Місяць у Терезах

Місяць у Терезах дуже чутлива до слів і реакцій близьких, особливо партнера. Їм не до вподоби вульгарність: їх легко вивести з рівноваги, а це погано позначається на здоров’ї. Їх зовнішність і жести дихають витонченістю та елегантністю. Будинок обставлений зі смаком. Легко потрапляють під чужий вплив. Хороші, партнерські відносини з батьками, особливо з матір’ю.

Ваше бажання — мати добре збалансовану обстановку навколо себе настільки сильно, що Ви уникаєте зіткнень навіть на особистому рівні. Уникаєте будь-якого прояву сильних емоцій. Ви ідеаліст і воліли б бачити світ у пастельних тонах, жити з людьми в мирі та злагоді. Ви вмієте дружити з самими різними людьми, проявляти увагу і турботу. У Вас до цього справжній хист. Люди, з якими Ви спілкуєтеся, відчувають, що їх розуміють і цінують. У глибині душі Ви найчастіше маєте від нерішучості, про що ніколи не здогадаєшся, бачачи Ваш спокійний, рівний характер.

Чутливі до слів і реакцій близьких людей, особливо партнера чи співробітників. Їм противна вульгарність, їх легко вивести з себе дисгармонією. Їх зовнішність і жести можуть бути чарівними і елегантними, будинок обставлений зі смаком і може бути місцем зустрічей з різним суспільним приводів. Робота чи інтереси у сфері мистецтва. Партнерські відносини з батьками, особливо з матір’ю. При невдоволенні собою — безсоння. Хвороби нирок та сечовивідної системи, зараження крові, гострі болі в попереку, біль у шлунку, головний біль.

Це положення Місяця означає інстинктивну схильність до краси і гармонії, без них місячні Ваги страждають. Тут момент узгодження особистого і громадського підсвідомості підкреслять: якщо Місяць стоїть гармонійно, людині важко відрізнити свою персональну думку від установки соціального шару, і навпаки, виклик громадській думці, порядку та загальноприйнятої естетиці він сприймає особисто, якщо ж Місяць вражена, загальноприйняті етика і естетика людини не влаштовують, і йому важко до них пристосуватися, дуже своєрідна індивідуальна мораль, не обов’язково низька.

Місячні Ваги рвучкі і мінливі, але при опрацюванні дають тонке інстинктивне відчуття ситуації та перспектив її розвитку, вміння згладить гострі кути мінімальним зовнішнім зусиллям. Місячні Ваги тонкі і делікатні і вимагають дбайливого відношення — тоді вони дають високу точність. Але будучи зламані, вони стають дуже грубими і починають постійно брехати. Пророблена Місяць дає надзвичайну грацію, інстинктивну грубість та відчуття гармонії в світі, яке передається оточуючим.

Чоловік з Місяцем у Вагах сам вміє йти на компроміси і шукає собі в дружини жінку поступливу, легку, ніжну, тонку й милу. Чоловік з Місяцем у Вагах потребує любові і розуміння. Якщо Сонце в натальній карті у чоловіка з Місяцем у Вагах займає слабке становище, то він буде невпевненим у собі і податливим, можна сказати підкаблучником, який буде мати потребу в керівництві і підтримки. А при сильному положенні Сонця, чоловік буде справжнім лицарем, який здатний і постояти за свою жінку, і подарувати їй ніжність, турботу і любов. Також Місяць у Терезах змушує чоловіка шукати собі жінку, яка стежить за собою, жіноча краса і доглянутість має значення для такого чоловіка.

Жінка з Місяцем у Вагах ласкава, лагідна і ніжна. Така жінка потребує партнера, самотність для неї нестерпно. Місяць у Терезах у жінки робить її врівноваженою, схильної поступатися. Навіть якщо Сонце займає сильне положення в натальній карті жінки, то внутрішньо вона буде м’якою і вразливою. А при слабкому становищі Сонця, жінка з Місяцем в Терезах буде беззахисною, залежною і слухняною. Також Місяць у Терезах у жінки може зробити її хиткою, жінка буде уникати труднощів, при чому будь-якими способами, особливо при ураженої Місяці в Терезах. Вона може вирішувати свої проблеми за рахунок інших, перекладати свої обов’язки на плечі людей, які її люблять. При гармонійної Місяці в Терезах, жінка зробить заради інших більше, ніж для самої себе.


Залишити відгук