Місяць у Козерозі

Місяць у Козерозі робить людей стриманими, обережними і кілька холодними. Сприймають життя дуже серйозно. Їх цікавить швидше матеріальна, ніж духовна сторона життя. Вони честолюбні, наполегливо працюють, прагнуть до хорошого стану та фінансової забезпеченості для себе і для сім’ї. Часто сором’язливі і бояться дійсного або уявного опору. При поганих аспектах — розважливість, прагнення до влади будь-якою ціною, жорстокість.

Ви людина серйозна і відповідальна, намагаєтеся нести на своїх плечах увесь світ, не хочете, щоб інші помічали, що самі Ви потребуєте допомоги і підтримки. Чи ви заперечуєте в собі сама наявність емоційної сфери, або не звертаєте на неї ніякої уваги, вважаючи, що люди не сприймуть Вас так, як Ви хочете, якщо побачать Вашу слабкість. Вам неприємна Ваша залежність від кого-небудь в емоційній сфері, і Ви говорите собі, всім (і навіть дітей): «Не будь дитиною». Вам би слід зрозуміти, що немає абсолютної незалежності. Ви повинні м’якше ставитися до своїм «дитячим» емоційним потребам і бажанням. В очах людей, з якими Вас зіштовхує життя, Ви, можливо виглядаєте досить впертим і жорстким, виключно діловим, але по суті у них немає більш вірного друга.

Ваші почуття і прихильності володіють великою глибиною, але часто Ви не дозволяєте людям дізнатися про це. Вам потрібно навчитися розслаблятися, радіти, іноді несерйозно ставитися до життя як до цікавої гри. Стримані, обережні, холодні, неприступні. Сприймають життя серйозно. Їх цікавить швидше речовий, ніж духовне. Честолюбні, прагнуть до грошей, влади, що може призвести до зловживання матеріальним становищем, схильність душевних хвороб, розчарованість. В сім’ї домінують, з матір’ю відносини скоріше ворожі. Слабкі життєві відновлювальні сили, схильність до подагрі, відкладенню солей, запорів, болю в спині.

Тут Місяць в ув’язненні, і в цьому варіанті почуття обов’язку замінює Козерогові душу. Власника гороскопу характеризує почуття внутрішньої відповідальності і підсвідоме прагнення до управління оточуючими дуже сильні, звідси комплекс практичної влади і, особливо при ураженні, постійні спроби самоствердження за рахунок приниження інших, чого сама людина не помічає. Для нього характерно неухильне дотримання якоїсь підсвідомої мети, яку протягом життя обов’язково потрібно вивести на свідомість (у цьому кармічне завдання цього положення) та узгодити з нею кошти, з допомогою яких вона досягається. Характерна внутрішня жорсткість дана для чогось, і це щось цілком може бути виражено словами.

Цей важкий для опрацювання положення Місяця, оскільки потрібно психологічний аналіз, який утруднений через внутрішнього матеріалізму і жорсткості основних програм підсвідомості (але все ж не так, як у місячного Бичка). При опрацюванні виходить надійний і відповідальний людина, що тонко відчуває ситуацію з людьми і вміє користуватися законом карми. Для ураження характерно презирство до слабких і переконання, що якщо на комусь вдається возити воду, то так йому і треба. При наявності опозиції до Місяця з Раку можливий садизм, але збільшується (потенційно) душевна чуйність.

Чоловік з Місяцем у Козерозі шукає собі в дружини жінку серйозну, практичну, розсудливу. Для чоловіка важливо, щоб його жінка була не тільки гарною господинею, але і просувалася в соціальному плані, щоб вона не сиділа без діла. Чоловік з Місяцем у Козерозі володіє почуттям боргу, він вміє зберігати вірність, навіть якщо любов пройшла. Хоча проявів особливої ніжності не варто чекати від чоловіка з Місяцем у Козерозі, він стриманий у почуттях і не романтичний.

Жінка з Місяцем у Козерозі турботлива і відповідальна, вона стане хорошою матір’ю і господинею. Якщо у жінки з Місяцем у Козерозі Сонце в натальній карті розташоване в сильних знаки зодіаку, то така жінка зможе домогтися гарних результатів у роботі. Але в будь-якому випадку Місяць у Козерозі у жінки робить її працьовитою, і вона може брати на себе багато обов’язків. Навіть займаючись кар’єрою, жінка з Місяцем у Козерозі знайде час, щоб подбати про будинок, про дітей і про рідних людей.


Залишити відгук