Місяць у Рибах

Місяць у Рибах відрізняється підвищеною чутливістю, вразливістю до почуттів і думок інших людей. Це дає відчуття психічної вразливості, змушує відособлюватися в цілях самозахисту. Схильність до парапсихології. Жива уява, яка проявляється у поезії, музиці. Люб’язність, співчуття по відношенню до інших. При поганих аспектах — постійно відчувають себе ображеними, манія переслідування, інші невротичні та психопатичні тенденції. Часто крайня сором’язливість.

Ви надзвичайно легкі серцем, сповнені симпатії до людей, і це розуміння їх почуттів і потреб межує з телепатією. Ви не виносите, коли жива істота, будь то людина або тварина, страждає на Ваших очах. Знаючи Вашу доброту і чуйність, люди, які страждають від душевного болю або перебувають в розгубленому стані, часто звертаються до Вас за допомогою. Іноді вони зловживають Вашої мягкосердечностью. У Вас поетична душа, Ви любите і відчуваєте музику. Багато Ваші відчуття туманні і неясні, тому Ви не можете з легкістю передати те, що думаєте про життя. Схоже на те, що музика — Ваш природний мову.

У любові Ви романтичні, часто закохані не стільки в людини, скільки в самі відносини, це приємний стан. Надчутливість, сприйнятливість думок і почуттів інших людей подібно губці, жива уява, яка проявляється у поезії, музиці. Любов до подорожей. Люб’язність, співчуття, сором’язливість і психічна ранимість, часто відчувають себе ображеними, страждають манією переслідування, а якщо засмучені, то відсутністю здорового глузду і почуття гумору. Меланхолія, неуважність, зневажливе ставлення до свого зовнішнього вигляду, загроза психічних захворювань та ізоляції. Усі хвороби починаються через ноги.

Місяць робить Риб надзвичайно чутливими до середовища існування, вона повинна точно відповідати їх еволюційного рівня, інакше вони нудьгують і бешкетують або задихаються. Неопрацьована Місяць дає примхливу і надчутливу Рибу, якою важко мати справу з реальним світом, а коли він її не влаштовує, вона спливає в безмежні простори своєї уяви.

Це положення Місяця характерно для тонких натур: поетів, художників, музикантів, того, що називається богемою. Вони служать тонкому світу, і закони грубого для них не писані, вірніше, писані, але не ті, що для інших, а які саме, вони повинні самі зрозуміти, щоб не деградувати і не потрапити в божевільню, що при сильному ураженні ймовірно. Високий рівень опрацювання Місяць у Рибах дає найтонших містиків (на це повинні вказувати та інші аспекти), які вміють виходити до вищих астральні плани.

При ураженні і слабкою енергетиці існує велика небезпека стати жертвою маніпуляторів, магів і нижчих астральних сутностей або програм (так званий медіумізм). Дуже велика пластичність і емпатія у спілкуванні, місячна Риба може підняти вас до вершин екстазу і кинути в безодню пекельних мук — а іноді вона робить це по черзі, стаючи непоганим чорним вчителем. Тут повна опрацювання Місяць у Рибах надзвичайно важка, оскільки вимагає оволодіння дуже тонким інструментом. Комплекс: В цьому світі мені екзистенційно не на що спертися.

Чоловік з Місяцем в Рибах романтичний та чуттєвий. Місяць у Рибах робить чоловіка вірним і привязчивым. Такий чоловік шукає собі в дружини жінку добру, податливу, душевну, глибоку, яка вміє любити і піклуватися. Для чоловіка, у якого Місяць у Рибах, важливо, щоб жінка розуміла його, співпереживала, підтримувала у важких ситуаціях.

Жінка з Місяцем в Рибах вміє бути вірною, вона може дуже багато чого пробачити своєму чоловікові, закрити очі на його провини і недоліки. Місяць у Рибах у жінки робить її м’якою, емоційної і покірною. Така жінка буде хорошою матір’ю і господинею. Жінці, у якої Місяць в натальній карті знаходиться в Рибах, потрібно побоюватися самообману в любові, тому що вона схильна бачити свого партнера через рожеві окуляри.


Залишити відгук