буде його поважати, якщо набагато сильніше, то вона стане його боятися. В тому і в іншому випадку — це означає звернення її войовничості всередину себе і постійні бої зі своєї власної негативної природою. Опрацювання этогоаспекта породжує вміння усвідомлювати і спалювати все нижчі програми підсвідомості, як у себе, так і інших. Головна складність в реалізації цього полягає в тому, що бачення глибинних програм і планів вищих підсвідомості можливо лише на низькій енергетиці, в абсолютно спокійному стані. Цій жінці потрібно вчитися конструктивно використовувати свої звичайні і регулярні депресії, як то — бачити в невдачах спосіб окреслення кармічних програм.

У разі приборкання власної натури (особливо при негативному аспекті) жінка з Місяцем в Овні реалізує себе в тих сферах, які максимально підходять її активної і мінливою натурі. Вона буде щаслива тільки тоді, коли знайде вихід для своєї бойової енергії, тоді і в особистому житті все складеться найкращим чином, достатньо лише докласти зусиль.


Залишити відгук