Місяць у Леві у Чоловіка

При сприятливому розвитку Місяць у Леві у чоловіка робить його досить наполегливим та впевненим у собі. Його піднесені думки, а благородні почуття. Володар такої Місяця енергійно включається в які стоять перед ним завдання, реагує на події дня з безпосереднім оптимізмом. У звичайному житті відкритий і життєрадісний, серцевий людина. Піклуватися про своїх близьких, намагається забезпечити їх найкращим з можливого.

Діяльний і сильний духом чоловік з Левовою Місяцем користується успіхом не тільки у жінок, але і у колег. Має авторитет у дітей. При несприятливому розвитку характеру чоловіка з Місяцем у Львові можуть бути схильні до вільним любовних зв’язків. В шлюбі можливі зради.

Люди, в гороскопі яких Місяць потрапляє в знак Лева помітні в будь-якому суспільстві. З самого народження він відчуває себе значною фігурою. Як правило, це — благородні і вірні люди, охочі якщо не домогтися визнання в широких колах, то, як мінімум жити в хороших умовах — навіть шикарних. Достойне життя для них — одне з необхідних умов абсолютного щастя.

Приготуйтеся стати глядачкою театралізованих вистав, які він буде розігрувати перед вами. Тема уявлень буде залежати від того, в якому знаку і будинку гороскопа варто його Місяць або Сонце. Якщо ви не будете захоплюватися його виставами, він піде шукати більш чуйного глядача. Але попередньо докладно пояснить, ніж теперішній глядач — тобто, ви — його не влаштовує. Тут, по-моєму, теж все просто: вмійте вчасно плескати в долоні і кричати: «Біс!».

Людина з Місяцем у Львові в новій обстановці буде вести себе спокійно і впевнено. Потрапляючи в незнайомий колектив, він намагатиметься продемонструвати свою самодостатність. Місяць у Леві наділяє людину незалежним характером і вносить деякий впертість. Місяць у Леві робить людину честолюбним і амбітним, у нього є внутрішнє бажання зайняти високе положення в життя. А чи реалізує він це бажання насправді, для цього необхідно розглянути положення Сонця в знаку зодіаку. При слабкому Сонце в натальній карті людині з Місяцем у Львові буде важко задовольнити свої підсвідомі лідерські та організаторські потреби.

При гармонійної Місяці в Леві можна сказати, що це людина широкої душі, він володіє внутрішнім благородством, великодушністю, щедрістю і здатний прощати слабкості іншим людям. Іноді людина з Місяцем у Львові може робити добрі справи напоказ під впливом внутрішнього пориву, щоб оточуючі оцінили його. Не дивлячись на те, що знак зодіаку Лев належить до стихії вогню, люди з Місяцем у Львові володіють терпінням і вміють стримувати свої емоції. Людина з Місяцем у Львові володіє внутрішнім достоїнством і навіть в екстремальних ситуаціях зберігає самовладання. Вогонь Лева постійний і теплий, він зігріває, але не обпалює і люди, у яких Місяць знаходиться в знаку зодіаку Лев звичайно добродушні.

Так, ось ще що: чоловік з Місяцем у Львові не любить, коли жінка погано виглядає. Не в тому сенсі, що, коли вона хвора, і шкіра обличчя у неї не дуже…, а не любить, якщо жінка негарно вбрана, не носить прикрас, не використовує декоративну косметику. Тут у нього йде як би проектування на себе: він сам любить театральні ефекти, і в жінці хоче бачити те ж саме. Навіть інтимні стосунки він може перетворювати в спектаклі для двох.


Залишити відгук