Місяць в Овні

Місяць в Овні — непостійна, емоційна, імпульсивна натура. Рідко думає про наслідки своїх вчинків. Може несподівано розлютитися, хоча спалаху ці короткочасні і скоро забуваються. Часто це дуже незалежні люди, вперто йдуть своїм шляхом, незважаючи на те, чи правильний він чи ні. Не терплять втручання інших.

З-за Вашого вогняного темпераменту і імпульсивності Ви схильні емоційним вибухів. Ви проявляєте себе безпосередньо, відкрито, так що нікому не потрібно гадати, які Ваші справжні почуття. Однак Ви не любите демонструвати свою слабкість або потребу в підтримці, співчуття, турботи. Часто Ви нетерплячі і самі з собою, і з іншими людьми. Ви терпіти не можете емоційне утриманство і не любите скигліїв. Ви спонукаєте людей до активних дій своїм ентузіазмом, готовністю зустріти обличчям до обличчя життєві труднощі. Вас приваблюють люди авантюрного складу, мужні, незалежні. Людина досить владний, Ви не любите спілкуватися з людьми, які відразу підкоряються. Іноді Ви з задоволенням вступає в запеклу сварку.

Ідеал Ваших відносин з людьми — спілкування, засноване на взаємній повазі і на певної емоційної дистанції. Ви стаєте дратівливими, якщо перестаєте займатися в достатній мірі фізичною діяльністю. Час від часу (і досить часто) Вам потрібно дати бій на тенісному або бадминтонном корті (або взяти участь в якому-небудь іншому вигляді змагання спорту). Якщо Ви недостатньо контролюєте свої слова і вчинки, то оточуючі можуть порахувати Вас як мінливу, емоційну, імпульсивну натуру, якій притаманна квапливість і мала продуманість своїх вчинків. Для Вас характерна жага визнання, а щоб його досягти — надмірна старанність. Найчастіше Ви людина незалежна, наполегливо йде своїм шляхом. Можете несподівано розлютитися, так як часто приймаєте реакції інших людей близько до серця, і не терпіть втручання сторонніх у свої справи.

Місяць оголює чутливу частину того знаку, де вона знаходиться, якщо тільки вона не коштує зовсім гармонійно, у людини утворюється підсвідома програма, що захищає це місце, так званий комплекс. Овен інстинктивно відчуває себе провідником енергетичного потоку, тому єдине, що його по-справжньому хвилює, полягає в тому, щоб цей потік дійшов за призначенням, будь то конкретна справа, яка закрутиться на овновской енергії, або людина, яка підпаде під дію потоку. Місяць в Овні загострює чутливість Овна і його потоку. Якщо вона (або сам Овен) уражена, то ця чутливість робиться прямо-таки болючою: потік (об’єктивно) дуже нестійкий, людини легко обірвати, зрізати, і тоді він (в залежності від положення Марса і Сатурна) никне або впадає в безглузду лють (безглузду не як засіб психологічного захисту, а в тому відношенні, що відключається його розум).

З іншого боку, хоча Місяць (крім зовсім гармонійного положення) і зменшує стійкість овновского потоку, вона дає йому можливість набагато тонше реагувати на зміни (і саме існування) навколишнього середовища. І хоча оточуючим може здаватися, що Овен нічого не бачить і не чує, весь у владі свого потоку, він, проте, якимсь незбагненним способом підсвідомо досить точно оцінює її, принаймні те, що його хвилює: рівень сприйняття його потоку. Те, наскільки його підсвідомі відчуття виходять у свідомість, та впливають на його поведінка, залежить від його віку і положення Сатурна.

Чоловікові з Місяцем в Овні потрібна яскрава жінка, впевнена у собі, діяльна і сильна. Його дружина повинна бути самостійною і незалежною. Місяць в Овні у чоловіка схиляє його вибирати собі жінку, яка зможе вирішувати не тільки свої, але і його проблеми, активну і енергійну.

Жінка з Місяцем в Овні віддасть перевагу самореалізацію, ніж тихе сімейне життя, на роль домогосподарки така дама навряд чи погодиться. Місяць в Овні у жінки робить її внутрішньо незалежною і впевненою в собі.


Залишити відгук