Місяць у Скорпіоні

Місяць у Скорпіоні означає однобічність почуттів: превалює прагнення, яке доводиться стримувати. У відносинах з партнером переважають психологія власника і ревнощі. Особисті образи забувають не скоро, мстиві. Свавільні, вважаються лише з власними бажаннями. Поставивши перед собою мету, не вважаються ні з якими доводами і не зупиняються перед жертвами, лише б її досягти.

Ви потайливі і схильні до тягостному мовчанню. Людям важко зрозуміти, що ховається в глибині Вашої душі, адже Ви довіряєте і відкриваєте себе дуже небагатьом. Ви не дозволяєте собі бути вразливим і випустити з рук контроль над відносинами з оточуючими. Любіть і ненавидите Ви інтенсивно, пристрасно, Ви ревнивий друг, ставитеся до своїх друзів, як до дітей. Як ворога Вас треба боятися. У Вас є малоприємна звичка пам’ятати минуле, коли Вам зробили боляче, коли Вас образили, неправдиво звинуватили. Всі ці почуття Ви тримаєте в собі. Дуже важливо, щоб Ви навчилися прощати і забувати. Краще буде, якщо Ви станете проявляти свої почуття відкрито і прямо, не ховаючи і не пригнічуючи їх.

Зовнішня видимість Вас не задовольняє, Ви прагнете проникнути через зовнішнє, щоб зрозуміти приховані мотиви, і самі володієте великою глибиною почуттів. Жадання, стримуване волею. Швидкі підсвідомі рішення і невміння обґрунтувати симпатію або антипатію. Незрозумілий фанатизм, чуттєвість, постійний конфлікт в почуттях. Перебільшено серйозне ставлення до особистих справах, що веде до жадібності володіння і крайньої ревнощів. Образ не забувають. Язвительны, глузливі. Часто хочуть змінити сім’ю і домашню ситуацію. Свавільні і вважаються тільки зі своїми бажаннями. Дітей виховують методом батога і пряника. Хвороби: набряки, пухлини, захворювання сечового міхура і видільної системи, хвороби статевих органів, у жінок збої місячних.

Місяць робить Скорпіона надзвичайно емоційним, і головне, занадто залежним від своїх емоцій. Тут акцент стоїть на внутрішньому житті, сильне почуття незадоволеності і вимогливості до оточення, яке є проекцією власної недосконалості (енергетичні діри, внутрішні конфлікти, часто на сексуальному грунті). Опрацювання важка, оскільки Місяць створює сильний помилковий екзистенційний акцент, тобто людині здається, що багато видів енергії йому життєво необхідні, а в дійсності це не так, йому потрібно просто перебудуватися, і він в змозі це зробити, коли навчиться відрізняти примхи від потреб, піднявши рівень внутрішньої чесності та самоаналізу.

На низькому рівні опрацювання місячним Скорпіона дуже важко догодити, він буде всім незадоволений і часто постійно сексуально незадоволений. На високому рівні Місяць у Скорпіоні дає надзвичайну тонкість внутрішньої роботи, вміння поставити своє нижче я і примітивні інстинкти на службу вищим цілям. Первинний самоаналіз важкий (Місяць у падінні, але при опрацюванні виходять дуже тонкі психологи і психоаналітики, здатні побачити людину наскрізь, особливо його нижчі програми і схильності, та надати йому необхідну допомогу у психологічному та духовному розвитку.

Якщо Місяць стоїть гармонійно, то енергетичні дірки невеликі, людина завжди виплутується з психологічних протиріч і оновлюється. При ураженні можливі психічні зриви, замикання в собі, тривалі напади озлоблення на світ і на себе, депресії з кошмарами і т. п. Однак регенеративні здібності Скорпіона невичерпні, і людина, можливо, через тривалий час може знову виплисти наверх, з деякими шрамами, а іноді повністю оновленим.

Чоловік з Місяцем в Скорпіоні шукає собі в дружини жінку емоційну, глибоку, пристрасну, навіть трохи шкідливу, з якої його життя не буде тихою і спокійною. Чоловік з Місяцем в Скорпіоні буде вірним тільки в тому випадку, якщо він дійсно любить, всією душею. Місяць у Скорпіоні робить чоловіка підозрілим, конфліктним і ревнивим.

Жінка з Місяцем в Скорпіоні чутлива, емоційна і вразлива. Місяць у Скорпіоні у жінки робить її вимогливою і сварливою. Емоції жінки з Місяцем в Скорпіоні дуже інтенсивні, вона ревнива власниця, але вміє зберігати почуття і прихильності. Хоча в плані прояву любові в свою адресу, жінка з Місяцем в Скорпіоні вимагає багато уваги з боку інших людей. Місяць у Скорпіоні у жінки робить її суворою матір’ю і прекрасною коханкою. Якщо Сонце буде в натальній карті в слабкому знаку зодіаку, то господинею жінка з Місяцем в Скорпіоні може бути гарною. Але якщо Сонце займає сильне положення, то Місяць у Скорпіоні ще більше зміцнить волю і характер, і така жінка навряд чи погодиться бути домогосподаркою.


Залишити відгук