Місяць у Рибах у Чоловіка

Місяць у Рибах у чоловіків в натальній карті — не дуже гарне становище, так як додає сентиментальності, ранимості, уразливості з приводу і без. Зате це одне з положень романтиків. Чоловікам з місяцем в рибах важко, тому що якості це положення дає аж ніяк не чоловічі. Також чоловіків може занести в алкоголь, наркотики, ігри, езотерику, релігію. Наприклад відомий окультист Папюс — має саме таке положення. У них можуть бути зриви, примхи.

Незважаючи на велику кількість мінусів чоловіки з місяцем в рибах розуміють жінок, якщо інші показники гороскопу цьому сприяють. Цей чоловік шукає м’яку і добру жінку, яку він і обере в якості другої половинки. Слідуємо пам’ятати, що Місяць у рибах — образ жінки в чоловічій натальной карті. Чоловіки з Місяцем в рибах сумісні з жінками творчими, загадковими. Він і сам досить сентиментальний, відрізняється гнучкістю в підходах до проблем, творчо вирішує різні життєві питання. Йому потрібно не просто зрозуміти її, а злитися з нею, стати одним цілим.

Місяць у Рибах свідчить про сильної сприйнятливість, чутливість, і глибокої вразливості. Чоловіки з Місяцем в Рибах спокійні, доброзичливі, поступливі і люблять комфорт, не тільки вдома, але й там, де їм доводиться перебувати. Вони володіють багатою фантазією, живою уявою, бачать яскраві сновидіння, які відводять їх у світ ілюзій. Для них це прекрасний ґрунт для творчості. Але іноді відхід від реальності робить їх уразливими і безпорадними. Вони неагресивні, податливі, часто поступаються, але не від того, що згодні з тим, що відбувається, а від душевної нестійкості і невміння відстоювати свою думку або зі страху кого-небудь образити.

Ці чоловіки залежні від настрою, наділені швидкою реакцією на будь-який подразник, і внутрішній, і зовнішній, чому часто замикаються в собі, і тоді ніщо не може вивести з такого стану. Зовні вони виглядають млявими, байдужими, флегматичними, мрійними, але насправді схильні глибоким і сильним душевним переживанням. Плюс до всього вони милосердними, співчутливими, інтуїтивно відчувають і розуміють людей, особливо тих, хто потребує допомоги.

Місяць у Рибах у чоловіків дає незвичайну долю і своєрідну життя. Часто вони наділені екстрасенсорними і феноменальним даром. Це справжні романтики, ідеалісти і утопісти, нерідко віруючі, навіть якщо виховання було атеистичным. При негативному розвитку характеру виявляють пасивність, інфантилізм, інертність, нерішучість, напади апатії, лінь, недовірливість або хворобливу довірливість, а також мінливість у дружбі і любові. Таких чоловіків мучать різні позови і страхи, часто грошового характеру. Місяць у Рибах говорить про явну схильність до пліток і інтриг, не виключені і анонімки, стукацтво, шахрайство, самообман і аморальний спосіб життя.

Коли підопічний Місяця в знаку Риб коливається, то стає нерішучою, важко концентрирующимся і потайним. Варто відзначити, що в астрології положення Місяця в знаку Риб є найбільш повноцінним, так як Місяць виявляється «в гостях» у Нептуна. Такий чоловік володіє великою кількістю інформації у своїй підсвідомості про минулих життях, тому їх внутрішній світ надзвичайно багатий. Йому притаманні чутливість, слабкість і скритність. Він чуйний і навколишні відповідають йому тим же.

Місяць наділяє його дивовижною стриманістю. Місячні Риби регулярно коливаються і вибирають легкий шлях у важких ситуаціях, що часто стає наслідком нестачі сміливості. Чутливість іноді підштовхує їх до хитрощів у важких ситуаціях. Співчуття, доброта і велике бажання допомагати створюють напружений стан для їх банківського рахунку. Взагалі у фінансових питаннях чоловіки з місяцем в Рибах не діловиті і легко можуть нашкодити собі.

В ролі батьків вони неймовірно чутливі і чуйні, піклуються про своїх нащадків у всіх сферах життя. Такий чоловік надзвичайно легкий серцем, сповнений симпатії до оточуючих, а його розуміння межує з телепатією. Він просто не переносить, коли жива істота, людина або тварина, страждає на його очах. Знаючи про такий чуйності та доброті, люди, які страждають від душевного болю або перебувають в розгубленому стані, звертаються за допомогою саме до «місячним» Рибам. Нерідко зловживаючи їх мягкосердечностью.

Душа такого чоловіка дуже поетична, він обожнює музику і по-справжньому відчуває її. Багато його відчуття неясні і туманні, тому йому нелегко передати те, що він насправді думає про життя. Здається, що музика – це його природне засіб спілкування. У любові такі представники Місяця в знаку Риб дуже романтичні, але часто закохані не стільки в конкретної людини, скільки в самі стосунки, в приємний стан. Їх жива уява, надчутливість і сприйнятливість до почуттів і думок оточуючих проявляється в музиці і поезії, любові до подорожей.

Вони наділені люб’язністю, співчуттям, сором’язливістю і психічної ранимостью, чому часто відчувають себе ображеними. Можуть страждати манією переслідування, а якщо засмучені, то і відсутністю почуття гумору і здорового глузду. Страждають від меланхолії, неуважності, зневажливого ставлення до власного зовнішнього вигляду, можуть бути схильні до психічних захворювань та ізоляції. Такий чоловік розуміє сенс релігійного життя, має медитаційні і психічні здібності.

Їм треба навчитися не дозволяти своїм почуттям впливати на свої думки та погляди. Так як на них без праці впливають інші люди, їм треба навчитися говорити тверде «ні», щоб не втягуватися в суперечать одне іншому дії. Часто їх можна побачити в якості добровольців, працюючих в благодійних організаціях. Вони легко можуть заплакати, іноді бувають дуже розсіяними, охоче пишуть і читають. Такі чоловіки емоційно наївні, тому постійно нехтують недоліками оточуючих людей.

Вони схильні сумувати з-за кожної дрібниці. Не люблять об’єктивних і холодних фактів, а у відносинах виявляють надмірну чутливість. Органи почуттів часто їх підводять, з сильно розвиненою романтичності й оптимізму, вони схильні бачити все в рожевому кольорі. Вони намагаються помічати у всьому тільки хороше, реальність і правда життя лякає їх. Залежно від аспектів, це може бути найгірше або найкраще положення Місяця. Якщо позиція сприятлива, то чоловік буде справжнім мрійником, але якщо несприятлива, то це призведе до повного самообману і загубленості в ілюзіях.

Це спокійний, ніжний і доброзичлива людина з хорошим характером, але надто вже невпевнений і мрійливий. З-за частої зміни думки з того чи іншого питання, може бути досить боязким і схильним до депресій. Місяць у такій позиції з’являється у тих, хто володіє непроявленими екстрасенсорними здібностями. Коли він хоче здійснити якийсь задум, то стикається з багатьма труднощами, з-за яких завжди сильно засмучується. Він потребуєте захисту і любові, обожнює гармонію, красу і комфорт, якщо це відсутнє, то він дуже страждає.

Одним словом, представники такого гороскопу відчувають почуття материнської ніжності по відношенню до всього людства, тваринам і рослинам, що всьому живому. Місяць наділяє цей психотип сильним інстинктом самозбереження, інтуїцією, умінням знаходити в своїх снах відповіді на будь-які питання повсякденності. У своєму природному стані ці чоловіки мрійливі, ніжні, неуважні й ранимі.


Залишити відгук