День Народження 17 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, народжені 17 вересня, — майстри, особливим чином застосовують свої таланти та досвід. Цілеспрямований і грунтовний, найкраще ви проявляєте себе там, де вимагається наполегливе, пильну увагу до деталей. Ви володієте неймовірною упертістю, яке нікому не дозволить зіштовхнути вас з істинного шляху і відвернути від поставлених завдань. Успіх приходить до вас завдяки винахідливості та вмінню підносити себе і свої ідеї. Незвичайне поєднання холоднокровності і тонкої інтуїції дозволяє виступати з новаторськими пропозиціями, які працюють на практичному рівні.

має на Увазі професія тих, хто народився 17 вересня, сидячий спосіб життя чи ні, їм слід займатися досить напруженими фізичними вправами, оскільки вони часто схильні набирати зайву вагу. Для їх здоров’я життєво важливо скорочення споживання жиру і не завжди корисної протеїну, особливо якщо вони бажають уникнути проблем з серцево-судинною системою. Народжені в цей день надійдуть правильно, задовольняючи свої сексуальні потреби у постійній любовному зв’язку. По можливості їм слід уникати фізичних і емоційних конфронтації, виснажують нервову систему.

Будучи чи ні творчими людьми, народжені 17 вересня добре відомі своєю стійкістю в досягненні цілей. Хоча їм може знадобитися багато років (здається, що їх це абсолютно не засмучує), вони не тільки здатні розумно побудувати кар’єру та досягти помітного зростання, але і вміють утриматися на вершині тривалий час. До народженим в цей день важко підійти і ще важче на них натиснути. Як тільки їх мета визначена, неважливо, висока або скромна, зупинити їх фактично неможливо. Важко уявити, що якісь плани народжених 17 вересня так і залишаться нездійсненими. З’явися у них дике бажання, — не вміючи плавати, самотужки перетнути Атлантичний океан, — воно обов’язково буде виконано.

Знак Зодіаку 17 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Землі, які виділяються наступні якості: порядність, акуратність, освіченість, розважливість, пунктуальність, відповідальність, старанність.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Діві критичність, дріб’язковість. Ця планета — головний покровитель для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідає за нестачу мрійливості, а також неприйняття невизначеності.

Народжуються 17 вересня типові Діви. Вони педантичні, але не до фанатизму. До будь-якої справи представники знаку підходять відповідально. Для них не існує перепон на шляху до мети. Діви, народжені 17 вересня, практичні, раціональні. Їх не приваблюють авантюри. У професійній діяльності народилися 17 вересня представники знаку є новаторами. Вони люблять модернізувати, реконструювати, удосконалити. Діви в сім’ї і в колі друзів залишаються вірними своїм принципам. Індивідуалісти за характером, вони не байдужі до чужої думки, турбот, проблем. Але нав’язливо пропонувати допомогу Діви не будуть.

Для народжених 17 вересня зустріч з перешкодами та подолання їх — цілком нормальне, якщо не сказати буденне, стан. Вони не з тих, хто придушує опір ударом блискавки, а швидше справляються з супротивниками за допомогою неослабного тиску. Самі вони дуже добре діють під таким же тиском і рідко схильні нервувати або втрачати самовладання в критичних ситуаціях. З цього випливає, що на народжених 17 вересня можна покластися в складний період, будучи впевненими в тому, що вони не підведуть. Хоча серед них іноді трапляються досить пересічні натури, в масі своїй народжені 17 вересня відрізняються бездоганною логікою, вони організують свої думки послідовно і без праці доводять, що якщо «А» вірно, то «Б» теж має право на існування.

Народжені в цей день мають сильно розвиненим почуттям справедливості, і тому вони будуть не тільки наполягати на чесному обігу по відношенню до оточуючих, але і на визнання особистих досягнень. Не дивно, що народжені 17 вересня можуть бути чудовими юристами та арбітрами. В цілому народжені 17 вересня воліють стійкий статус-кво, хоча вони можуть працювати на поступову зміну на краще існуючих інститутів. Навіть найбільш радикальні з них знайдуть згодом своє місце і істеблішмент, можливо, це відбудеться в чому завдяки їх схильності до організованості, точним виразами і нелюбові до безладу та анархії. Народжені у цей день часто знаходять спільні точки дотику з консерваторами, які також дорожать існуючими речами і народними традиціями. Попри свій консерватизм, народжені 17 вересня мають дивне почуття гумору, що відрізняє їх від побратимів.

Вони здатні робити найпростіші речі ексцентричними. Іноді вони виявляються не такими серйозними, як це здається спочатку, і в компанії бувають дуже веселими. Вони ніколи не розкривають цю свою сторону спонтанно, і, таким чином, ті, хто працює з ними, але ніколи не стикається в особистому житті, можуть цього не помітити. Народжені 17 вересня рідко відходять від своїх звичок, щоб просто вразити або залучити інших. Вони досить замкнуті і відчувають мало потреби в лестощів або підлабузництвом, які можуть зробити їх уразливими для мінливості людських забаганок і почуттів. Для них емоція — річ серйозна, яку не виражають за сигналом. Тому, коли вони кажуть: «Я тебе люблю», їх слова дещо значать.

Чоловік Діва — народився 17 Вересня

Чоловіки, народжені 17 вересня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — відданий, ефективний, добрий, чесний, здібний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 17 Вересня

Жінки, чия дата народження припадає на 17 вересня, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — скромна, залежна, охайна. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 17 Вересня

Люди, що народилися 17 вересня знак зодіаку Діва – є цілеспрямованими людьми, з високим рівнем відповідальності та самостійності. Такі люди не лізуть за словом в кишеню і мають неймовірно високим рівнем ерудованості. Чоловік, роджений 17 вересня знак зодіаку Діва, наділена всіма необхідними якостями, щоб домогтися успіху і прийти до поставленої мети. Однак часом йому не вистачає впевненості в собі та в своїх силах. Нерішучість, як правило, і стає причиною нереалізованих планів, а невпевненість може бути нездоланною перешкодою на шляху до заповітної мети.

Часом, щоб осмислити свої слабкості чоловікам і жінкам, народженим 17 вересня знак зодіаку Діва, потрібно кілька років. І тільки в більш зрілому віці вони починають працювати над собою і своїми слабкостями, відкриваючи в собі нові, раніше незвідані здібності. І чим раніше вони це зрозуміють, тим яскравішим і більш насиченим буде їх життя. І чим швидше вони повірять у себе і в свої сили, тим швидше вони зможуть досягти запланованих результатів і поставлених цілей.

Чоловіки і жінки, народжені 17 вересня знак зодіаку Діва — це сміливі та рішучі люди, які здатні зберігати тверезість розуму і не піддаватися паніці в будь-який, навіть самої дивної і складній ситуації. Знак зодіаку Діва допомагає цим людям не піддаватися паніці і прибувати в позитивному настрої. У представників цього знака зодіаку добре розвинена логіка. Вони здатні знайти вихід з найскладніших проблем і спорів, і з легкістю можуть аргументувати свої доводи. Завдяки стійкості духу і жвавому характером, люди, які святкують свій день народження 17 вересня знак зодіаку Діва, дуже рідко впадають у відчай або опускає руки. Вони будуть стійко добиватися своїх цілей і завдяки такому настрою, дані особистості, завжди досягають хороших успіхів у всіх життєвих сферах.

Люди, день народження яких 17 вересня знак зодіаку Діва, наділені вмінням ділити світ на чорне і біле. Їм не складає труднощів вичислити лицеміра або зрозуміти погані наміри людини. Вони наділені величезним почуттям благородства і справедливості. Це справжні борці за справедливість, які без коливання стануть на захист слабкого. Ні в якому разі не сприймають зради і в свою чергу самі дуже вірні і чесні. Але найголовніше, що ці люди здатні об’єктивно судити в будь-якій, навіть нестандартній ситуації. Не піддаються зайвим емоціям. Ці люди завжди зібрані і уважні, зберігають спокій і стриманість. І тільки в колі близьких людей вони розкриваються на повну котушку, виявляючи приховані сторони свого характеру. Невеликий рада, народженим 17 вересня знак зодіаку Діва – не соромтеся іноді виглядати дурними і безтурботними, побільше посміхайтеся, не засуджуйте інших і будьте більш толерантнішими.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви чуттєвий і пристрасний, дбаєте про партнера, допомагаєте йому і всіма способами доводите свою надійність. Представники інших знаків Зодіаку можуть бути більш емоційними, але немає нікого такого люблячого, вірного і відповідального, як ви.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися в цей день, є майстрами обраної справи. Свій талант, знання, досвід вони застосовують особливим чином. Грунтовні, цілеспрямовані, вони вибирають ті сфери, де для досягнення результату потрібні наполегливість, увага до дрібниць, аналітичний підхід. Вперті, відповідальні люди, які народилися 17 вересня, домагаються успіху у всьому, чим займаються. Це їх відмінна риса. Для народжених 17 вересня важливо досягти мети. І практично ніщо не здатне зіткнути їх з шляху.

Народився 17 вересня не займати винахідливості, скрупульозності, підприємливості. Також їм властива тонка інтуїція і холоднокровність. Діви, що народилися в цей день, – творчі особистості. Вони амбіційні і цілеспрямовані. Для досягнення мети Дівам може знадобитися багато років. Але вони готові чекати, самовдосконалюватися. У професії представники знаку швидко стають майстрами. Але передавати досвід вони не поспішають. Для Діви важливо бути незамінним співробітником. А статус при цьому особливого значення не має. Керівні пости представники знака не квапляться займати. Їм комфортніше подалі від начальства.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку для народжених 17 вересня являє зайву вагу. Його Діви набирають швидко. А розлучатися з кілограмами ой як важко. Особливо на вагу увагу варто звернути представникам знака, зайнятих сидячою роботою. Уникнути проблем зі здоров’ям допоможуть регулярні інтенсивні фізичні навантаження. Що стосується фізіології, у народжених 17 вересня може бути слабкою серцево-судинна система. Запобігти серйозні проблеми допоможе своєчасна діагностика і лікування захворювань.

Доля і Удача

В цей день народжуються спокійні, працьовиті люди, наділені сильною інтуїцією. У них гострий розум, великий творчий потенціал. Вони мають посидючістю, акуратні і відповідальні. У першій половині життя можливі труднощі, але, подолавши всі перешкоди, вони можуть бути щасливими, створивши сприятливі умови життя, оточивши себе комфортом і затишком.

Поради Дівам, Народженим 17 Вересня

Діва вміє і любить долати перешкоди. Але коли життя тече гладко, може придумувати складнощі самостійно. Це загрожує негативними наслідками. Не варто даремно витрачати сили. Вашій самою поганою звичкою може стати засудження інших — постарайтеся бути більш терпимими. Залиште час для веселощів — не варто побоюватися дурниці.


Залишити відгук