Місяць у Козерозі у Чоловіка

У чоловіків з Місяцем у Козерозі характер досить скритний, вони емоційно не є демонстративні. Ймовірно, багато хто з них сухуваті в спілкуванні з жінками, жорсткуваті і більше схильні до прагматичних відносин. Любовна життя складається непросто і це цілком зрозуміло. Закритість емоцій породжує масу питань і неясностей.

Не кожна жінка зуміє «розтопити» серце чоловіка з Місяцем у Козерозі. Знаючи про такому положенні Місяця, чоловік повинен виховувати себе сам — ставитися до жінок терпиміше, ніжніше; більше розмовляти і не бояться розкриватися — ділитися своїми внутрішніми відчуттями. Йому це обов’язково піде на користь, тим більше, що за холодністю проявів чоловіки з Місяцем у Козерозі ховається трепетна душа і гарячий темперамент… Поступово позбавляючись від суворого і навіть жорстокого ставлення до людей, і до себе, чоловік зможе уникнути розчарувань у любові.

Чоловік з Місяцем у Козерозі — це суцільні труднощі у вираженні емоцій та почуттів. Але відносини з ними не так важкі і напружені, як з чоловіками з Місяцем у Скорпіоні. Різниця в тому, що чоловіки з Місяцем у Козерозі дуже сором’язливі, їм важко висловити свої почуття. А чоловіки з Місяцем в Скорпіоні скрізь і у всьому щось підозрюють і збирають ненависть. Місячний Козеріг дуже швидко стає м’яким і ніжним, якщо відчує, що відносини з вами надійні, що ви не уявляєте для нього ніякої небезпеки, не будете сміятися над ним.

Таке положення Місяця кілька послаблює типові її властивості. В гостях у Сатурна, Місяць стає більш сухою і жорсткою, більш складною, оскільки людина з таким стоянням Місяця в своєму гороскопі насилу адаптується до навколишнього середовища і повільно звикає до нових умов, які диктує життя. Тут вже немає гнучкості і легкості прояви емоцій. Людина схильна пригнічувати спонтанні реакції і ховати свої переживання. Він намагається встановити своєрідний бар’єр між своєю особистістю і навколишнім світом.

Цілком зрозуміло, що люди з Місяцем у Козерозі воліють стабільний життєвий уклад, коли існує план, розпорядок, режим. Йому легше реалізувати себе в чітко структурованій системі, де кожен займається своєю справою і не втручається в справи і завдання інших.На такій роботі людина проявляє старанність і обов’язковість. Щоб відновитися після стресу, люди з таким стоянням Місяця прагнуть відокремитися від оточуючих, але, як правило, гамірно. Тобто йому потрібно відчути, «помацати» те, що належить йому по праву. Якщо це посада, то людина може раптом посилити дисципліну і вказати кожному його місце.

Місяць у Козерозі може виявляти агресивність, щоб відчути себе впевненіше за рахунок інших — такий прояв нерідко ранить не тільки колег і підлеглих, але і близьких в колі сім’ї. Звичайно, тим, хто впізнає себе в цьому описі, варто переглянути звичні способи «зняття стресу», щоб даремно не ображати людей.

Дуже часто чоловіки з Місяцем у Козерозі не погоджуються на розлучення, хоча вже і не отримують від шлюбу ніякого задоволення. Це пов’язано з тим, що у них сильно розвинене почуття обов’язку, і зберегти шлюб вони прагнуть теж з почуття обов’язку. Але, якщо він все ж розлучиться з вами, то при випадкових зустрічах буде робити вигляд, що не знає вас. Образ місячні Козероги не забувають, і прощення просити не вміють.


Залишити відгук