Місяць у Раку у Чоловіка

Місяць у Раку для чоловіка може надати більш сильний вплив на сексуальність. Його потреби в цій сфері життя дуже високі! А Місяць — «дівчина» мінлива і тому, що чоловік з такою Місяцем схильний часто закохуватися. По мірі дорослішання, він, звичайно, розсудливою, але жінки завжди будуть хвилювати і кожні нові почуття будуть наповнювати і розфарбовувати його внутрішнє життя яскравими фарбами.

Вони шукають дружину-домогосподарку, турботливу не тільки по відношенню до дітей, але і до чоловіка. Вони затяті противники емансипації жінок. Почуття «лунораков» виражаються безпосередньо. Коли хочеться, вони плачуть, будучи в поганому настрої, не приховують його. Будинок для них — фортеця, де вони ховаються від тягот зовнішнього життя, це святая святих. Таємна мрія будь-якого «лунорака» — власний заміський будинок в тиші, на лоні природи, затишний і далекий від міського шуму і сторонніх очей.

Чоловік з такою Місяцем дуже цінить ніжність, турботу і відданість. Він хоче, щоб ви співчували і співпереживали всього того, що з ним відбувається. І якщо він не знайде цього у ваших стосунках, то тут і говорити нема про що. Він любить, щоб йому постійно готували що-небудь смачне. Не можна сказати, що їжа для нього сенс життя, але якщо ви погано готуєте, він ніколи не зможе вас поважати.

В той час, як ви за природою своєю безмежно чутливий, жалісливий людина, при необхідності ви можете проявити серцеву твердість. Дбайливі і уважні, асоціюються з винятковою домовитостью. Положення Місяця в Раку означає сильні перепади настрою, дуже схильні фазам Місяця, особливо гостро відчувають молодик і повний місяць.

Романтизм, гостра, яскрава емоційність дає можливість сприймати навколишній світ не розумом, а почуттями. Однак, далеко не завжди люди з Місяцем в Раку відкрито демонструвати свої внутрішні відчуття. Він вкрай чутливий і при цьому досить потайливий, а висловлює свої образи через сльози або гнів, коли «переповнює» і йому вже не вистачає душевних сил далі стримувати свої почуття. Людина з Місяцем в Раку витрачає багато сил на сприйняття, тому нерідко довго не починає якоїсь справи. Враження та реакції на інформацію спочатку треба як слід розібрати, прийняти, усвідомити і тільки потім що-небудь робити.

Місяць у Раку дає сильну прихильність до матері і власним дітям. Душевність і ніжність змушує їх сприймати навколишній світ як ворожий з усіма можливими висновками. Він дуже відданий, схильний триматися за коханого як власник і мимоволі вселяти своїй другій половині почуття провини. Йому може здаватися, що її недостатньо люблять, що він самотній і ніякі докази зворотного не можуть дати йому справжнього почуття захищеності.

Таке положення Місяця часто є показником хороших батьків і не важливо на чиєму гороскопі вона стоїть — в чоловічому або жіночому. Правда, як завжди, і в цієї якості теж є свої мінуси — адже вони не просто піклуються, а опікують своїх близьких, часто позбавляючи їх самостійності і заважаючи їм реалізувати себе повною мірою. Часто така опіка більше нагадує тиск, коли близькі стають заручниками страхів і побоювань за свій спокій. Діти таких турботливих батьків нерідко пізно дорослішають і насилу вступають у доросле життя.

Чоловік з Місяцем в Раку любить тиху, затишну обстановку в будинку. Гучна музика його дратує, він стає нервовим. Ну, а найголовніше: якщо хочете його утримати, подружіться з його матусею, або хоча б зробіть вигляд, що ви з нею дружите.


Залишити відгук