Місяць у Близнюках

Місяць у Близнюках — багатий калейдоскоп відчуттів, швидка реакція, багатство думок. Кажуть без угаву, набридаючи слухачам вічно висять на телефоні. Часто не знають до пуття, що ж вони відчувають, тому що весь час намагаються якось раціоналізувати, перевірити розумом власні почуття. Дуже неспокійні, нервові, багато їздять, схильні до якоїсь нервовою непосидючості. Розкидаються, відразу хапаються за кілька ідей і швидко їх кидають. При хороших аспектах Місяця легко справляються з практичними труднощами. При поганих — емоції домінують над розумом.

Ви не справляєте враження надзвичайно емоційного або сентиментального людини і часто не віддаєте собі звіт у власних глибших, ніж зазвичай, почуття та емоційні потреби. Сльози і спалахи роздратування інших людей ставлять Вас в глухий кут, і Ви відчуваєте себе в подібних ситуаціях досить погано. Ви б воліли швидше вирішити розбіжності шляхом розумного і логічного розмови. Якщо ж виникає ситуація, коли необхідно зануритися в глибину почуттів, Ви прагнете перетворити все на жарт. Ви уникаєте складних, багатопланових вчинків, які вимагають емоційних витрат.

Ви обережні і не берете на себе зайвої відповідальності. Ви сильно потребуєте в обстановці інтелектуального змагання або співробітництва і відчуваєте почуття близькості до людей, з якими можете ділитися думками, інтересами. Для Вас дуже важливо мати можливість розмовляти. Ви уникаєте людей сильної, мовчазного типу. Переливаються почуття, швидке схоплювання, багатство думок. Без угаву кажуть, що набридають слухачам. Дуже неспокійні, нервові, шукають змін, розкидаються, не доводять справу до кінця. Добрий нюх завдяки емоціям. Роз’їзди, зміна квартир (обмін квартир). Жінки з Місяцем у Близнюках витончені, стрункі, хитрі і непостійні.

Місяць у знаку показує основний спосіб втішити людини, місячних Близнюків в хвилину життя важкою слід розважати плітками, розмовами, водити в цікаве товариство, в крайньому випадку в кіно або в театр. Тому що інформація для них є основним видом харчування, без неї вони марніють і впадають у глибоку тугу. Місяць дає Близнюкам виключну внутрішню рухливість і посилює проблему відсутності внутрішнього стрижня, в глибині душі їм все одно, на яку точку зору встати, лише б їх було більше.

У гармонійному варіанті місячні Близнюки схильні вчити іноземні мови — вони взагалі люблять знакові системи, наприклад, астрологію, в ураженому весь час внутрішньо метушаться і не можуть ні на чому зупинити свою увагу, хапаючись то за одне, то за інше, і нічим по-справжньому захоплюючись. Кармічне завдання в цьому випадку полягає в тому, щоб внутрішньо визначитися, а не кидатися на все (у великій кількості) трапляються на шляху ласі шматки інформації та поверхневої ментальної продукції.

Чоловік з Місяцем у Близнюках волелюбний і підсвідомо уникає всіляких зобов’язань. Таке положення Місяця у чоловіків схиляє його до невірності і не дає міцних уподобань. Є внутрішня потреба у свободі, такого чоловіка не можна обмежувати жорсткими рамками, інакше він утече. Місяць у Близнюках у чоловіка дає бажання легких відносин, особливо, якщо Сонце в його натальной карті знаходиться в знаку зодіаку – Близнюки, Водолій, Стрілець і в меншій мірі Овен і Ваги.

Чоловік з Місяцем у Близнюках краще не реєструвати стосунки офіційно. Відсутність штампа в паспорті дає йому внутрішнє відчуття, що його не тримають, не прив’язують, що в будь-який момент він може встати і піти. Якщо чоловік з Місяцем у Близнюках все-таки вирішить одружитися, то в супутниці він вибере собі жінку без особливих проблем, активну і легку на підйом. Його обраниця повинна бути цікавою, веселою і завжди трошки різною, щоб чоловік з Місяцем у Близнюках не встиг засумувати.

Жінки з Місяцем у Близнюках так само, як і чоловіки можуть бути легковажні. Такі жінки не дуже люблять обтяжувати себе побутовими клопотами, можуть пускати на самоплив виховання дітей. Жінки з Місяцем у Близнюках не занадто дбайливі матері і дружини.


Залишити відгук