Місяць у Діві у Чоловіка

Місяць у Діві у чоловіка — часто характеризує його поведінку з протилежною статтю і показує яка йому підійде дружина. Як правило такі чоловіки сильно чіпляються до образу другої половинки і відрізняються особливим цинізмом. Він любить приділяти багато уваги деталям зовнішності та одягу. Чоловікові з Місяцем в Діві важливо, щоб дівчина в першу чергу була доглянутою і чистою. Скромність теж у пошані. Якщо у вашого обранця Місяць у Діві — до побачення потрібно готуватися особливо ретельно. Чоловік з Місяцем в Діві побачить будь-яка плямочка або бруд на одязі, не залишиться без уваги і ваш манікюр.

Якщо говорити про емоції, то такий чоловік на них дуже скупий. Коли запитайте у нього: «Чому так реагуєш?» — то відповідь може послідувати: «А що не так?» Найчастіше у нього «рулить» розум, а не емоції. Місяць у цьому знаку зодіаку, не сильно буде Вас довго шкодувати, витираючи кожну сльозинку. Такий чоловік допоможе не словом, а справою і готовністю вирішити будь-яке питання. Тому його відрізняє повне нерозуміння жіночих примх і сліз, коли від нього буде потрібно не просто пересунути шафу, а живе спілкування і розуміння.

Цей чоловік дуже велике значення надає чесності і порядності. Правда, тут теж потрібно виділити якісь обмеження. Потрібно подивитися, в якому знаку варто його Сонце. Тому що, якщо воно стоїть у Скорпіоні, то чесність і порядність може бути просто маскою, за яку він ховається у відносинах з вами.

Місяць у Діві в натальній карті робить людину сухуватим і стриманою в прояві почуттів. Місяць у Діві прагне висловитися через Меркурій, а Меркурій в астрології планета розуму і тому всі свої емоції людина з Місяцем в Діві контролює розумом.

Людина з Місяцем в Діві відчуває постійну потребу щось робити, він не може сидіти без роботи. Йому необхідно відчувати себе корисним та потрібним. Людина з Місяцем в Діві відчуває себе щасливим, якщо він може допомогти, прислужитися оточуючим людям. Місяць у Діві може зробити з людини трудоголіка. Людина з Місяцем в Діві може займатися самоїдством, якщо, на його думку, робота виконана не так ідеально, або не зроблено взагалі. Людина з Місяцем в Діві зовсім не вміє відпочивати і розважатися, особливо якщо в натальній карті слабо виражена вогняна стихія або взагалі відсутні планети в стихії вогню.

Ці люди ніколи не будуть недбало ставитися до своїх речей і власності. Місяць у Діві у чоловіка вказує на те, що людина володіє високими моральними якостями. Він дуже працьовитий, і його будинок – найчастіше повна чаша. Але поряд з працьовитістю, він дуже любить ризиковані вчинки. Мається на увазі, що екстремальний відпочинок носіїв даного поєднання в гороскопі не чужий.

Висока швидкість і жага пригод також постійно співіснують з такими чоловіками. Також поряд з тягою до екстриму ці чоловіки не відрізняються великою щирістю у спілкуванні з іншими людьми і представницями протилежної статі. Тому дуже важко дізнатися про його наміри і плани. Але зате люди, народжені під таким розташуванні Місяця, досягають великого успіху в житті.

Якщо ви придбали чоловіка з Місяцем в Діві в якості коханця, і у нього є сім’я, навіть не думайте, що він залишить ту сім’ю заради вас. Тому що для таких чоловіків розлучення дуже проблематичний. Розлучення як би не дає їм показати себе у вигідному світлі порядності. Все це, звичайно, відбувається у нього на рівні підсвідомості, і насправді він би може і радий розлучитися, але, ось, піди ж ти… чи Є спосіб зробити його своїм? Може бути, і є, але для цього потрібно дивитися ваш спільний гороскоп. Він покаже, де шукати точки загального зіткнення між вами.

Але найголовніше: чоловіки з Місяцем в Діві люблять струнких, охайних і доглянутих жінок. На декоративну косметику — нафарбовані ви чи ні — чоловіки з Місяцем в Діві уваги не звертають, для них важливіше чиста і здорова шкіра особи. Прищі і вугри викликають у них почуття огиди. Так що вам доведеться зайнятися власною зовнішністю. Ну і, так само, як чоловіки з Місяцем у Тельці, чоловіки з Місяцем в Діві не люблять, коли жінка тринькає гроші.


Залишити відгук