Місяць у Стрільці

Місяць у Стрільці — екстравагантність, ідеалізм музикальність. Часто це люди не від світу цього. Він шанують традиції і погляди, прищепленим з дитинства. Люблять поїздки, зміни місць, часто селяться в чужих країнах або далеко від місця народження. При поганих аспектах — вузькість поглядів, зарозумілість, суб’єктивізм. При хороших — веселі, оптимісти.

Ви людина відкрита і щедрий. У Вас повно друзів і знайомих. Ви процвітаєте, вміючи спілкуватись з людьми, заповзятливі, сприймаєте життя, як гру. Ви волелюбні і завжди готові погудіти-попиячити. У Вас рідко псується настрій від перешкод і труднощів. Подолати їх допомагає Вам віра в оптимістичне майбутнє. Однак, стикаючись з життєвими проблемами чи з емоційним болем Ви часто намагаєтеся підбадьорити тих, кому боляче, дати їм общефилософский рада, не звертаючи уваги на почуття, які при цьому порушені. Дружба відіграє для Вас величезну роль. Можливо, навіть більшу, ніж любов фізична і романтична.

Для Вашого щастя необхідно, щоб той, з ким Ви інтимно близькі був Вашим кращим другом і підтримував Вас у Ваших очікуваннях і цілях ідеального порядку. У той же час Вам необхідна велика емоційна свобода і рухливість. Екстравагантність, ідеалізм, емоційність. Прагнення до високих цілей, часто не від світу цього. Прихильність до традицій, філософським і релігійним поглядам, які щеплені з дитинства. Віра в хороший результат, туга за далеким світам, любов до всього живого (людям, тваринам, рослинам). Люблять поїздки, зміни місць, часто селяться в інших країнах або далеко від місця народження. Веселі та оптимістичні. Можливі захворювання крові, легенів (туберкульоз), нервової системи, ішіас, слабкість стегон і сідниць. Схильність до нещасних випадків.

Місячний Стрілець налаштований на деяку внутрішню, погано ре ально усвідомлювану і виражену в словах високу ідею, з якою він підсвідомо порівнює все, що бачить, і по якій будує свою етику, це саме внутрішньо благородне положення Місяця. Разом з тим, йде проекція внутрішнього ідеалу, досить сильна, її межі, що робить сприйняття місячного Стрільця дуже спотвореним, світ бачиться йому у рожевих фарбах (при ураженні і поганий опрацюванні як захисна реакція можливий абсолютний цинізм і нігілізм) і якщо немає протилежних впливів, це дуже духовна людина, поруч з ним тепло, він завжди стоїть на досить широких позиціях, щоб вас не засудити. Він часто дійсно не помітить ницості по відношенню до себе або поставиться до неї як благородна людина, але безумовно стане на захист близьких, і тут може стати нещадним, сильно почуття групи (сім’ї, клану, нації), і її етики, але саме в загальному, а в конкретних обставинах може розгубитися, але ніколи не втратить оптимізму, який, однак, може виявитися недоречним.

Тут дуже важка (але і необхідна) опрацювання, оскільки (якщо немає сильного ураження) в душі постійно цвітуть троянди (сама людина може так і не вважати, але це видно), і є дуже хороші засоби компенсації душевних травм і проблем, які обкладаються ватою, вуалюються і забуваються, а захисна програма переключає увагу на наступний канал. Великі проблеми в зосередженні на одній ідеї і виді діяльності.

Чоловік з Місяцем у Стрільці волелюбний, у нього є підсвідоме бажання не обмежувати себе рамками. Такий чоловік не любить брати на себе додаткові обов’язки. І якщо в натальній карті є інші показники, то Місяць у Стрільці у чоловіка може зробити його безвідповідальним. Чоловік з Місяцем у Стрільці шукає собі жінку активну, життєрадісну, незалежну та відкриту. Місяць у Стрільці у чоловіка робить його добродушним і чуйним, він готовий на широкі жести заради любові. Хоча чоловік з Місяцем у Стрільці може бути принциповим, і якщо його обраниця не слід, яким важливим для нього, загальноприйнятим нормам, то він може піти на розрив відносин.

Жінка з Місяцем у Стрільці внутрішньо незалежна. Місяць у Стрільці робить жінку ідеалістичною і мрійливої. Іноді жінка з Місяцем у Стрільці може бути впертою і шкідливою, вона слідує своїм внутрішнім принципам і переконати її в чомусь може бути складно. Свої емоції і почуття така жінка не вміє ховати, іноді вона навіть надмірно відвертим. Місяць у Стрільці у жінки робить її хорошою дружиною і матір’ю. Жінка завжди готова допомогти своїм близьким, вона любить, коли її хвалять, цінують її турботу.


Залишити відгук