Місяць у Водолії у Чоловіка

Чоловік з Місяцем у Козерозі досить незвичайний, але, твердо стоїть на ногах. Йому вистачає здорового глузду для втілення матеріальних домагань, а також, для того, щоб дозволити собі займатися улюбленою справою. В особистому житті у нього можуть бути труднощі, але він і не уявляє для себе звичайної традиційної сім’ї.

Йому потрібна жінка-натхненниця, муза, зі своїм поглядом на кохання і шлюб. Він не прагне прив’язатися або прив’язати до себе жінку. Для нього дружина — співрозмовниця і вірний друг, в першу чергу, і лише потім сексуальний партнер і хранителька вогнища. Можливо, цей чоловік кілька прохолодний і не занадто емоційний. Таке положення Місяця схиляє його до ділового і раціонального підходу в любові.

Місяць в гороскопі вказує на емоційний внутрішній світ людини, його поведінку в житті, а також ту її сферу, яка найбільше схильна до змін. У чоловічому гороскопі ця планета уособлює матір і дружину. Місяць показує характер емоцій, які людина проявляє в повсякденному житті, а також його господарські здібності. Місяць у Водолії у чоловіків сприяє сприйняттю тонких вібрацій навколо себе. Такі чоловіки чутливо вловлюють настрій оточуючих і підхоплюють ідеї, що витають у повітрі.

Чоловік з такою Місяцем не прихильник звичаїв і традицій. Він — новатор, який прагне вперед. Він відкритий для всіх людей. У жінці він хоче бачити прагнення розвиватися, так як йому потрібні вільні стосунки. Місяць у такому положенні наділяє чоловіків творчими, творять здібностями, терпінням і прагненням до прогресу, науки і всього нового. Їхні негативні якості: безглузде завзятість у своїй думці, нетактовність і бажання заперечувати й сперечатися.

Такі чоловіки відчувають неймовірну потребу в свободі, дружбі і вірності. Вони настільки доброзичливі і доброзичливі, що допомагають всім своїм друзям і близьким. Чоловік з таким становищем Місяця виразно виділяється з натовпу і відрізняється від звичайних людей. Він досить упертий, тому іноді потрібно стримувати його, розвиваючи тим самим творчу самобутність! Їм потрібно навчитися розрізняти твердість і непохитність волі від обмеженості. Це енергійні люди з великою часткою чуттєвості. Вони незалежні, відчувають неймовірну тягу до самовираження.

Це доброзичливі, привітні, доброзичливі, оригінальні і щирі чоловіки. Мають широке коло знайомств, так як дуже товариські. Самотність їх пригнічує, вони навіть можуть стати справжніми песимістами, тому друзі та однодумці їм просто необхідні. З одного боку чоловіка з Місяцем у Козерозі вірні друзям, прив’язані до своїх близьких, доброзичливо відносяться практично до всіх людей, здатні взяти участь у чужій долі. З іншого боку вони чують і бачать тільки себе і здатні піти з дому надовго, не попередивши рідних.

Такі чоловіки завжди щирі, в ті моменти, коли надають допомогу і, на жаль, тоді коли перекладають відповідальність на інших, вислизаючи у невідомому напрямку в пошуках ідеалу. Часто чоловік з Місяцем у Козерозі знаходиться в дивному шлюбі, який, начебто, існує і, начебто, немає. Сімейні стосунки у нього складаються не зовсім стандартні, стороннім важко їх зрозуміти або прийняти.

Такі чоловіки легко загоряються чимось новим, шукають нових відчуттів і чогось екстраординарного, незвичайного, при цьому поряд з ними повинен бути хтось, з ким можна було б поділитися своїми відчуттями. Це створює деякі проблеми в спілкуванні з жінками. Не кожна погодиться чекати, коли коханий, нагулявшись у пошуках ідеалу, повернеться. Він, хоч і повертається, але регулярно відправляється на нові пошуки, причому інтервали між такими подіями кожен раз будуть різні. Не дивно, що в їх житті відбувається безліч змін. Вони змінюють все: партнерів, друзів, місце проживання, а потім знову повертаються до них.


Залишити відгук