Місяць у Тельці у Чоловіка

Чоловік з Місяцем у Тельці постійний у почуттях і симпатіях. Це сприятливе становище в земній фіксованому знаку. Він добросердечен, налаштований на турботу про свою сім’ю, любить все красиве і намагається створити благополуччя, максимальний комфорт. У володаря Місяця в Тельці хороші здібності використовувати нові ділові можливості, оскільки свої дії він засновує на здоровому глузді.

Дружина повинна бути з ним м’якою і уважною, чуйною і турботливою. Будь-яка грубість і агресивність її проявах неприпустима. Взагалі, цей чоловік не захоче дружину з твердим і дуже рішучим характером, оскільки такі жінки часто суворі й жорстокі, а це — неприйнятно.

Надійний людина у всіх відношеннях. Місяць у Тельці — особистість, дуже приємна для оточення, спонукає його манера не вимагати негайних відповідей і не напускати на себе важливості. В цьому є свій недолік, тому що він перебільшує зі спокоєм і невтручанням на шкоду собі, коли необхідно проявити активність у якісь зміни. Вплив Місяця в Тельці допомагає інтуїції, прагне стабілізувати Ваше життя. Величезний запас здорового глузду, готовність витримати безкінечні випробування в ім’я досягнення ідеалу.

Якщо місячний Телець вирішив, що перед ним саме той чоловік, який йому потрібен, він перетворюється на одного з найбільш наполегливих прихильників у всьому зодіаку. Він дійсно прагне до глибоким змістовним відносинам, але йому необхідно жити у власному ритмі й у власному часу.

Можливо, його наполегливе бажання забезпечити сталість у власному житті, особливо в емоційній сфері, пояснюється тим, що в глибині душі ховається якась невпевненість, яку необхідно подолати. Поверхневі, несерйозні стосунки його абсолютно не цікавлять, а таке слово, як розлучення, взагалі виключено з його словника.

Він воліє бути кинутим, якщо вже справа дійшла до цього. На відміну від Овнів, він розуміє, що романтичним відносинам і любові потрібно час, щоб зміцніти і розквітнути. Любов у його житті займає дуже велике місце. Чоловік з Місяцем в Тільце в гороскопі бажає мати все найкраще. Сентиментальний, добрий і сором’язливий.

Хороша пам’ять, але не вистачає оригінальності. Насилу змінює думку. Тверезо міркує. Любить колекціонувати не тільки твори мистецтва, але й друзів. Приємний голос, любить співати, добре розвинені почуття дотику і смаку. Талант до садівництва, прекрасні масажисти. Оскільки Телець — земний знак, керований Венерою, то любов часто виражається в задоволенні своїх фізичних бажань.


Залишити відгук