Місяць у Терезах у Чоловіка

Чоловік з Місяцем у Вагах дуже красиві зовні. Вони добре складені і завжди виглядають гармонійно, тому що стежать за своїм зовнішнім виглядом. Такий чоловік намагається вирішити будь-які конфлікти розмовою і логічними доводами. Він вміє згладжувати гострі ситуації і вирішувати питання мирним шляхом.

Він розумний і знає чого хоче від життя. Йому необхідно відчувати себе в рівновазі, тому такий чоловік змушений створювати собі психологічно комфортну обстановку. Тільки в цьому випадку він проявляє свої творчі здібності і досягне висот у будь-якій області діяльності, яку вибере.

Чоловік з Місяцем в знаку Ваги відчуває потребу у відносинах і надійного партнера. Йому комфортно тільки коли обраниця поруч. Чоловік з Місяцем у Вагах сумісний з красивими жінками, від них повинно віяти жіночністю. При цьому дружина повинна бути дипломатичною, відрізнятися вишуканими манерами.

Місяць у Терезах у чоловіка наділяє їх неповторним якістю вирішувати проблеми, не доводячи ситуацію до крайньої точки кипіння. Якщо такою людиною обрана дипломатична професія, то він доб’ється в ній дуже великих успіхів. Так що, якщо вам необхідно завершити будь-які переговори без суєти і конфлікту, шукайте в якості виконавця цього завдання людини, що володіє таким даром вирішення складних і заплутаних ситуацій.

Цей чоловік дуже зациклений на зовнішні прояви відносин. У цьому він трохи схожий на чоловіків з Місяцем у Львові. У жінок він, в першу чергу, шукає гарну зовнішність. Якщо він раптом відчує, що ви для нього перестали бути привабливою, він тут же відправиться шукати привабливість на стороні. До побутових обов’язків у родині чоловік з Місяцем у Вагах практично не пристосований — він вважає це нижче своєї гідності.

При виникненні труднощів, людина з Місяцем у Вагах пасує або відступає, він підсвідомо бажає, щоб його життя була, як можна легше, і боротися з перешкодами, людина з Місяцем у Вагах не налаштований. У ситуаціях вибору людина з Місяцем у Вагах веде себе нерішуче і йому необхідний поруч надійний партнер, що його підтримає, дасть пораду, направить. Місяць у Терезах змушує людину зважувати свої рішення, така людина не схильна йти на ризик. Людина з Місяцем у Вагах сумнівається.

Місяць у Терезах робить характер спокійним і поступливим, людина поблажливий до інших людей і терпимий до їх недоліків і слабкостей. Виняток може бути при інших вказівках в натальной карті, наприклад, якщо Місяць уражена або Марс, Сонце мають напружені аспекти. Але в цьому випадку у людини внутрішній конфлікт у душі він буде налаштований на мирне життя, а свідомо йдучи на конфлікт, сам буде мучитися своєю нестриманістю.

Чоловік, у якого планета Місяць у Терезах, шукає далеко не тільки любові і партнерства, йому також надзвичайно важливо наявність домашнього вогнища, який став би для нього опорою. Тиха домашня гавань — те, що по-справжньому важливо для цих людей. Гороскоп зазначає, що місячні Ваги відчувають потребу в домашньому затишку куди більшому масштабі, ніж який-небудь інший зодіакальний знак. Це означає, що саме про них найбільш вірна приказка «мій дім — моя фортеця». Вони повинні твердо знати, що їхній будинок — це оплот гармонії, що в ньому завжди спокійно, і що там живуть їхні улюблені і улюблені ними.


Залишити відгук