Місяць у Діві

Місяць у Діві означає здатність до точного, чіткого праці. Стежать за порядком і чистотою в особистому житті, в їжі. Сором’язливі. Люблять працювати за сценою, звертаючи увагу на найдрібніші деталі (сірий кардинал). Не задають зайвих питань. При поганих аспектах — критиканство і бурчання по дрібницях.

Ви дуже обережні, соромливі і стурбовані тим, як би не виявити справжні почуття. Хоча Ви можете любити і проявляти більшу турботу про людей, Ви рідко проявляєте ці почуття відкрито і вільно. Часто любов буде проявлятися у формі допомоги, чого-небудь матеріально відчутного і корисного. Вам важко повірити, що Вас цінують, що прив’язані до Вас і Вас люблять. Часто Ви відчуваєте, що просто не заслужили цього, або що все це «слова-слова-слова», тому Ви можете виглядати досить холодним, стриманим, відстороненим людиною, навіть значною мірою більше, ніж самі це відчуваєте.

У Вас глибоко сидить критикан, що ґрунтовно ускладнює спілкування з Вами. Ви повинні навчитися бути м’якше з людьми, знизити свої максималістські критерії щодо інших щодо себе теж. Здатність до точного і спрямованому праці, педантичні в їжі і дієті, стежать за своїм здоров’ям, всередині і зовні все чисто. Точні, сором’язливі, не люблять перших планів. В прояві почуттів педантичні. Дуже пунктуальні. Можливі хитрість, метушливість і боязкість. Кольки, запори, дизентерія, нетравлення шлунка.

Місяць акцентує потреби і комплекси знака, а у Діви їх безліч. Тому місячна Діва дуже вимоглива до форм, які трапляються їй на шляху, що при опрацюванні веде її до досконалості, а саме по собі робить (крім зовсім гармонійної Місяця) її нещасної, через суворість смаків і пуританства, а заодно і всіх людей, які знаходяться поруч з нею. З іншого боку, Місяць дещо компенсує чисто ментальне ставлення Діви до форм, переводячи її сприйняття форм в область підсвідомості, але і тут, на жаль, продовжують працювати ментальні програми, ускладнюючи сутнісне сприйняття.

При поганій опрацювання це нелегка) положення Місяць дає людині досить важке відчуття, що йому постійно (і не завжди зрозуміло чому) все не подобається: не так одягається чоловік, не так грають актори в театрі і кіно, неякісні трапляються коханці і т. д. Виникають характерні фізичні проекції під гаслом: винні всі, крім мене.

Тут кармічна програма тонше, ніж у випадку сонячної Діви, потрібно знайти витоки своєї вимогливості в собі і в дечому у зовнішньому світі змиритися (з частини його невідповідності ідеалу, який у разі місячної Діви може бути дуже багатий і весь призначений особисто їй). Місячної Діви усвідомлення основної задачі Діви — служіння — дається їй з великим трудом. При опрацюванні Місяць у Діві, крім великих успіхів на ниві тонкої роботи з формами може досягатися ще й хороша адаптація в соціумі.

Чоловік з Місяцем в Діві має вірністю, хоча він холоднуватий в почуттях і не схильний бурхливо виявляти свої емоції, особливо якщо і Венера в натальній карті знаходиться у нього в земному знаку зодіаку. Чоловік з Місяцем в Діві неромантичен і не готовий на безумства заради любові. Місяць у Діві робить чоловіка відданим своїй обраниці. Він може зберігати вірність через почуття обов’язку, навіть якщо любов пройшла. Чоловік з Місяцем в Діві шукає собі в дружини жінку господарську, працелюбну, терплячу й стриману. Його жінка не повинна сидіти без роботи.

Місяць у Діві у чоловіка змушує його шукати собі жінку, для якої головним буде турбота про дім, про дітей і про нього. Хоча він не буде проти, якщо його дружина іноді буде «пиляти» його і бурчати. При додаткових вказівках в натальной карті, чоловік з Місяцем в Діві може бути нудним і нудним, свята в житті від нього не дочекаєшся, на першому місці для нього завжди буде робота і побут.

Жінка з Місяцем в Діві відповідальна, терпляча і завжди готова допомогти. Для неї турбота про близьких людей – це внутрішня потреба. Місяць у Діві у жінки робить її вірною дружиною, доброю матір’ю і працьовитою господинею. Хоча при сильному Сонці в натальной карті, для жінки з Місяцем у Діві, кар’єра також буде мати велике значення. При слабкому Сонце жінка з Місяцем в Діві буде боязка, скромна, слухняна і поступлива, така жінка погодиться бути в тіні свого чоловіка.


Залишити відгук