Місяць в Овні у Чоловіка

В гороскопі чоловіків Місяць в Овні — може створювати потребу в новизні, особливо в області почуттів. Не дивно, що таке становище може призвести до великої кількості любовних зв’язків. Такий чоловік — захоплива натура, емоційна і відкрита, іноді занадто бурхливо виявляє свої почуття. В якості дружини він, швидше за все, захоче бачити жінку активну, оптимістичну і рішучу, здатну бути лідером у сім’ї, яка вміє не тільки вести домашнє господарство, але і мати професійні амбіції. Вона повинна бути «мисливцем» і майстерною спокусницею, а як особистість — людиною незалежним і самостійним.

Володар Місяць в Овні обов’язково повинен вірити в себе, в свої сили, здібності. Його не можна постійно принижувати і тикати носом за невміння зробити щось як слід. Впевнений у своїх силах володар Місяць в Овні здатний подолати будь життєвий криза; той же, чию віру в себе постійно підривають, легко може зламатися.

Чоловік з Місяцем в Овні – це трохи незвичайний чоловік, причиною такого роду незвичайності служить його нетерплячість, неабиякий розум, відкритість, а також прямота намірів. У тому разі, якщо такий чоловік закохується, то він обов’язково розповість про це жінці, до того ж усі його наміри, натяки будуть настільки прозорими, що не помітити їх зможе, хіба що тільки сліпий. Досить високий рівень самолюбства і власного «Я», але не варто думати, що такий чоловік занадто самовпевнений. Зовсім ні, в силу своєї сили і потужності, він тільки виглядає таким, але насправді, всередині у такого чоловіка також «заховані» сумніви, а можливо, навіть деяка невпевненість у собі, яку він успішно приховує таким ось чином.

Чоловік з Місяцем в Овні вкрай темпераментен і емоційний, звичайно, відразу побачити це складно, але все-таки ховати деякі емоції не під силу навіть такому сильному чоловікові. Варто також відзначити, що Місяць — це все-таки жіночий знак, але не подумайте, що такий чоловік женоподобен, ні, швидше, його можна назвати чутливим, більш чутливим і ураженим. Тому не варто зачіпати такого чоловіка, наприклад, провокуючи його ревнощами, т. к. це або вызовит у нього бурхливі емоції, або справа дійде до розлучення. Чоловіка з Місяцем в Овні тягне все незвідане, тому і залучають їх таємничі жінки, ті, чия особистість і дії оповиті таємницею. Чоловікові настільки натерпется все це швидше розгадати, що він несеться за такою жінкою стрімголов. Тому залучити його досить просто, за винятком дуже відкритих прийомів, які вже зовсім не цікаві таким чоловікам.

Чоловік з Місяцем в Овні вкрай не любить слабкість, безпорадність, він не буде спілкуватися з такими людьми, і від своєї обраниці він також вимагає прояву сили, можливо, сили волі. Бути «слабкою жінкою поруч із таким чоловіком не вийде. Незважаючи на те що, він сам досить сильний (мова йде не про фізичну силу, а про силу духу, рішучості, наприклад, при прийнятті рішень), коло його інтересів не зациклюється тільки на собі, хоча в деяких ситуаціях він проявляє себе досить егоїстично.

Наприклад, коли знайомиться з жінкою, якщо вона починає виявляти до неї інтерес, то він веде себе як «махровий егоїст», перетягуючи ковдру на себе, ведучи власну «гру», причому в цій «грі» немає місця іншим правилами, є місце тільки для тих правил, які він придумав для себе сам. «Грати» з таким чоловіком або «полювати» на нього досить складно, що й відлякує деяких жінок. Чоловік з Місяцем в Овні ніколи не буде підкорятися, він просто не вміє цього робити, хоча і здатний «прогнутися» під тиском. Це неодмінно зачепить його самолюбство, так що змушувати його що-небудь робити не варто, краще всього просто попросити.

Чоловіки з Місяцем в Овні егоїстичні, нетерплячі, відверті, відкриті, самолюбні, сильні духом і досить різнобічно розвинені. В той же час вони чутливі, вимогливі, товариські. Зовсім не означає, що ця людина буде самотній до кінця життя, просто часто самолюбство Овна і власне «Я» заважає йому тверезо поглянути на речі.


Залишити відгук