День Народження 18 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, що відзначають день народження 18 вересня, самодостатні, серйозні і потайливі. Виявляючи надзвичайну підозрілість в тому, що стосується людських мотивів, ви даєте доступ у своє приватне життя лише незначного числа людей, яким можете довіряти. За іронією долі основними перешкодами до самоти, якого ви хочете, є ваші видатні таланти і здатність досягати успіху, неминуче тягне за собою статус знаменитості. Чим сильніше ви прагнете сховатися від загальної уваги, тим більший інтерес викликаєте. Ви значно емоційніше інших Дів, і, коли в гру вступають почуття, ваші реакції починають коритися інтуїції, а не розуму.

Народжені 18 вересня можуть бути схильні до хронічних захворювань, іноді приходить від нещасних випадків або операцій. Вразливими зонами є черевна порожнина, репродуктивні органи, нирки і наднирники. Коли у народжених в цей день з’являються серйозні проблеми зі здоров’ям, вони можуть переносити їх досить стоїчно і навчитися жити з ними. Їм слід, однак, більш активно боротися з проявами хвороби звичайними терапевтичними засобами. Апетит (як до їжі, так і до сексу) не повинен ставати вираженням неврозу, чи означає це його відсутність або ж, навпаки, надмірність. Народжені 18 вересня можуть наносити особливо помітний шкоди своєму організму, коли їх енергія не врівноважена, а тому їм особливо корисна акупунктура, хіропрактика і йога.

Народжені 18 вересня є вкрай відокремленими, навіть потайними людьми, у яких з тієї або іншої причини часто буває публічна кар’єра. Їх світ дуже особистий, і у нього не так-то просто отримати доступ стороннім. Вони можуть бути повністю залежними від своїх партнерів, але в той же час багато з них здатні рішуче і несподівано перервати дружні або любовні стосунки, якщо щось не буде влаштовувати. Таким чином, з ними небезпечно мати справу, якщо тільки їх оточення не готове до подібних змін.

Знак Зодіаку 18 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до земним знакам, які виділяються наступні якості: працьовитість, самовідданість, порядність, охайність, аргументованість висновків, розбірливість, жертовність.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює критичність, педантичність. Планета сприятлива для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Її Діви можуть подякувати за нелюбов до абстрактного, а також відсутність польоту фантазії.

18 вересня народжуються Діви. Вони холоднокровні, практичні, принципові. Також представники знаку відомі як переконані матеріалісти. При цьому Діви, народилися 18 вересня, емоційніше інших. Вони схильні довіряти інтуїції, а не розуму. Вчинки під впливом імпульсу не рідкість для Дів. Про багатьох з них вони можуть потім шкодувати. Але в момент імпульсивної дії отримують справжнє задоволення від життя. Діви, народилися 18 вересня, важко сходяться з людьми. Вони довго перевіряють потенційних друзів, що і говорити про майбутніх подружжя. Це не кожному до вподоби. На жаль, Діви нерідко бувають самотні.

Народжені в цей день нерідко досягають великого успіху, але точно так само може переслідувати явна невдача. Краса — головна тема їх життя. Вони дуже чутливі до будь-яких непорозумінь, насильства або жорсткої конкуренції, яку вони охоче уникли б. Справа в тому, що народжені 18 вересня не вміють справлятися з сильним стресом, більше того, незважаючи на імпозантну й привабливу зовнішність, вони якщо і не страждають комплексом неповноцінності, то, принаймні, не мають великий ступінь самовпевненості. Однак, коли народжені 18 вересня безпосередньо стикаються з дійсно складними проблемами, вони готові до гідної відповіді, оскільки звикли все осягнути власним розумом. Ці люди дійсно люблять розуміти все до тонкощів і щоб досягти цього, часто усамітнюються або ізолюють себе від світу, щоб мати можливість приватним чином вести глибоке дослідження зацікавив їх предмета. Схильні до роздумів, задумливі і глибокі, вони ставляться до життя дуже серйозно, може бути, іноді навіть занадто серйозно.

Більшість з народжених 18 вересня мають особливе відношення до культу або вірі, що знаходить відображення або в їх особистому розвитку, або в артистичній виразності при спробах звернути на віру інших людей. Завдяки своїй посидючості вони прекрасно справляються з навчанням, якою б складною вона не була. Народженим в цей день цілком підходить спосіб життя, що вимагає граничної концентрації уваги, а також придушення власного «я». Це може призвести до значних емоційних труднощів, але набагато частіше створює навколо них ореол таємничості, роблячи їх дуже привабливими.

Друзям і близьким слід знати, коли до народженим 18 вересня можна звертатися з будь-яким питанням, а коли краще залишити їх на самоті. Якщо партнер зуміє відчути це, успіх у взаєминах буде забезпечений. Народжених 18 вересня найчастіше можна знайти далеко від рідного дому — будь то в географічному понятті або емоційному, — і багато хто з них не люблять, щоб їм нагадували про минуле. В цілому вони залишають минуле за собою і рідко повертаються до закритій темі або давно умолкнувшим почуттів.

Чоловік Діва — народився 18 Вересня

Чоловіки, c датою народження 18 вересня — відрізняються наступними якостями: такий кавалер — технічний, корисний, розумний, аналітик, турботливий. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 18 Вересня

Жінки, які відзначають день народження 18 вересня, виділяються особливими рисами: така дама — залежна, здатна, самостійна. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 18 Вересня

Якщо 18 вересня це число і місяць Вашого поява на світ, значить Ваш знак зодіаку – Діва. Ви дуже енергійні, емоційні, тверді у своїх рішеннях і наділені дуже рішучим характером. Також у Вас є відмінне почуття гумору. Той, чиє День Народження 18 вересня знак зодіаку Діва, повинен знати, що для досягнення гармонії зі своїм внутрішнім «Я» необхідно довго працювати, напружити свої сили, бути наполегливим та впевненим у своїх силах, адже Ви наполегливі і не обділені силою волі. Вчіться контролю над емоціями, будьте терпиміше і м’якше до оточуючих.

Представники, народжені 18 вересня знак зодіаку Діва, ще ті «темні конячки», від них можна чекати різних незвичайних сюрпризів і непередбачених вчинків. Ніхто точно не знає, що зробить Діва в той чи інший момент. Також виникають у житті цих людей ситуації, де вони досить часто опиняються в центрі загальної уваги. Діви відрізняються своєю підозрілістю, часом їх маниакальность заважає їм будувати відносини з людьми. Все тому, що представники цього знака потайливі і не бажають пускати у свій простір нікого, споруджуючи високий паркан. І якщо Ви маєте намір заслужити їх довіру, потрібно довести свою доброзичливість. Навіть від тих, хто Дівам дуже дорогий і від кого часом залежить їх життя, вони відокремлюються і дотримують дистанцію.

Ті, хто народився 18 вересня знак зодіаку Діва, наділені глубокомыслием і відповідальністю. Вони схильні аналізувати, добиратися до істини, вивчати факти і виявляти причинно-наслідкові зв’язки. Їм необхідно знати все про навколишній світ. Людей цього знаку життя кидає з крайності в крайність. На їх шляху виникають або стовідсоткове везіння і удача (тоді вони проявляють себе як дуже успішні особистості), які труднощі і перепони (тоді вони змушені всі сили кидати на їх подолання, забувши про особистісному саморозвитку). На жаль, знайти компроміс в даному відношенні людям, народженим під цим знаком зодіаку, практично неможливо.

Часто Дівам не живеться поблизу рідних стін, рідного міста. Найчастіше вони виявляються далеко як місцеперебування в просторі, так і в духовному і моральному особистісному стані. Багато з них не терплять нагадування про минуле. Все, що залишається позаду, Діви просто викреслюють з життя (це стосується і любовних стосунків). Чоловіки і жінки, народжені 18 вересня знак зодіаку Діва, на жаль, не володіють умінням нестандартно мислити в складних ситуаціях. Часом обставини змушують нервувати, впадати в паніку, і тоді Діви втрачають контроль. Дуже важливо таким людям розвивати в собі стійкість до стресів.

Ось кілька порад чоловікам і жінкам, народженим 18 вересня знак зодіаку Діва: будьте більш послідовні у своїх рішеннях і вчинках, частіше прислухайтеся до себе і до голосу свого тіла, не варто обділяти увагою фізіологічні симптоми. Не бійтеся вступати в конфлікти, якщо того вимагає ситуація (іноді конфлікт – відмінний вихід емоцій). У Вас чудове почуття гумору, жартуйте частіше і з іронією ставитеся до того, що відбувається. Не переживайте через дрібниці, все обов’язково вийде!

Любов і Сумісність

Ви здаєтеся яскравим, незвичайним і таємничим, але в глибині душі соромливі і не дуже впевнені в собі. Ваш публічний імідж — маска, під якою ховаються внутрішні сумніви. Знадобиться багато ніжності, розуміння і підтримки іншої людини, щоб завоювати вашу любов і відданість.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Серйозний, потайливий, самодостатній. Так можна охарактеризувати людини, яка народилася 18 вересня. Він також надзвичайно підозрілий. Народився 18 вересня не довіряє оточуючим, сумнівається у щирості їхніх слів і дій. Це робить людину кілька відлюдькуватим. Народилися 18 вересня можуть мати різні таланти. Вони в поєднанні зі здатністю досягати успіху привертають до них увагу. З народжених 18 вересня багато хотіли б взяти приклад. Але це не так-то просто. Уроків успішності недовірливі від природи люди не дають, сумніваючись в щирості «учнів».

Незважаючи на потайний спосіб життя, Діви, які народилися 18 вересня, нерідко роблять публічну кар’єру. Життя їх нагадує вічний конфлікт інтересів. Діва, вимушена грати кілька ролей, страждає. Але жага визнання не дозволяє їй піти в тінь назовсім. Скрупульозність і педантичність дозволяють Діві стати майстром своєї справи. Представник знака домагається успіху швидко. На кар’єрних сходах він нерідко перескакує кілька ступенів, рухаючись вгору.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 18 вересня можуть страждати від хронічних захворювань. Причому багато отримують їх у спадок. Особливо вразливими у Дів є репродуктивна, травна системи, нирки. Остерігатися представникам знаку також рекомендується спортивних травм. Екстремальний спорт і відпочинок явно не для Дів. Там, де у інших все обертається синцями та саднами, Дів чекають серйозні переломи. Великий у представників знаку і ризик розвитку неврозів. Виявлятися вони можуть по-різному. Найчастіше симптоматика включає одержимість (їжею, своєю зовнішністю, надцінної ідеєю тощо).

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, рішучі, пристрасні натури. Вони володіють багатою фантазією, почуттям гумору. Характер у них складний. Вони потайливі, запальні. Їм треба навчитися приборкувати свій суворий норов, стати більш спокійними і м’якими. Ці люди можуть проявити себе в медицині, науки, дослідницької діяльності.

Поради Дівам, Народженим 18 Вересня

Не поспішайте приймати рішення, якщо ви засмучені, злитеся або ображені. Несподіване припинення відносин може стати ударом для ваших близьких. Та й ризик пошкодувати про скоєне дуже великий. Навчіться бути більш послідовними. Іноді конфлікт буває необхідний. Постарайтеся зрозуміти, що підказує вам ваше тіло; не ігноруйте фізичні симптоми. Ваша містична натура може пожирати внутрішній вогонь. Побільше гумору.


Залишити відгук