Місяць у Скорпіоні у Чоловіка

Чоловік з Місяцем в Скорпіоні має дуже непростий характер. Чим швидше він подолає свою реактивність і некеровану емоційність, тим швидше в його житті виникне спокій. Йому варто розвивати впевненість у собі, уважність і турботу по відношенню до близьких людей. Тверезий погляд на життя і старанність, здатність не тільки брати, але і віддавати теж допоможуть швидше прийти до розуміння самого себе і навчитися жити в злагоді з навколишнім світом.

Місяць у Скорпіоні робить чоловіка сколнным віддавати перевагу супутницю життя, яка б передала їм кермо правління в усьому: в домашньому господарстві, фінансах і освіту дітей. Від дружини чоловік з Місяцем в Скорпіоні очікує розуміння його мінливого, часто поганого настрою, і потреби час від часу усамітнюватися, або, принаймні, мати власний куточок у будинку. Він радий тісним родинним стосункам, але в своїх розтривожених емоціях воліє розбиратися сам.

Чоловік, народжений в той момент, коли Місяць перебував у знаку Скорпіона, зазвичай завжди впевнений у тому, чого він хоче, і не відволікаючись йде до своєї мети, наполегливо і послідовно. Як правило, чоловік-скорпіон дуже егоїстичний і необ’єктивний, а його внутрішній голос заглушає голоси оточуючих і близьких. У теж час, цілком можливо, що ніхто і ніколи не зможе любити так, як любить він. Якщо він відчуває внутрішню зв’язок з людиною, то готовий бути відданим жінці все життя. Однак зрада Скорпіони практично ніколи не прощають, навіть якщо б щиро цього хотіли.

Любов для представників цього знака – як пальне для двигуна: Скорпіони повинні завжди перебувати у стані закоханості, інакше вони просто зачахнуть. Чоловіки-скорпіони іноді схильні до позашлюбних зв’язків, однак примудряються при цьому зберігати духовну вірність коханій. Більш того, Скорпіони вимагають цю вірність і від своєї коханої і від близьких друзів. Найчастіше найміцніші стосунки у скорпіона складаються з представницями Овна, Тельця і Козерога, а от з Близнюками, Раками, Скорпіонами союз рідко буває вдалим.

Стосунки з чоловіком-скорпіоном почнуться тільки тоді, коли він сам цього захоче. Йому досить одного слова чи погляду, щоб жертва попалася в його мережі. З ним завжди потрібно бути обережною. У той же час місячним Скорпіону не притаманні швидкоплинні зв’язки: він завжди вибирає партнера грунтовно і надовго.

Представники цього знака не дарма вважаються самими сексуальними і чуттєвими знаками зодіаку, однак секс – далеко не все, що йому потрібно. Скорпіони – романтики, і як би вони це не приховували, про це завжди треба пам’ятати. Скорпіон може бути чутливим і вразливим, і йому тільки на перший погляд потрібні пригоди і авантюри. Насправді, в першу чергу, він потребує розуміння. Для того щоб бути разом з чоловіком місячним скорпіоном, необхідно бути йому вірною, вміти підкорятися і слухатися партнера, але в теж час бути рівною йому.

Він вибирає жінок, здатних бути одночасно і пристрасними і чуттєвими. Словом, жінка поряд з ним повинна бути всім: і коханкою, і бойовою подругою, і помічницею. Чоловік-скорпіон ревнивий і схильний до швидкої зміни настрою, тому з ним треба бути готовим до всього. З ним не можна бути байдужими і холодними, сумніватися в його любові. Місячні скорпіони цінують жвавість розуму, почуття гумору і вміння бути коханою. З ними можна грати почуттями.


Залишити відгук