Місяць у Водолії у Жінки

Жінка з Місяцем у Козерозі досить скоро виявляє, що традиційні жіночі обов’язки по відношенню до сім’ї і її чоловікові обтяжують, Зовні вона холодна і неэмоциональна, але внутрішньо очікує пристрасної любові до себе. Часто вона втягується в громадські рухи і над дитячим ліжечком обмірковує організацію завтрашнього мітингу на захист ущемлених прав матерів.

У чоловіка вона хоче бачити людину, визнає її інтелектуальні якості, поважає її потребу в особистій свободі і выслушивающего її часто жахливі уранические ідеї без нервової тремтіння. Власник Місяця в Козерозі точно знає, на що здатний, і в критичних ситуаціях не втрачає голови.

Місяць у Водолії по-різному впливає на особистість. Є темна і світла сторона медалі. З одного боку людина буде творчим, ідеалістичним, терпимим і прогресивним, а з іншого — більш впертим, зарозумілим, непередбачуваним і нетактовним. Самий сприятливий знак для Місяця — це Водолій, так як в ньому вона наділяє людей сприйнятливістю і чутливістю. Водолій – це знак гуманітарних знань і раціонального мислення, вплив Місяця в ньому проявляється в альтруїстичній турботі про людей і чіткою логікою. Розташування цього земного супутника в цьому повітряному знаку сприяє інтуїції, уяві і раціональності.

Якщо Місяць у Водолії у жінок, то вони врівноважені і точні у відчуттях, а безпосередня реакція на враження від зовнішнього світу осмислюється неупереджено, людяно і науково. У таких людей підхід до життя не буває тільки ментальним або чисто емоційним. Ви проникливі, але не ексцентричні. У вас є здібності до самовираження, ви — прекрасний співрозмовник і відмінний друг. Ви товариські та орієнтовані на людей, завжди щиро цікавитеся чужими проблемами, але, на відміну від місячних знаків води (Рак, Скорпіон, Риби), ваша залученість не буває настільки сильною, щоб змінити ваше життя.

Ваші основні пристрасті — це пристрасті розуму: філософія, вищі знання, наука, мистецтво, література і музика. Ви розвинені інтелектуально, спектр ваших інтересів, як і коло знайомих і друзів, дуже широкий. Прийнято вважати, що Водолій – це знак передбачення, тому, перебуваючи під впливом Місяця, ви цікавитеся невідомим, тим, що чекає вас попереду. Саме тому, багато місячні Водолії здаються справжніми провидцями, здатними передбачати майбутнє.

Іноді ви не дуже практичні, тому в цьому сенсі ваш широкий кругозір поєднується з деякою короткозорістю. Оперуючи масштабними категоріями, ви готові переключитися на нову ідею, лише б уникнути виснажливої втілення задуму в реальність. Найбільше вас цікавлять незвичайні місця, люди, проекти.

У любові ви швидко спалахуєте з-за нових відчуттів, але швидко остываете, прямуючи далі. У чому проявляється ваша подвійність: будучи романтичною натурою, ви боїтеся перебувати під тягарем чужих вимог. Ви не виносите ревнивих коханців. Багато місячні Водолії проходять через любовні невдачі з-за пошуків рівноваги між незалежністю і прихильністю. Шлюб такі Водолії вступають зазвичай в зрілому віці, причому відносини стають приятельскими, ніж подружніми.

Для місячного Водолія неважливо, в якому знаку знаходиться Сонце, вам у будь-якому випадку буде притаманний індивідуалізм і розум. Але варто відзначити, що якщо Сонце в знаку, то Місяць у Водолії підкреслить ваші розумові здібності і вміння успішно взаємодіяти з різними людьми. Таке положення сприятливо для людей, що працюють у сфері спілкування. Якщо Сонце в знаку вогню, то Місяць у Водолії доповнить вашу жизнелюбивую, енергійну натуру почуттям обов’язку і уявою.

Якщо Сонце в знаку землі, то це збагатить вашу практичність, а також схильністю до новаторства і творчій роботі. Ви можете стати чудовим артистом. Якщо Сонце в знаку води, то вам гарантовано відмінний уяву і дар передбачення. При будь-якому знаку Сонця Місяць у Водолії забезпечує неймовірне чарівність, незалежний, діяльний розум і любов до всього незвичайного.


Залишити відгук