Місяць у Тельці

Місяць у Тельці потребує матеріальної забезпеченості: лише тоді людині добре. Це — люди зосереджені, вміють тверезо організовувати свої фінансові і домашні справи. У них легка рука в обігу з рослинами. Щоб взятися за нову справу, їм потрібен стимул ззовні. Але, якщо почали, працюють завзято не закінчивши однієї справи, за інше не приймаються. Люблять поїсти прагнуть до комфорту. При поганих аспектах Місяця — емоційна інертність аж до ліні і прагнення головним чином до матеріальних благ.

Володіючи врівноваженим темпераментом і не будучи схильним до конфліктів, Ви не той чоловік, якого легко вивести з себе. Підвищена емоційність для Вас не характерна. Ви дієте заспокійливо на людей більше нервових і більш рухливих емоційно, наділені емоційною стабільністю, яка заспокоює оточуючих. Як людину м’якого, Вас нелегко спровокувати вибух, але Ви надзвичайно вперті і будете чинити опір будь-яким змінам, які вимагають від Вас зміни Вашої психіки (в тому числі змін до сімейного життя, в шлюбних відносинах). У любові Ви шукаєте відданого партнера, з яким не потрібно нервувати, турбуватися щодо майбутнього. Ви віддані тим, кого любите, створюєте атмосферу теплоти і турботи.

Однак Ви схильні триматися біля берега, не змінювати існуючого і прагнете переконати людей, з якими Вас зіштовхує життя, від змін. Щоб Ви почували себе добре, Вам необхідні фізичні прояви любові: щоб Вас обіймали, цілували, пестили; Вам необхідна близькість, можливість торкнутися близької людини. Ви схильні переходити кордон в зручностях і чуттєвих задоволеннях. Іноді, коли Вам не вистачає емоційного комфорту і любові, Ви замінюєте їх чим-небудь смачним. Необхідність матеріальної забезпеченості та надійної домашньої ситуації. Любов до мистецтва, співу. Легка рука в обігу з рослинами. Хороші відносини з матір’ю. Можлива лінь, схильність до задоволень, розбещеність. Схильність до ангін і тонзиллитам.

Місяць краще почуває себе в жіночих знаках, у Тельці вона до того ж ще кульмінує і починає, що називається, багато про себе розуміти. Вона дає спокуса занадто хорошого інстинктивного відчуття форм і крайню ступінь прихильності до вже знайомим і звичним. Тут тельцовская лінь і відсталість досягають апогею, панує принцип: краще добре знайоме зло, ніж ще невідомо яке добро. Крім того, нижчі програми підсвідомості легко акцентують увагу на примітивні відчуття форми (і просто примітивних формах) і не хочуть попрацювати і сприйняти (не кажучи про те, щоб створити більш тонкі і складні. Місячний Телець (особливо гармонійний) з абсолютно непробивним глузливим перевагою скаже кому завгодно: ну, ти глибоко копаєш — і надійно втопить в своєму болоті саму тонку думка і найвищий порив (в останньому випадку добре працює — і з тією ж інтонацією — фраза ну, ти, брат, ентузіаст…).

Місячний Телець надзвичайно внутрішньо тяжеловесен — але зате настільки ж впертий і надійний. За ним відчуваєш себе, особливо у матеріальних питаннях, як за кам’яною стіною — і те ж відчуття кам’яної стіни виникає при спробі змінити що-небудь в його підсвідомості. У вищій октаві це положення Місяця дає можливість дуже тонкою і одночасно відповідальної роботи з формами.

Чоловік з Місяцем у Тельці вибере собі в дружини жінку земну, спокійну, практичну і господарську. Не менш важливим для такого чоловіка буде і рівень доходу його обраниці, і її прагнення дбає про дім і про нього. Якщо жінка буде поширювати навколо себе атмосферу спокою, якщо зможе створити комфортні умови, то він обдарує її своєю любов’ю і буде вірний. Для чоловіка, у якого Місяць у Тельці, дуже важливий затишок в домі.

Жінка з Місяцем у Тельці також буде налаштована на стабільні і надійні відносини. Як дружина і мати, вона завжди зможе оточити турботою свою сім’ю і навести порядок в домі. Місяць у Тельці вважається дуже плідною.


Залишити відгук