Місяць у Близнюках

Місяць у Раку означає глибокі, інтенсивні почуття, сильна прихильність до матері і вдома. Добре готують, доглядають за дітьми. Домашній затишок і шлюб — обов’язкові умови для гарного самопочуття. Чутливість до емоцій інших людей. Легко ображаються і замикаються. При поганих аспектах — часта зміна настроїв, надмірна опіка дітей.

Ви більшою мірою чутливі до емоційної тональності і до атмосфери навколо Вас, від якої залежить Ваші раптові переходи від одного настрою до іншого. Часто люди бачать в Вас людину ірраціонального, тому що Ви не завжди можете пояснити причину або джерело Ваших почуттів. Живуть з Вами повинні спокійно приймати перепади Вашого настрою і з розумінням ставитися до того, що іноді Вам потрібно піти в себе. Ви також співчутливо і з розумінням ставитеся до невисловленим почуттів і потреб людей.

Вас боляче ранить неповага до Вас або різкий відмова, і хоча Ви можете пробачити гріх людині, яку любите, але ніколи не забудете цього. Глибокі, інтенсивні почуття, сильна прихильність до будинку. Туга по материнській ласці, по материнству, сильна прихильність до матері, настільки, що можуть повторити її життєвий шлях. Хороші кухарі, няньки, батьки. Домашній затишок і шлюб обов’язкові, це цвіркун за піччю. Жадібність. Легко ображаються і замикаються в собі. Популярність і потреба у захисті. Хвороби викликаються порушеннями травлення, можливі набряки, порушення водного балансу організму, гази в кишечнику.

Місяць у Раку — це ідеальне положення для вашої дружини, якщо вам набридли проблеми духовного зростання і ви хочете відпочити в сім’ї після трудів праведних. Ця людина, чия інтуїтивна глибина здається нескінченною — поки ви не відчуєте її цілковиту неконструктивність. Місячний Рак обволікає вас теплим хмарою співчуття і розуміння, в якому ви отогреваетесь і скоро починаєте задихатися, оскільки цього все-таки замало: вам насправді треба не стільки, щоб вас приймали інші, скільки знайти шлях і змінитися так, щоб себе взяти самому. У самого місячного Раку з цим все в порядку, навіть якщо насправді було що-небудь змінити, але з внутрішньої чесністю тут великі проблеми, особливо при ураженні.

У гармонійному варіанті і ні в кого не піднімається рука або голос цієї людини, буквально вивчає тепло, мир і спокій, хоча зовні він може бути і кілька метушливий (так метушиться велика і добра курка біля своїх курчат). Внутрішня пасивність — головний ворог місячного Раку, а поверхнева активність, як правило, неконструктивна і виконує роль ширми. Тут особливо сильні фундаментальні програми підсвідомості (інстинкт життя, збереження сім’ї, харчування тощо), які намагаються вийти на перший план і замінити собою більш тонкі програми духовного зростання.

Чоловік з Місяцем в Раку буде шукати собі жінку господарську, відповідальну і емоційну. Такий чоловік може порівнювати свою обраницю з матір’ю. У відносинах він буде найбільше цінувати турботу про себе. Дружина чоловіка, у якого Місяць у Раку, повинна пам’ятати, що, перш за все, чоловіка треба нагодувати, а в будинку навести порядок. Місяць у Раку у чоловіка зробить його більш потайним, такого чоловіка буде важко викликати на відверту розмову.

Місяць це істинно жіноча планета в астрології. Жінка з Місяцем в Раку буде підсвідомо прагнути створити сім’ю, стати матір’ю (виняток може бути при занадто ураженої Місяці в Раку). Для жінок Місяць у Раку в натальній карті є однією з вказівок на ранній шлюб. Така жінка може бути привязчива і ранима. Якщо в натальній карті є й інші вказівки (особливо якщо більшість планет під горизонтом), то жінка з Місяцем в Раку буде відданою дружиною, бережливої господинею і берегинею домашнього вогнища. Положення Місяця в Раку вважається одним з найбільш плідних, в плані народження дітей.


Залишити відгук